Artık hamile miyim?

günaydın kızlar.dün cinsiyetinide öğrendik kızım olucak inşallah :) tabiki sağlıklı olsun ne olursa olsun ama gönlümün bi kenarıda kız istiyodu :) buarada 2 li testim temiz çıktı.sizler 2 li temiz çıktığı halde 3 lü- 4lü testleri yaptırdınızmı. gerçi ben 3 lü testi düşünmüyorum pek çnkü 2 li test zaten 3 lü testten daha gelişmiş bi testmiş.ama merak ettim sizler yaptırdınızmı

Aaaa tebrik ederim tatlım kız çocukları pek tatlı olur Allah bağışlasın şimdiden ben henüz bu deneyimi yaşamadım ama cok evhamlıyımdır 3lüyü de yaptır derim emin ol daha rahat olursun bence tabiiii,fburak bu konuda daha ii cevap verir ama

Gözün aydın kız çocuklarıda bir başka oluyor... Benim 2 side erkek ama cok isterdim kız olsun... Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Ikilisi iyi çıkana benim dr um 3 lü testi yaptirmiyor benim 2 oglumdada istemedi 2 lı sonuçlarin çok iyi hiç gerek yok dedi...

Iyiyse madem hic gerek yok yaptırma...

Canım inşallah sende yasayacaksin bir gün...

Bende tabi dr umun dediğini biliyorum... Evhama hic gerek yok benim halamin gelinine amniyo sentez bile yaptılar bebek özürlü dediler alalim dediler oda biraz dindar bi bayan dediki rabbim bunu bana nasip ettiyse ben bu çocuğuma bakarım aldirmam dedi...
Gel gelelim çocuk doğdu büyüdü hiç birşeyi yok sınıf birincisi oluyor her sene gerizekali dedikleri cocuk masallah cok zeki akıllı bir kiz...

saol canım allah sanada tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşlh isteyen herkese versin

evet haklısın zten ben 2 li testi bile çook kararsızca yaptırdım çnkü aynen bi arkadaşıma down sendromu dediler sağlam doğdu bebeği.hatta bugün komşumla konuştum onada öle demişler oda amniyo sentez yaptırmış bebek sağlam yine.ama zten bu testler bebek down sendromudur yada değildir diye sonuç vermiyomuş drum açıkladıda yaşa göre falan kriterlere göre risk yüzdesi belirliyomuş.benimde zten 10000/1 çıktı . 3lüyle 4lüyü yaptırmayı düşünmüyorum aslında.17. haftada da afp mom diye test varmış oda bunlar gibi bi onu yaptırcam sonra zten renkli dopler falan oluyo

Valla canim bi olasiliga bakarak alalim diyorlar aliyorlar...
Inan oyle aldirmayip saglam cocugum olan varki o ornekler cok etrafta...

Bak benim eltimin ozurlu bebegini anlamadilar hatta cocuk dogdu yine anlamadilar cocuk herzaman dra gidiyor Dr Dan anlamiyor elinden belli yasina geldi oturamiyor vs buyudukce anladi Dr lar ...

Madem bu testler anlasiliyorda niye etrafta bu kadar down sendromlu veya engelli cocuk var...
Eminent ol bi cok bebek ozurlu denip bosa alinmistir....

Ben ilktede cevremdekilerden duyduklarimdan dolayi zaten o testleri yaptirmayacaktim doguracaktim yani...

Doğrudur canım ben cok anlamıyorum bide bu hamilelikten sonraki olayları gerek yoksa yoktur dr diyosa zaten ne gerek var tabi..ayy zaten özürlü bile olsa aldırılmamalı dinimzce sakıncalı ancak annenin hayatı tehlikeye girerse yada islami şartlara uygun yetiştiremiceğini anlarsa caiz ya biara kuranın anlamına merak saldım da açık açık yazıo yani Allah sağlıklı hayırlı evlat versin herkese kolay değil çünkü öbür türlüsü..ee sen nasılsın bakim??

Canım ben iyiyim ya sen nasılsın?

Her dr başka düşünüyor canım benim dr um 2 li güzelse gerek görmüyor...

Bende sana katılıyorum canım bende aldirmama taraftarıyım canim...

ben hamilelelik takvimimi yaptımda çizelgeyi beceremedim bi türlü.bunun için ayrı konu açılmış ama hiç açıklayıcı değil sen nasıl yaptın çok tatlı

ben hamilelelik takvimimi yaptımda çizelgeyi beceremedim bi türlü.bunun için ayrı konu açılmış ama hiç açıklayıcı değil sen nasıl yaptın çok tatlı

bende bi yerde tarifini gördüm yaptım şuan desen nasıl yaptım valla bilmiyorum :)) orda detaylı anlatıyordu zaten bu nun yapıldığı yer biraz karışık geldi bana ...

Canım ben iyiyim ya sen nasılsın?

Her dr başka düşünüyor canım benim dr um 2 li güzelse gerek görmüyor...

Bende sana katılıyorum canım bende aldirmama taraftarıyım canim...

Canım ne zamandır yazamadım nasılsın nasıl gidiyo hamilelik az kaldı zaten büyük güne??

Canım ne zamandır yazamadım nasılsın nasıl gidiyo hamilelik az kaldı zaten büyük güne??

Canım nasıl gitsin çatı genişliyor onun ağrıları var bi yandan bi dışarı gitsem gelsem bi araba dayak yemiş gibi oluyorum evdeyim hep yatıyorum bi elimde telefon birinde kumanda...
Büyük gün bi aksilik olmazsa 29 ekim diye konuştuk... Arada bayram var tabi son kontrol bayram öncesi nst de sancı veya doğum pozisyonuna geçerse oğludum biraz apar topar olacak doğum ozaman ama bi terslik yoksa 29 ekim kavuşma günümüz insallah...

Sen neler yapıyorsun tatlım nasıl gidiyor hayat?

Olmaz canım içini rahat tut ne kalmış zaten dua ederim sana o gün..amaan canım napim ben hasta oldum bi 10 gün yattım annem geldi sağolsun ama onuda dra gtrdük yatış dedi mi 5 gndr yatıyo bugün cıkcak işte almaya gitcem koşturmaca canım valla sinirlerimde bozuk zaten insanları hiç anlamıyorum hele de bu kayınvalideleri hepsi böyle mi acaba?öyle yani bunalımdayım:)

Inşallah canım bakalım az kaldı gün sayiyoruz artık....

Anneciginede sanada çok geçmiş olsun canım... Annen niye yattiki hastaneye nesi vardı?

Kaynanan ne yaptiki kızdırdı seni bukadar? Benimki uzakta canım senede 10 gün görüyorum oda bana 1 sene yetiyor...
Alttan alttan sürekli laf sokar üstüne vazife olmayan işlere maydanoz olur durduk yerde ... O laf sokma olayına deliriyorum eşimde aynı huylar var annesiyle kaldığımız sürede bakıyorum hik demis burnundan düşmüş hoş ben cazgirim onun üstesinden geliyorumda kaynanama bişey diyemiyorum sineye çekiyorum haliyle... Bazen diyorum eşime bukadar katlanıyorum bigun çok kötü patlicam ama negun olur allah bilir diyorum... Biz yanyanayken eşim tirsiyot bi anda patlicam diye...

2 gündür eşimde oynattı sinirlerimi şekerim fırladı hep 2 gündür... Biliyorsun hergün yazıyorum ölçümleri dün bak dedim senin yüzünden hastanelik olcam az kaldı dedim inan hergün normal cikan sekerim 2 gün fırlamış kendide gördü tabi sinirden demekki fırlayan biliyormuş bu şeker... Annem diyo bu ölçümlerle gitsen dr hemen yatırır seni sen dedi onları dra söyle dedi özellikle... Böyle giderse anneme gidicem heralde 40 im cikmadanda gelmicem kalsın bi başına diyorum inanki sürekli bam telime basıyor bi kaç gündür...

canımyaa bak çok az kaldı bebeğinden önemli ki bu kadar sinirleniosun sakın üzme kendini sonra olan sana olur.bian önce sağsalim al kucağına inşlh.ibozl nerelerde gerçekten artık çok merak ediyorum umarım herşey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…