Artık hamile miyim?

hadi gözün aydın hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşlh

bende az önce aynı durumu yaşadım ikinci çizgi bayağı belirgin çıktı
bakalım kan testi gözüktü

Ben ilk oglumda evdeki idrar testim pozitifti direk dra gittim keseyi kalp atışını gördük direk pko olduğum için adetler düzensizdi geç anlamıştım hatta ben anlamadım annem anlamıştı...
Ben hep gebe kalininca kusuluyor diye biliyordum bide bazi dönüyor diye hepsi fasa fiso ..

Adetiniz kac gün geçti kan Evet geciktiyse Pazartesi direk dra gidin zaten gebesiniz testte çıkmış...

gözün aydın o karında şişlik gebelikte sık olan bisey benimde 2 dusugum 4 gebeligimdede karnım davul gibi şişti.. karnimdan anlıyorum artık azcik göbek firtlasa hah diyorum bebis var o idrar testinden daha garantili bende...

bende 3 ündede dediğin gibi bulantı falan yaşamadım.ne aş erdim ne kustum ne başım döndü.maşallah iştah herzamanki gibi yerinde :) ama hiç filmlerdeki gibi değilmiş:))

bende 3 ündede dediğin gibi bulantı falan yaşamadım.ne aş erdim ne kustum ne başım döndü.maşallah iştah herzamanki gibi yerinde :) ama hiç filmlerdeki gibi değilmiş:))
Filmlerde bizi keklemisler... Ben dra ama ben hic kusmadimki başımda dönmedi dedim adam şaşkınlıkla baktı olmayabilir dedi her gebelikte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…