Artık boşanıyorum ve kocamı evden göndermeyi başardım

tamamdır... farkettim şifre sorununu yoksa üyeleri aldatmaya yönelik çoklu üyelik değil. Bu sebeple böyle bir yaklaşımda bulundum. teşekkürler bilgilendirme için ...

çok teşekkür ederim... Aynı hatayı defalarca açtığım için üyelerin çok tepkisini çekmek istememiştim. Ama çok kaliteli ve güzel yorum yapan arkadaşlarımızda oluyordu. Banada iyi geliyordu bu ortamda dertleşmek. Çünkü hiç taciz edici rahatsız edici bir durum yaşamadım.Çoğunlukla
2015 de yazdığı mesaj kimse bu kişiye üzülmesin çocuğu istemediği halde babasını o çocuk bilmez diyor böyle kadınlara herşey müstahak

2015 de yazdığı mesaj kimse bu kişiye üzülmesin çocuğu istemediği halde babasını o çocuk bilmez diyor böyle kadınlara herşey müstahak

geçmiş konularımı bulamamıştım.. Kime ne yadığımı..Evet hatırlıyorum... 2015 yılı.... Evet.. O dönemki duygularım.. Ama gerçek ve samimi duygularumdı.. Çok acı çekiyordum... Rabbim bir daha öyle acılar yaşatmasın...

Bu kişinin niyeyse konu sahibinin bizzat kendi olduğunu düşündüm. Yeni üyelik sadece bu konuya yorum yapma vs... insanı çıldırtacak bir kafa bu

saçmalamayın yahu ?? Ama eski ben gibi örümcek düşünceleri olanlarda varmış ? İsterseniz yöneticiler baksın IP den...
Ben hatta tüm hesapalrımı birleştirsinler istiyorum. Ben farklı hesap açtıysam insanları kandırmak için değil..Gerçekten dertleşmeye ihtiyacım vardı. Ama aynı hesaplardan konu açamadım.Herkesin tepiskisin almatan korktum.. Sadece korktupum ve çekindğim için farklı hesap açtım.. Tüm duygularım çok samimi ve gerçek... Ve kimseye oyun yada kandırmak için hesap açmam...
ki eski hesaplarım tekrar söylüyoruö
okyanus, karamelek888, neslihan198234 , mutluluk1982 ve artık mutluluk1982 de devam edeceğim... Çünkü artık utanılacak bir konu açmıycam...

artık mutluyum diyeceğim...bitti kurtuldum o psilikten diye konu açarım en son... zaten kurtuldumda… mahkeme işi ve boşanma şartları hakkında sadece bilgilendirme yaparım o kadar...

valla kimsenin konusuna yorum yapacak kadar kafam yerinde değildi ??
yanlış görmüşsünüz.Haa ayrıca cinsellik konusundada hiç yorum yapmam...

o zaman kendimi suculu görüyordum..yada birçok neden... artık bitti...……….istemiiiiiiiiyoooorum...…….gitsin dünyanın en güzel en mutlu kadını ile mutlu olsun...…..ne yaparsa yapsın.....neyetki benden uzak olsun..... göreceksiniz.....

işte bende bundan sonra böyle bir kadın olacağım..Anneniz gibi … Kendimle gurur duyacağım..Evlatlarımda ilerde benim için gurur duyacaklar..

mutkluluk bundan 3 4 sene önce gögüs estetiği için konsutugumuz arkadas değilmiydin sen

Adama sevgi filan yok ama yanlız kalmak.. çocuklarımı babasız büyütmek... offf bilmiyorum... bahane..

Bilmem fark ettiniz mi ama şu kurduğunuz cümle zaten neden bu adamla 3 kez evlendiğinizi özetliyor.
Sizin sorununuz bu. Yalnız kalmak, çocuklarınızı babasız büyütmek.
Bi derin nefes alım, kendi hayatınıza dışardan bakın. Yalnız kalmak mı ( ki bence bu yalnız kalmak değil kurtuluş sizin için) yoksa sürekli aldatılmak mı? Çocuklarınızı babasız büyütmek mi (ki ortada baba sıfatına uygun bir adam yok) yoksa çocuklarınızı ahlaksız, biyolojik çocuklarının annesine değer vermeyen vicdan yoksunu bir adam ile büyütmek mi?

Hanımefendi, şu hayatta her kadına sorun, her kadın sahiplenilmek, sevmek, sevmek ister. Sırtını yaslayabileceği hayat arkadaşı ister. Eş demek bu değil midir? Her gün okumuyo musunuz burda ailesinden kazık yiyen insanları? Eş demek sana anne baba yokluğunda, anne baba olmak demek değil mi? Gerçekten kendinizi bu adama mı layık görüyosunuz ben anlayamadım. Yalnız kalmamak uğruna her gün midesizce sizi aldatmasına göz mü yumacaksınız. Eşinize siz her gittiğinizde, her kavga ettiğinizde sizi eksik, yetersiz görecek aynen söyledikleri gibi. Siz vermişsiniz bu yüzü ona her zaman ona inanarak. Allah aşkına artık sizin de bi gururunuz olsuğunu hatırlayın. Onun yaptığını siz yapsanız yiyeceğiniz etiketleri unutmayın. Siz yapsaydınız bunları o sizi kabul eder miydi 2 3 kez? Affeder miydi? Siz niye affediyosunuz? Veya şöyle sormak daha mantıklı siz onun yaptıklarını neden yapmıyorsunuz? Çünkü evlilik ahlakına ters şeyler bunlar değil mi, bunun bilincindesiniz. O adam değil. O yüzden böyle kalitesiz bi evliliği yalnızlığa tercih etmeyin. Bırakın kaliteli bi yalnızlığınız olsun. Ve en kısa zamanda da destek alın. Belli ki yalnızlıkla ilgili bi korkunuz ve çocuklarınızın geleceği ile ilgili de ciddi endişeleriniz var. Siz o adamsız da ayakta durursunuz. Boşanan çocuklu kadınların ilki değilsiniz.

Aman Allahım nasıl bir takıntı bu çocuklarını harcamış uğruna, çekişmeli olma nedeni kesinlikle uzatıp tekrar barışmak. Biraz bile olsa çocuklarını düşünseydi eğer bu kadar uzatmazdı.

Size kızmıyorum cocuklarim icin emeklerim icin geri döndüm dediniz ama duzelmiyor malesef insallah yeni hayatinizda cocuklarinizla mutlu olursunuz bide şu evli adamlarla ilişki yaşayan kadınlar yuva yıkanın yuvası olmaz eşiniz de adam değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…