Artık hamile miyim?

Arkadaşlar Merhaba,
Sizler hangi hastanede doğum yaptınız ya da yapacaksınız? Kurtköy Emsey Hastanesine çok giden var etrafımda. Hepsi çok memnun. Oraya giden var mı? Central Hospital hakkında hoş olmayan birkaç şey duydum da. Organ mafyası vs Bir de şu yediz bebeklerin ceninlerini teşhir etmişler. Hiç etik gelmedi. Soğudum iyice. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Evet canım sen yediklerine dikkat et bence gaz yapıcı yiyeceklerden uzak dur olmadı mamaya devam et napcan devam sütleri fln idare etcen artk..Canım yorgunluktan:))ben bile bazen aptal gibi oluyorum senn cok normal 2 cocukla neys Allahtan eşinle gtmşsin:))görümcen yardımcı olcaksa iyi tabi ama daha beter yorulma da sonra canım..

Canim ben gebeligin basindan beri emseye gidiyodum ama artik gitmiyorum.cok cok guzel temiz calisanlari heekes cook iyi ama cook kalabaliklasti sogudum.suan dragostaki gulen tip in dr u cenk demire gidiyorum.dogumlarini ya central hospital da yada pendik bolgede yapiyo.cok memnunum.gulen tip ta cenk bey bulent beyve nevin hanim ortak

Canim ben gebeligin basindan beri emseye gidiyodum ama artik gitmiyorum.cok cok guzel temiz calisanlari heekes cook iyi ama cook kalabaliklasti sogudum.suan dragostaki gulen tip in dr u cenk demire gidiyorum.dogumlarini ya central hospital da yada pendik bolgede yapiyo.cok memnunum.gulen tip ta cenk bey bulent beyve nevin hanim ortak

çok sağol canım. emseye gitmeyi düşünüyorum. gülcan hanım varmış. her şeyi detaylı inceliyormuş. riske atmıyormuş. gerekirse ilgili bölüme yönlendiriyormuş. bi gidelim bakalım. fiyatları da uçuk değil öyle. ben centraldan soğudum dediğim gibi. bölge de küçük bi hastane ve eminim orası da baya yoğundur. sen gülen tıpa gidiyorsan*niye orada doğum yapıyorsun ki? ben hepsi aynı yerde olsun istiyorum açıkçası. doğumda yabancılık çekmemek lazım:)) bakalım hayırlısı canım. çok sağol tekrar.

Emseyde gulcan hanima uzun zaman gittim iyi dr gercekten.fiyatlar cok uygundu ama ilk bas acilis serefine yaptilar simdi bi suru hasta kaptilar zamlandi.yani dogum fiyatlari muayene fiyalari nerdeyse diger hastanelerle ayni.bide artik dr a her gidisimde aksama kadar hastaneden cikamaz oldum cnku dr u yakalayamiyosun saatlerce dogumdan cikmasini bekliyodum son zamanlarda...ama dedigim gibi hastane şık temiz calisanlar cok guler yuzlu ve dr lar iyiler.zaten yengemde agustosta orda sukran hanimda dogum yapmisti memnun kalmistik.benim dr um ayni zamanda onko hastanesinde calisiyo evime bikac sokak otede oldugu icin gidiyodum sonra memnun kaldim tanidik biride dogumunu onda yapti centralda oda memnun kaldi.pendik bolge ufak bi hastane degil sanirim yani cok metediyolar hatta bi arkadasim eli kulaginda orda dogum yapicak.orda yeni dogan unitesi falan hersey varmis central da oleymis.bakalim 2 hastaneyide gezicem ona gore karar vericem cunku dr um bu 2 hastaneyle anlasmali baska yerde dogum yapmiyo

hayırlısı olsun canım. yani açıldığında geceler öyle oluyor dediğin gibi açılış şerefine. evet randevusuz olunca özellikle kontrol için falan biraz yoğun oluyormuş. ama ayarlanır o. duymuştum şimdi öyle başka hastanelerle anlaşan çok doktor var. komisyon alıyorlarmış. daha kârlı oluyor galiba. sen hayırlısıyla doğumunu yap insllh gerisi teferruat gerci. bölge hastanesinin fiyatları centrala göre epey uygun. öyle çok lüks, konfor falan olsun gibi bi derdin de yoksa orada yapabilirsin.ben her şey en güzeli olsun istiyorum ama makul bi ücrete elbette:)) emseyin fiyatları dediğin gibi aşağı yukarı aynı diğer hastanelerle. ama o rahata kontora göre fiyatlar yine de oldukça iyi:) ne bileyim atıyorum central da yapacağıma(ki soğudum demiştim) emseyde suit odada yaparım daha iyi. bizim aile epey kalabalık da.:)) Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. görüşürüz canım. tavsiyen için ayrıca teşekkürler.

hayırlısı olsun canım. yani açıldığında geceler öyle oluyor dediğin gibi açılış şerefine. evet randevusuz olunca özellikle kontrol için falan biraz yoğun oluyormuş. ama ayarlanır o. duymuştum şimdi öyle başka hastanelerle anlaşan çok doktor var. komisyon alıyorlarmış. daha kârlı oluyor galiba. sen hayırlısıyla doğumunu yap insllh gerisi teferruat gerci. bölge hastanesinin fiyatları centrala göre epey uygun. öyle çok lüks, konfor falan olsun gibi bi derdin de yoksa orada yapabilirsin.ben her şey en güzeli olsun istiyorum ama makul bi ücrete elbette:)) emseyin fiyatları dediğin gibi aşağı yukarı aynı diğer hastanelerle. ama o rahata kontora göre fiyatlar yine de oldukça iyi:) ne bileyim atıyorum central da yapacağıma(ki soğudum demiştim) emseyde suit odada yaparım daha iyi. bizim aile epey kalabalık da.:)) Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. görüşürüz canım. tavsiyen için ayrıca teşekkürler.:)))

hayırlısı olsun canım. yani açıldığında genelde öyle oluyor dediğin gibi açılış şerefine.:)) evet randevusuz olunca özellikle kontrol için falan biraz yoğun oluyormuş. ama ayarlanır o. duymuştum şimdi öyle başka hastanelerle anlaşan çok doktor var. komisyon alıyorlarmış. daha kârlı oluyor galiba. sen hayırlısıyla doğumunu yap insllh gerisi teferruat gerçi. bölge hastanesinin fiyatları centrala göre epey uygun. öyle çok lüks, konfor falan olsun gibi bi derdin de yoksa orada yapabilirsin.ben her şey en güzeli olsun istiyorum ama makul bi ücrete elbette:)) emseyin fiyatları dediğin gibi aşağı yukarı aynı diğer hastanelerle. ama o rahata kontora göre fiyatlar yine de oldukça iyi:) ne bileyim atıyorum central da yapacağıma(ki soğudum demiştim) emseyde suit odada yaparım daha iyi. bizim aile epey kalabalık da.:)) Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. görüşürüz canım. tavsiyen için ayrıca teşekkürler.:)))

hayırlısı olsun canım. yeni açıldığında genelde öyle oluyor dediğin gibi açılış şerefine.:)) evet randevusuz olunca özellikle kontrol için falan biraz yoğun oluyormuş. ama ayarlanır o. duymuştum şimdi öyle başka hastanelerle anlaşan çok doktor var. komisyon alıyorlarmış. daha kârlı oluyor galiba. sen hayırlısıyla doğumunu yap insllh gerisi teferruat gerçi. bölge hastanesinin fiyatları centrala göre epey uygun. öyle çok lüks, konfor falan olsun gibi bi derdin de yoksa orada yapabilirsin.ben her şey en güzeli olsun istiyorum ama makul bi ücrete elbette:)) emseyin fiyatları dediğin gibi aşağı yukarı aynı diğer hastanelerle. ama o rahata kontora göre fiyatlar yine de oldukça iyi:) ne bileyim atıyorum central da yapacağıma(ki soğudum demiştim) emseyde suit odada yaparım daha iyi. bizim aile epey kalabalık da.:)) Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. görüşürüz canım. tavsiyen için ayrıca teşekkürler.:)))

Geceler degil canim.randevulu gittigim gunlerde cook bekleniyo genelde artik cunku dogum konusunda baya yogunlar.evet odalar piril piril ve konforlu bizde yengemde suit oda tuttuk.cok guzeldi gercekten.sen kac haftaliksin

kızlar mesajları okuyamadım umarım hepiniz iyisinizdir...
yazıp hemen çıkıcam çünkü hem yorgunum hem oğlana bakmaktan yazamıyorum..

bizim idrar kültürğnde problem çıktı kuzum ondan ağlıyormuş yemesi içmeside durdu zaten biberonla süt sağıp zar zzor veriyorum antibiyotik başladık 10 gün kullancaz 10 gün sonra idrar kültürüde tekrarlancak değerleri sıfırlamak gerek dedi dr...

bu arada gittiğim dr çok ilgili ben çok memnun kaldım..
avcılar hospital de ömer saltan dr'un adı iyikide ona gitmişim 13 gündür yaptırmadığım test gitmediğim dr kalmamıştı

canım benim derdimiz gaz falan değilmiş ... zaten kolik konusunda daha öncede yazmıştım ya büyük olğalndan tecrübeliyim kolik olmadığına.. hem daha öncede deiğim gibi gazıda maşallah çıkıyor hem ...

dr da zaten bütün tahlilleri başlka yerde yaptırmıştım anlattığım tablo da dr da dedi kolik olsa saati şaşmaz süreklilik var diye ama idrar kültüründe bişey bulamazsak artık suçu koliğe atıcaz demişti

.......................fburak........................

Tuh ya demek oymus bebisin derdi neyse canim en azindan artik ne oldugu biliniyor ona gore tedavi uygulanir da biran once iyilesir eymenimiz uzme kendini bu bebekler hastalanacak dusecek kalkacak ki buyuyecek boylece allah daha beterlerinden korusun kuzucuklarimizi ...cok gecmis olsun tatlim

Son düzenleme:
.....................Pinkk87 ..........................

Canim benim yazamadim da cok sevindim sonuclarinin iyi cikmasina ne guzel insallah baska bi sorun olmadan aliriz kuzularimizi kucaklarimiza optum tatlim

...............ikucummmmm..............

Canim benim umarim sen de iyisindir ve hersey yolundadir bulantilarin ne alemde gecmistir insallah opuyorum seni tatlimmmmm

sorma canım benim ya çok tehlikeli ölümcül bi bakteriymiş dr söylemedide netten araştırdım klebsiella oxytoca diye bi bakteri

bişeyi yok diyip diyip yolluyolar .. bide kolik dediler çocuğa yok anam ben kolik nedir bilmemmi o bunun yanında çok masum kalıyo

ay cok sınır bozucu bı durum bu ya yanlıs teshıs valla olumcul bıle olabılır allahım korusun bı de ufacık bebek daha detaylı ıncelesenıze yok valla sen kendın bılmedıkce kımseye guvenmıyceksın bu devırde umarım daha kotusu olmadan ıylesır canım ya ılac fılan verdımı nasıl bı tedavı olacakmıs sımdı umarım kısa surede ıyılesıcek bır tedavı uygularlar da bebıs de bı rahat eder senın de ıcın rahatlar canım

gecmiş osun canım ihtimallerden biriydi zaten en azından ne olduğu ortaya cıktı iyileşir biran önce sende bebişinde rahatlarsnz:)ayrıca diğer drlar neden farketmemiş ya da tahlil fln istememişki cık cık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…