Artık dayanacak gücümde kalmadı

Peki burada anlattıklarınızı es gecerek soruyorum evlilik icindeki iletisiminiz nasil? Yani birbirinizle paylaşımda bulunur musunuz eve geldiğinizde ikiniz de telefona mi gomulursunuz?

Anlatıyorum herhalde;

Önce selam verdim, arabadayız. video izliyor, arama geliyor konuşuyor. Markete gidiyorum, soruyorum aç mısın ona göre bir şey alacağım diyorum, yok hayır diyor. Maç var bugün ona hazırlık yapacağım diyor. Eve geliyorum, konuşmada, yaklaşık 45dkya kadar sürüyor. O sıra hal hatırımı sorar insan diyorum, bakın oturup konuşalım demiyorum. Diyorum ki ne yaptın halledebildin mi şu işlerimi halledeyim hayatım konuşalım.

Benimki meraklı Melahat, herkese hal hatırını sorup bana sormamasını saçma bulurum elbet. Ki bu ilk değil, ilk olsaydı belki ben şakayla karışık ben anlatırdım.
Sinir krizi geçirirken dahi adam oyun oynuyordu veya maçı düşünüyordu? Sevgi dilenmemin sebebi etkenler olabilir mi?

Peki burada anlattıklarınızı es gecerek soruyorum evlilik icindeki iletisiminiz nasil? Yani birbirinizle paylaşımda bulunur musunuz eve geldiğinizde ikiniz de telefona mi gomulursunuz?
Ya işte bunu diyorum, ben yemeğe eşlik etmesini istiyorum benimle. Geldiği gibi ya pc ya telefon. ya konuşmada ya da arkadaşlarıyla kulaklıkta konuşuyor. Bir şey yaşanmış mesela, bu bu kadar konumuz olacak bir sebep değil ki sakin bir zamanı bekleyeyim. Yemeği birlikte yaparken eee sonucu söylemedin demesi. Niye ısrarla kendimi dayatıp sevdirmeye çalışayım bıktım bundan.

Ya izin günlerimiz de dahi sabah kalktığında direkt pc ne yapıyorsun diyorum işim var diyor işine bakıyorum xx maçın yorumu tövbestağfurullah.

Ya izin günlerimiz de dahi sabah kalktığında direkt pc ne yapıyorsun diyorum işim var diyor işine bakıyorum xx maçın yorumu tövbestağfurullah.
Adam siz hiç yokmuşsunuz gibi yaşıyor. Meden evlendi o halde? Bedava seks için mi? İnşallah çocuk falan yoktur. Çocuk yokken boşanın gitsin. Bu nedir Allah aşkına.
İşten çıkmak vs. stresli ve konuşulması gereken bir konu. Tek kelime etmemesi hayvanlık. En azından üzülme hayatım bir şekilde üstesinden geliriz vs. demesi lazımdı. Bu kadarını demek yerine, telefonda lak lak edip siktirolup maça gidiyorsa, o adamla hala evli kalmanızın hiçbir mantığı yok. Boşansanız büyük ihtimalle sizin de agresifliğimiz gidecek.

Bunu ailemin yanında yapıyor çoğunlukla, annem her arabaya bindiğinde birisini arıyor. Hoş geldin demiyor mesela. Ben bir kere yaptım bunu, Aaaa ben miyim yapan.

Birbirinize hakaret ve küfür etmeyin.
Benim yuvam bu yüzden yıkıldı, çok zarar veriyorsunuz ilişkinize.
sktr git diyip durmayın hele, bu sözü o kadar sık duydum ki, en sonunda da s*ktr olup gittim.
O da çakarım makarım demesin.
Sizi kaybeder öyle bi çakılır ki görür nasıl çakılıyormuş.
Çok mu öfkelendiniz, geçin başka odaya,ağzınızı tutun.
Olmuyor mu, tahammülünüz yok mu birbirinize, medenice boşanın.

Bunu ailemin yanında yapıyor çoğunlukla, annem her arabaya bindiğinde birisini arıyor. Hoş geldin demiyor mesela. Ben bir kere yaptım bunu, Aaaa ben miyim yapan.
Diger mesajlarinizi da okudum adam sanki bekar hayati yasiyor gibi evde de yemegi/temizligi ve cinsel istegini karsilayan biri var iste modunda. Kusura bakmayin üzücü bir ifade oldu belki ama okurken size eş gibi degil de calisani ya da naparsa yapsin ona hizmet etmesi gereken biro gibi davraniyor. Bir paylasiminiz yok

Bence siz haklısınız. Bu vıt vıt sürekli telefonla konuşma olayı beni de sinir ediyor. Modunuz düşük bi iki konuşsa size moral verse tamam sonra baksın hayatına sanki 1 saat size dil dökecek değil ya.

Ama bence yok halimi hatrımı sor, yok sarıl bilmem ne demeyin bir daha. Böyle olunca kendini bişey sanmış belli ki. Onun yaptığı gibi yapın sizde. Arayın bi arkadaşınızı konuşun saatlerce.

Ben sizi hatalı buldum
Erkek olsam ve bir kadın beni sürekli azarlasa suçlasa dır dır etse tahammül edemezdim
İstediğiniz davranışı görmenizin yolu bu değil

Üstelik nefret de ediyormuşsunuz
Neden boşanmıyorsunuz

Cinsellikle yok hayatımızda, 2 hafta oldu mesela. Hep bu döngüde.

Göremedikçe zaten dırdırlanıyorum, 22 yaşında birisi olarak ben de dırdırlanmak değil mutlu bir hayat istiyorum. Paylaşmak, sevilmek, vakit geçirmek. O, ben ne söylüyorsam kendi derdini söyleyip benimkini unutuyor.

Evet nefret ediyorum bu huyundan ama harekete geçemiyorum bir türlü.

Derdimde dinlemeyip destek olmayacaksa o koca niye var? Allah yardımcınız olsun

Arkadaşım yok, oda biliyor. Bilmediğim bir yere taşındık ve öyle yakın bir arkadaşım yok maalesef.

Sanmıyorum beni kaybetmekten korktuğunu. Boşanmıyor da, dilekçeyi bizzat yazdım önüne koydum. Yok, e çabanda yok. Adam sıfır sıfır iletişim. Abisi dahi arıyor beni biz böyle yetiştik. Ya yetiştiniz de kendinizi niye yetiştirmediniz.

Arkadaşım yok, oda biliyor. Bilmediğim bir yere taşındık ve öyle yakın bir arkadaşım yok maalesef.
Başka şehirde yaşayan arkadaşınız da mı yok. Kaç yaşındasınız. Birde eşinizi evlenmeden önce tanımıyor muydujuz

Başka şehirde yaşayan arkadaşınız da mı yok. Kaç yaşındasınız. Birde eşinizi evlenmeden önce tanımıyor muydujuz
Yok bir tane vardı, o da evlenme teklifi alınca değişti. Ben de üstelemedim 2-3 ay oldu. 22 Yaşındayım
ya böyle konuşmadığımız zamanlar oluyordu ama üstelemedim. Nereden bileyim, üff.

Yok bir tane vardı, o da evlenme teklifi alınca değişti. Ben de üstelemedim 2-3 ay oldu. 22 Yaşındayım
ya böyle konuşmadığımız zamanlar oluyordu ama üstelemedim. Nereden bileyim, üff.
Aaa küçükmüşünüzz. Umarım çözüm bulursunuz evliliğinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…