Artık hamile miyim?

cnm ense kalınlığı normalmiş
burun kemiği çok düzgün dedi
miniğimin elleri ayakları pek hareketliydi :)
rahimde 3 yerde kanama alanı gördü doktor
telaş yapmamamı ve lekelenme/kanama yaşamamın mümkün olduğunu söyledi
bunun için iğne yazdı 1 ay kullanıcam
Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin kuzum ya

herkese merhaba .. yeni üye oldum ben de .. umarım hamilelik belirtileri olan ve hamile olmayı ümit eden herkesin ümidi boşa çıkmaz.. Ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar.. 2 yıllık evliyim ve evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. fakat adetlerim hep düzensizdi ilaç kullandığım için düzenli oluyordu. daha sonra korunmayı bırakıp bebek için ilk adımı atmaya karar verdim ayrıca polikistik over da teşhis edilmişti bende. o yüzden hem korunmayı bıraktım hem de bebek istediğim için doktorm bana ilaç verdi adını yazmam doğru olur mu bilmediğim için adını yazmıyorum. fakat 10 gün içmem gereken bi ilaçtı ve on gün sonunda 2 ve ya 3. gün regl olmam gerekirken hala olamadım. bugn 16. gün ve geçen gün idrar testi yaptırdım.Negatif çıktı.. fakat kesin sonuç mudur değil midir emin olamıyorum. sizce birkaç gün dha beklemeli miyim yoksa poliskistik over olduğum için henüz hamile olmamış olabilir miyim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim... ???

gamze hoşgeldin
poliskistik overın adet geciktirdiğini bilmiyorum
birkaç gün daha bekle bir daha test yap
yine negatif çıkar ve regl olmassan doktora başvur hemen
inşallah hamilesindir

hoş buldum teşekkr ederm ... Evet düznsizlik yapıyorum pko o yzden ilacı 4 aylık bi süre ile kullan o süre içine hamile kalırsn dedi doktorm eğer olmazsa bşka tedavi uygularz korkma dedi ama işte korkuyorm. ilaç daha 1 ay btti kullanalı bu kdr çabk etki etmiş midir ki inanasım gelmiyor bir de idrar tahlili negatif çknca iyice moralm bozldu... (

Teşekkr ederm ayrca inşllah hamileyimdir..

Merhaba hoşgeldin canım,bahsettğin ilaç sanırım progestan bence bi 2-3 gün sonra tekrarla canım bazen bu ilaç adet gecikmesi de yapıo ama en geç 7 gün içinde olman gerekir ilacı bıraktktan sonra 8. 9. günü de olmazsan hemen test yap derim..bende 2 yıl 3 aylık evliyim 1.5 yıl istedim olmadı ve suan nerdeyse 2.5 aylık hamileyim çok mutluyum bizde hiçbir sorun yoktu fakat drum progestan vermşti ben ona bağlıyorum ilacını sakın bırakma ne zamandr istiyosnz bilmiyorum ama sakın umudunu yitrme en önemlisi o..

Hı buarada canım yazdıklarına göz attımda ilk ayınmış ilaç kullanımında olmaz gibi düşünüyosun ama olur bak benm 2. ayımda oldu ve ilk ayki bütün yan etkileri yok oluyo 2. ayda yan etkileri yüzünden bırakan cok oluyo ama sakın bırakma olur mu tabi aynı ilaçtan bahsedyrzdr umarım hem adını yazblrsin canım artık kimse dr a danışmadan birşey kullanmıyo ki kullanlmamalı da zaten bu basit bi hormon ilacı olsa bile..

Ultrasonda az çok anlaşılır zaten çoğu sey için biraz olsun rahatlar bugün inşallh canım hadi hayırlı haberlerle gell öpüldn:)

ÖYLE ÖYLE DAHA NEYSE BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN ÖYLE YİYİM ŞİMDİ BÖYLE TADI DAMAĞIMDA KALI VERİR:)

bu arada pek giremiyorum ama aklım fikrim hepsizlerde kalıyor neyse bi düzelsinde zamanla şu höbe lüu lup mesaj okuyup aynı şekil cevap yetiştirme modundan şöyle gerine gerine yazma moduna gireyimde eskisi gibi yetişeyim size:)

inan doğurunca anlarsın halimi nekadar yoğun oluyorsun osuydu busuydu derken bi bakmışsın akşam olmuş ortada bişey yok :) güzel uğraşlar bunlar tabi ama benim eymen biraz huysuz o yüzden tek başına bakılacak bir çocuk değil.. görümcem geşmeseydi zaten daha kaç gün dayanırdım o tempoya hiç bilmiyorum ...
ben her yaş gurubuyla anlaşa bilen bir tipim allahtan yoksa görümcem benden 9 yaş küçük ama güzel anlaşıyoruz biz onla... eltilerimde iyi anlaşırım yaşıtım olanda var küçük olanda :) eh kaynanada 6 çocuk var bazıları çok aralıklı olmuş en büyükleri benim adam 34 yaşında en küçükleride 14 yaşında bu görümcemde 24 yaşında:) sadece 3 tanesi birbirine yakın yaşlarda gerisi serpme gibi :)

inşallah birde sizde doğurunda biraz süt cüt muhabbetleri yapalım :) ben her gece rüyamda şu sıra süt sağıyorum :) bebek pışpışlıyorum doğurmadan öncede hep doğuruyordum :))

Fburak cok sanslisin ne kadar guzel evlatlarin var bosver gecicek bu tempoda saglikli olsunlarda.bak ben bugun dr dan geldim canim cok sıkkin suyum hala duzelmiyo ve haftasiyla uyumlu olan bebegim simdi 4-5 gun geride.erken dogum olabilir dedi cok kotuyum.erken dogsun ona uzulmuyorumda saglikli olcakmi o dusunduruyo

hoş geldin ..
bende bir polikistik overli olarak bu mesajına yanıtasız kalamdım oyssaki vaktim bile yok
adet düzensizliklerin gayet normal zaten pko da butarz gecikmeler çok oluyor ben 3 ay olmadığımı bilirim söktürücülerle çok adet görmüşlüğüm vardır..
benim korunmamama ramen hiç kendi kendime hamile kalamadım kalan pko lukarda var ama ben onlar kadar şanslı hiç olamadım
ilk oğlum ilaç tedavisiyle ikinci oğlumda aşılamayla oldu ..
bende hep geciktiğinde acabamı diye test yapardım hep negatifi görürdüm .. o yüzden ilk oğluma hamile kaldığımı anlamamıştım 7 haftalık olmuş kalp atışı bile başlamıştı :)) tedavi gördüğüm halde hamile kalacağıma inanmamıştım neyseki şuanda dünya tatlısı ikitane yaramazmı yaramaz oğlum var darısı tüm isteyenlerin başına inşallah ...

ahh canım benim yaaa üzülme allahın izniyle hiç bişey olmaz inan benimde sonuna kadar nekadar sıkıntılı stresli geçti bir bilsen ama şuan çok şükür bir sorun yok ..
sen bol bol su iç yat canım en azından 35 veya 36. haftana kadar dursa çok çok iyi ama duramazsada yapacak bişey yok ozaman küvözde büyür biraz yeterki sağlıklı olsun.. senin için çok zor olur o türlüde kucaklayamadan koklayamadan uzak kalması inşallah erken doğmaz ama malesef sen artık onu karnında besleyemezsen bişeyler aksarsa onuda dr lar tehlikeye atmak istemezler canım ...

gerilik meselesi 2 haftadan daha fazlaysa problemmiş .. benim oğlanda ileri gidiyordu tam 16 gün ve çok rüskliydi 14 güne kadarını normal sayıyorlar ileri olmasınıda geri olmasınıda.. o yüzden o 3 veya 4 güne takılma onlar çok normal .. sağ salim sağlıcakla bi kucağına alda canım öyle kolay büyüyorlarki . inanırmısın benim sıpa 3_ 6 ay kıyafeti giyiyor bazı şeylerdede 6_9 ay :) son zamanlarda bende karnımda kilo almadı boy atmadı gelişemiyo diye üzülüp duruyordum resmen çıkınca baya iyi gelişim gösterdi dr lar hay maşallah diyolar :)
hatta küçük gelen kıyafetlerimiz vardı yine onlarıda topladım koca bir sepet kaldırdım :) iri kıyım oğluşum benim annesi yeni cicişler aldı ona feda olsun :)
inan ben bazen diyoum boşa tasalanmışım boşa üzülmüşüm rabbim büyük hiç bişey olmadı çok şükür inan seninde olmayacak burdan güzel haberlerini alıcaz inşallah...

Masallah canim allah nazardan korusun inslh 4 gozle bekliyorum burdan agladi uyutmadi diyicegim gunleri.ah bi kucagima alsam saglikla...baska hicbise istemiyorum.ogluslarini op benim icin.

Masallah canim allah nazardan korusun inslh 4 gozle bekliyorum burdan agladi uyutmadi diyicegim gunleri.ah bi kucagima alsam saglikla...baska hicbise istemiyorum.ogluslarini op benim icin.

az kaldı canım inşallah o günleri görmeyede.. artık sende benim gibi başlarsın dert yanmaya...
öpmemmi canım seve seve öperim ...

Ya bi resmi yokmuuu.face in varmi yada :)

vardı resim canım ama buraya becerip yükleyemedim geçen gün koyacaktım yoksa facem varda faceyede daha resim koymadım ama fatihin küçüklük resimleri var facemde:) yazayım facemi özelden eklersin beni bi müsait oldumda koyacağım fotoları :)

Ok canim ekliyim.en kisa zamanda ufakligida bekliyorum:)
koycam koycam dur canım ya benim oğlanın sıkıntısı varya bu ara uyanıken hep ağlıyor hep uyurkenki fotoları var ondna çekemedim ayık foto yok :) ama 20 günlükken falan bi fotosu vardı bakıyım pc de varsa şimdi koyacağım faceye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…