Artik ağustos annesi değilim..... Doğum yaptim..........

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
17 temmuzda saat 17 de acil olarak sezeryana aldılarr ...şu an çok kötüyüm oğluşumu göremiyomm göstermiyolarr küvezde makinaya bağlı oksijen veriliyo ....allahım oğluşumu onur efe mi bize bağışla ..kızlar dualarınızı bekliyorumm:1no2::1no2:

• Konu Sahibi EU2
Canım cok üzüldüm,:çok üzgünüm:
Ama şimdi yapacak tek şey hepimizin dua etmesi canım,allah yardımcısı olsun bebeğinin,en kısa zamanda oğluşuna kavuşursun inşallah,dualarımız seninle canım,

• Konu Sahibi EU2
cnnmm gözün aydın veee büyük geçmiş olsun diliyorumm.. allahım sağ sağlim yavruna kavuşur alıp götürürsün inşş evine, dualarım seninle bitanem, ne kadar doğdu oğluşun cnmm, hep iyi şeyler düşün kötü şeyler aklına getirme allahın iziniyle sağlıcakla çıkarr hastaneden inşşş

• Konu Sahibi EU2
Nesliii gözünaydınn canım arkadaşım benim çok üzüldümm.Allahım inşallah en kısa zamanda neslii bebeğine kavuşur inşallah.Rabbim sana yalvarıyoruzzz yeni annemizin bebeğini en kısa zamanda kollarında olsunnn.Allaha emanet olsun bebeğin canım

• Konu Sahibi EU2
güle güle büyütün bebeğinizi inşallah en kısa sürede kollarınıza alırsınız bebişinizi moralinizi sakın bozmayın a.s.

• Konu Sahibi EU2

aminnn canımmmmmmmmmm.....daha kucağıma alamadım bile sesini bile duyamadımmm çok zor dayanamıyorummmmm

• Konu Sahibi EU2
aminnn canımmmmmmmmmm.....daha kucağıma alamadım bile sesini bile duyamadımmm çok zor dayanamıyorummmmm

Dayan canım, dua ediyoruz senin ve bebeğin için, hem o kadar erken de doğmamış bebeğin, sadece sanıyorum oksijen problemimi var cünkü bebeklerde akçiğer gelişimi 40 haftaya kadar devam ediyor başka bir problemi olduğunu zannetmiyorum,en kısa zamanda cıkıp senin kollarında uyuyacaktır horul horul canım,allah bebeğine sağlık sıhat versin canım mutlu günlerde büyütürsün inş. bebeğini,

• Konu Sahibi EU2
ALLAH m inşallah bbeğini kollarına almayı nasip eder canm .. ALLAH analı babalı bytsn

• Konu Sahibi EU2

Allahu zul celal yardımcınız olsun kardeş. Sorununu bilmiyoruz ama Allahın izniyle bişey olmaz. Bol dua et. Bizde edelim inşallah

canım öncelikle geçmiş olsun.allah yavrunu sana bağışlasın.inşallah en kısa zamanda yavrunu evine götürürsün.sağlıklı günler diliyorum sana...güçlü olacaksın bak sen artık annesin.sana muhtaç olan yavrun var.

Canim hem geçmiş olsun hemde gözün aydin.dualarimiz seninle allah bebeğini kucağina alacağin günleride gösterecek

Canım cok gecmıs olsunnnn
Allahın ıznı ıle ınsallah yakında oglusunu alırsın kucagınaa
Dualarımız sııznleeee. Icını ferah tut

geçmiş olsun. bu kadar zman sabrettin, şimdi de sanki daha doğmamış gibi düşün, moralini yüksek tut, bebişinin sana ihtiyacı var. sütün kesilir Allah korusun. kendine iyi bak.

çok geçmiş olsun canıma.s..dualarımız seninle.......inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsına.s morelini yüksek tut.bebeğinin sana ihtiyacı var canım.sen iyi olki oda iyi olsunnnnn:teselli:

amin canımmm ....oğlum 2800 gramm kilosunun düşük olmaması tek umudumuzz.....

Canım bak kilosuda iyimiş oğluşunun,merak etme annesi en kısa zamanda cıkacaktır hastaneden oğluşun,duarlarımız seninle

neslihancım canım geçmiş olsun....maşaallah ogluşun hafatsına göre kiloluymuş inş. en yakın zamanda iyileşir ve anneciğinin kucagında olur.. dualarımız ogluşun için..

canım çok üzüldüm allah oğlunu sana bağışlasın..............
tez vakitte evine getirirsin sağsalim oğluşunu ...............
benim halamın torunları 30 haftalık doğdular şimdi 9 aylık oldular geziyorlar o yüzden üzülme
inşallah sorunsuz olur sağlıklı olur

bend eikiz oğluşlarıma hamileyim korkmuyor değilim erken doğumdan inş.zamanında gelirler kucağıma.......
dr.36 hafta bitimi almayı düşünüyor 28 yaftalık henüz inş.sorun olmaz allah yardımcımız olsun.......

sağola canım allah razı olsunn ............senağlama

neslihan canım çok geçmiş olsunn. inşllah en kısa zamanda bebişine kavuşursun. ömürlü olsun ve allah analı babalı büyütsün canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…