Aşiğim eşime hâla

Eşimle yaklaşık 4 yıldır evliyiz, ben ona ilk günkü gibi aşık olduğumu hissediyorum. Acaba bu ne kadar sürer diye de düşünüyorum; sizce kendimimi kandırıyorum... peki ya o da bana aşıkmıdır hâla...

bence bu cok guzel bır sey. evlılıyın askı oldurduyune ben ınanmıyorum annemle babam 32 yıldır evlıler ve bır bırlerıne hala asıklar .babam yurd dısında calısıyor her gun annemle telde konusarlar bır bırlerıne ask mesajları yazarlar .tabı arada kusub barısıyorlarda en cok 3 gun ceker kusmelerı.ama o zaman o kadar tatlı oluyorlar kı cocuk gıbı bırı kuser dıyerı barısmaya caba gosterır kurur falan yapmazlar.bende kocıskoma cok asığım .o benım kabul olan duamdı. oda bana cok asık bunu sık sık soyler gosterır ve bende hıss edıyorum .butun evlılıklerın mutlu olmasını dılerım.evlılık guzel seydı bıde asık olduqun bırıyle evlendıysen oooo ne ala.gel keyfım gel.sanada evlılıyınde bol bol ask ve mutluluk dılerım:nazar:

18 yaşımda eşimi tanıdım 19 dada evlendim evet bazen keşke bu yaşta değilde biraz daha geç evlenseydim dediğim oldu ama yine eşimle olmak şartıyla 19 yıldırda evliyim eşimide çok severim oda beni sever bu 19 yılın nasıl geçtiğinide hala anlamış değilim sanki dün gibi geliyor.:nazar:

Eşimle yaklaşık 4 yıldır evliyiz, ben ona ilk günkü gibi aşık olduğumu hissediyorum. Acaba bu ne kadar sürer diye de düşünüyorum; sizce kendimimi kandırıyorum... peki ya o da bana aşıkmıdır hâla...

oh maşaAllah..Rabbim muhabbetinizi arttirsin..ne kadar sürer diye düşünmek yerine bu anin keyfini cikarin bence..ne kadar sürecegi sizin bileceginiz bişey :) a.s.

bende üç senelik evliyim 6 senedir eşimle beraberim ve hala ona deliler gibi aşığım. sanırım bu onun başarısı. khandancım aynı duyguları paylaşıyoruz. ama bence eşinin duygularından şüphe etmemelisin. eminim onun sana verdiği mutluluğu kat kat geri veriyorsundur ona...

Kendi kendinize kuruntu yapıyorsunuz.. Sadece sevin ve içten yaklaşın o da size karşı öyledir merak etmeyin.. Ne kadar olumsuz düşünürseniz o kadar negatifleşirsiniz :) o nedenle carpe diem! yani anı yaşayın ve bugüne mutlulukla bakın :asigim:
Mutluluklar dilerim:nazar:

bu nasıl soru aşkınız ne kadar sürer nerden bilelim :KK70: :KK70:ya da onun size aşık olup olmadığını :roflol:

Konu sahibi arkadaş, fikir edinmek bilgi almak rahatlamak ve duygularını paylaşmak adına açmış bu konuyu.. Dalgacı bir tavırla karşılamanız yerine olumlu şeyler söylemeniz daha faydalı olurdu. :kahve:

Allah mutlulugunu bozmasin...inanmiyorum ki evlenildiginde ask biter!!!!!!!!! annemler 27 yildir evliler ve annemin sevgisi aski babama hergun artiyor babamda oyle...Allah Askimizi eksiltmesin Artirsinnnnnn AMIN:nazar::asigim:

3yıldır evliyim toplamda 5 senelik birlikteliğimiz var. her geçen gün biraz daha seviyorum eşimi. arasıra rüzgarlar esse de yinede birbirimizi çok seviyoruz.
aşığım ben yaaa :asigim:hihoyyyt
şimdi çocuk sahibi olma yolunda ilerliyoruz beni hiç yanlız bırakmayıp bana hep destek verdiği için ona dahada bağlandım. o benim herşeyim. seviyorum ben yaa :1hug:

X