Artık hamile miyim?

Bende baski gibi oluyo canim.bide bende reflu var yani mide yanmam normaldede oldugu icin alistim ama seker ciktiya yaptigim diyet midemi rahatlatti ama rennie surubu cook iyi geliyo.bende artik daha iyi hissediyorum bebegimi ama geceleri uyanmiyorum onun hareketlerine zten normalde gece 50 kez kalktigim icin..sabahlari genelde vuruyo :) babasini yolculuyo

Demekki herkesde farkli oluyor bu ama en azindan bi sorun yok ben endiselenmistim acikcasi ama sendede olunca biraz rahatladim cunku bi arkadasima sordum bende olmadi dedi o da yeni dogum yapti oyle deyince bende niye var diye korktuydum belkide ondada vardi ama hissetmedi yada baska bisey sandi

ayy su yanma beni mahfediyo sut yogurt yiyorum azcik rahatliyo ama gecmiyo olmazsa aliyim bi rennie iyiki doyledin bunu cok saol

canim benim bebis cok harrketli ya babasi hissediyo gece tekmelerini ve o bile rahstsiz oluyor artik baya guclendi buyuduler artik minisler :) sanirim benimki babasina cekmis o da boyle durdugu yerde durmayan biyerleri dokup kiran kendini yaralayan cok yaramaz duz duvara tirmanan bi cocukmus dolayisiyla ben yandim gibime geliyor :)

Benim esimde artik elini koyunca hissediyo :) cok guzel bi duygu.cok sukur allahima.ama bian once vakit gecsin alalom saglikla kucagimiza.bide o rennie surubu kendi kafana gore gidip yaada yazdirip alabilirsin korkma butun gebeler bu surubu iciyo.aninda kesiyo ama yanman oldukca ic.gunde 5 kez icebiliyosun.normalde emme hapida var ama bazilarinda mide bulantisi yapabilio surubunu veriolar

Bugün bebeğimi gördüm kızlaar hareket etti çok tatlıydı 2 hafta sonra 2 li test için gitcem 11+2 oluyo haftaya bugün,siz nezaman gittinz 2 li test için??

:KK1:
Bugün bebeğimi gördüm kızlaar hareket etti çok tatlıydı 2 hafta sonra 2 li test için gitcem 11+2 oluyo haftaya bugün,siz nezaman gittinz 2 li test için??

ÖNCELİKLE GÖZÜN AYDIN BENDE 9+5 BUGÜN BENDE GİTTİM AYNI DUYGULARI YAŞAMIŞIZ DR NE DEDİ KAÇ CM MİŞ
BENDE 3 HAFTA SONRA GTCEM
En Büyük KK
67. Gün
9. Hafta 4. Gün
11 Aralık 2012
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Son düzenleme:

Cok iyi hatirlamiyorum ama sanki 14. Haftalatdaydi 2 li testim ama nette yazar canim.hadi gozun aydin :))

Kızlar uzun uzun gelip rahat rahat yazamıyorum vakitsizlikten... Sizinde yakındir vakit bulamayacaginiz günler...
Biz bildiğiniz gibiyiz... Ayni yorgun bitkin ağlamaklı...
Inşallah bugünlerde geçicek herşey yoluna girecek...

Gorumcem 2 aya yakin daha burda kalicak... Aslinda denizlideki abisine gidecekti beni bırakıp gidemiyor.. kocası gemide aylarca yok o yüzden tahat. Kizida fatihle oynuyor keyfi yerinde...
Gorumcemin bana faydası cok inşallah o gidene kadar eymende toparlar düzelir...

Ayy Canim yesin onu teyzesi .. ne cok bekledik ne çok dua ettik gelsin diye..
Canimcim ikili testi 12. Haftada yapıyorlar sende 11. Haftan dolmuş 12. Haftanın içinde oluyorsun ozaman .. sorun yok yani Canim...

:KK1:

ÖNCELİKLE GÖZÜN AYDIN BENDE 9+5 BUGÜN BENDE GİTTİM AYNI DUYGULARI YAŞAMIŞIZ DR NE DEDİ KAÇ CM MİŞ
BENDE 3 HAFTA SONRA GTCEM
En Büyük KK
67. Gün
9. Hafta 4. Gün
11 Aralık 2012
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Aaa süperr yanıma arkadaş bulduum:))Seninde gözün aydın canım benmde 9+4 tü ama doktor 9+2 hesapladı gelişimi günü gününe dedi,25 mm olmuş yavrum 2,5 cm dahaa dr minik ayıcıklara benzetti cok güldüm ya ama cidden su anahtarlıklara benziyodu ve kıpırdadı ayy okadar mutlu oldumki anlatamam canım dr bi sorun olmadığını söyledi kalp ritmide güzelmiş ama kol ve bacakları okdar kısaki tomurcukmuş onlar daha kist fln var mı onlara baktı o da yok çok şükür şimdilik iyiyiz mide bulantıları dışında:)..ya bende 2 hafta sonra mı gtsem yoksa 3 hafta sonra mı karar veremedim 11-14 arası zaten ama nekadar erken öğrenrsem okadar iyi diyorum su ikili testi bi atlatsak canım sonuçlarımız güzel cıkar inşallah..

Cok iyi hatirlamiyorum ama sanki 14. Haftalatdaydi 2 li testim ama nette yazar canim.hadi gozun aydin :))

Nasıl bekledin canım ya:) ben okadar sabrsızımki 2 hafta sonra gidim diyorum bakalım zaten sonuçlar hemen cıkmıyomş sanrmm,,Çok sağol canım ya Allah isteyen herkese bu duyguyu yasatsın ve yarıda bırakmasın tamamına erdirsin hayırlısıyla,çok öptümm ikinizidee:))

Ayy Canim yesin onu teyzesi .. ne cok bekledik ne çok dua ettik gelsin diye..
Canimcim ikili testi 12. Haftada yapıyorlar sende 11. Haftan dolmuş 12. Haftanın içinde oluyorsun ozaman .. sorun yok yani Canim...

Bi lokmalık zaten kuzum kıyamam ya mucize resmen,sağolun canım en umutsuz anımda destek oldunz hep Allahım da cok bekletmedi beni cok şükür..dimi ya ben 2 hafta sonra gidim niye bekliycem günü gelmiş oluyo zaten hayırlısıyla bi atlatsak çok iyi olcak dr umda değişti alışmıştım ona da cok sakin rahat hissedydm yanında bakalım bu dr da öyleymiş mecburen gectim zaten hayırlısı artık çok sağol canım okadar işinn arasında cevapladığın için,eymen ağlamaya devam demek bişey diyimmi bu sana işaret 3.yü düşünüyosun ya Allah diyoki emin misin:))bu bi işaret dermişimm neyse görümcen iyi olmuş ya hem yaşlarınzda yakınsa senn içinde iyi olmuştr sen böyle anlattkca benm niye görümcem yok diyorum:KK43:Kv var ama yaşlar uymuyo farklı dünyaların insanlaryz biz:))neyse canım bi kaç aya kadar toparlanr sende rahatlarsn öpüyorum hepnzii..

Hoşgeldin canım:) umarım hayırlı haberler verrsin yarın bize ayrıca deneyimlerini paylaşırsan sevnnrm bende yaptrcam merak edyrm nasıl oluyo fln..

Hoşbulduk canım :) inşallah iyi haberler getiririm :)
Tabiki paylaşırım.
Benimde bildiğim kadarıyla ultrason ile ense kalınlığı ve burun çıkıntısına bakacaklar
ödem varmı onu kontrol edecekler
boyu kilosu konusunda bilgi verecekler.
Ve bir de kan testi yapılacak onunda sonuçları 10 gün içinde çıkıyormuş :)

X