Artik ağustos annesi değilim..... Doğum yaptim..........

canım benim aynı sorunları yaşadım bende bir bebeğimi bir ay bekledim ciğerleri düzelsin diye .Düzelir inşallah.Ama maşallah kilosuda yerinde çokda erken doğmamış en kısa zamanda düzelir merak etme canım.İçini rahat tut.Annesi o sana kavuşmak için bak bekleyemeden erkenden gelmiş.

akşam 10 da hastaneye gittimm ..dayanamıyorum artık bana bebeğimi gösterin dedim kapıda yalvardım doktorlara onlarda sağolsunlar beni daha fazla üzmeden aldılar içerii..oğluşum uyuyodu göğsünü elledim elimi hissedince kolunu kımıldattı parmaklarıdaa oynatıyoduu yanında kalmak istedim ama sadece 5 dk izin verdilerr...:1no2::1no2:çok özlüyorum oğlum seni diye konuştum onunla senağlamasenağlama..onun orda bırakıp çıkmak zorunda kalmak bana çok acı veriyooooo:1no2:

Allah yardımcınız olsun Bebişlerinizede tez zamanda şifa versin inşallah.

neslihancım öncelikle geçmiş olsun..allah kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin en kısa zamanda.ama korkma çok ta erken bir doğum sayılmaz..kilosu da iyiymiş maşallah..ciğer gelişimini hızlandırıyorlardır doktorlar en kısa sürede dünyamıza uyum sağlar onur efen canım hiç korkma..dualarımız seninle..allah tez vakitte oğlunu kucağına alıp büyütmeni nasip etsin..sen de diren canım oğlun gibi..kendine iyi bak ki güçlü olasın oğluşun geldiğinde..o senden bakım bekleyecek..bol bol yemene dikkat et..uykuna dikkat et güç topla canım...güzel haberler bekliyoruz senden...

desteğiniz için çok teşekkürler canım....oğlumu sabırsızlıkla bekliyorumm..allahım onu bize bağışlasınn...allahtan gelene razıyım onun dediği olurrr...allahım onu bana 6 sene sonra verdiii ben biraz daha beklemeye razıyım yeterki sağlıcakla gelsin evinee..beni tanıyanlar biliyo o benim 4. aşılamamdıı..

neslihancım çok geçmiş olsun canım.üzme kendini bebeğin sağsalim annesine gelecek korkma.sen üzüldükce onada zarar verirsin.hem bu arada sütünü sağ göğsünde bekletmeki bebişin gelince çotur çotur emsin annesi azalmasın sütün.
dualarımız sen ve seningibi annelerle allah yardımcınız olsun

sağol canımm..sütümü sağıp derin dondurucuya koyuyorumm..sağmassam çok acı veriyooo..doktorlarda sağ biriktir dediii..6 ay derin dondurucuda kalabiliyomuşş.özel bir makinası var onu kiraladık onla sağıyorumm

akşam 10 da hastaneye gittimm ..dayanamıyorum artık bana bebeğimi gösterin dedim kapıda yalvardım doktorlara onlarda sağolsunlar beni daha fazla üzmeden aldılar içerii..oğluşum uyuyodu göğsünü elledim elimi hissedince kolunu kımıldattı parmaklarıdaa oynatıyoduu yanında kalmak istedim ama sadece 5 dk izin verdilerr...:1no2::1no2:çok özlüyorum oğlum seni diye konuştum onunla senağlamasenağlama..onun orda bırakıp çıkmak zorunda kalmak bana çok acı veriyooooo:1no2:

canım benim.insan böyle durumlarda dünyada herşeyin boş olduğunu sağlığın ne kadar önemli olduğunu anlıyor değil mi?Küçücük beden ne olduğunu bilmeden doktorlara emanet başlıyor hayatına.Ah küçüğüm benim.Meraklanma canım herşey en kısa zamanda yoluna girer.Oğluşunuda sağlıcakla kucağını alırsın.Şimdi ona doğduğunu hissettiriyorlar annesi.Hayat başlamadığını göstermeye çalışıyorlar.

ALLAHm inşallah en kısa zamanda oğluşunu kucağna almayı nasip eder.. bol bol dua et canm.. ALLAH YARDMCNZ OLSN..

çok geçmiş olsun canım senin yaşadıklarının aynısını bende yaşadım ne yazıkki !! bebeğinin doğum haftası ve doğum kilosu çok iyi sakın ümitsizliğe kapılma benim bebeğim 4,5 ay yoğun bakımda yattı hiç umudumu kaybetmedim hergün gördüm dokundum ben dokundukça sanki daha iyi oluyordu kuzum...

senin bebeğin solunum cihazındamı yani ciğerlerine kadarmı vermişler hortumu yani entubemi ? bilgi alabiliyormusun ne zaman gibi çıkacağından...

hakkında herşeyin hayırlısı kucağına alacaksın içine kokusunu çekiceksin bu günleri düşün için ferahlasın canım çok geçmiş olsun...

çok geçmiş olsun canım benim.allahım bebeginize bol bol saglık versin.sen üzme kendini ki bebginde hissedip üzülmesin.dilerim biran önce kucagına alır bebişine depoladıgın sütlerini bol bol içirirsin geçmiş olsun tekrardan canım dualarımız seninle hiç üzme kendini

çok geçmiş olsun canım senin yaşadıklarının aynısını bende yaşadım ne yazıkki !! bebeğinin doğum haftası ve doğum kilosu çok iyi sakın ümitsizliğe kapılma benim bebeğim 4,5 ay yoğun bakımda yattı hiç umudumu kaybetmedim hergün gördüm dokundum ben dokundukça sanki daha iyi oluyordu kuzum...

senin bebeğin solunum cihazındamı yani ciğerlerine kadarmı vermişler hortumu yani entubemi ? bilgi alabiliyormusun ne zaman gibi çıkacağından...

hakkında herşeyin hayırlısı kucağına alacaksın içine kokusunu çekiceksin bu günleri düşün için ferahlasın canım çok geçmiş olsun...

canım nasıl bir cihaz bilmiyorum ağzında bir hortum vardı.bugün o hortumu çıkarıp burnuna takmışlarr daha ii gidiyo inş. dedi doktoruu.......AMA ÇOK ZORR DAYANAMIYORUMM HASRETİNE OĞLUMUNNN:1no2:

canım yıpratma kendini eminim çok az zamanınız kalmıştır çıktığında bu günlerin acısını çıkartırsınız çok fazla kalmaz inş. da birbirinizin kokusuyla uyursunuz

canım nasıl bir cihaz bilmiyorum ağzında bir hortum vardı.bugün o hortumu çıkarıp burnuna takmışlarr daha ii gidiyo inş. dedi doktoruu.......AMA ÇOK ZORR DAYANAMIYORUMM HASRETİNE OĞLUMUNNN:1no2:

nasıl olduğunu anladım canım kaç gün oldu cihaza bağlanalı..? kaç haftalık doğdu bebeğin ? henüz şoktasın inşallah bi an önce çıkar bende senin gibiydim o hortumları görünce kahr oluyordum..Allah çok büyük yeterki şifa versin..şimdi sıra sende canım çok güçlü olmalısın ayakta durman lazım sütünün gelmesi lazım lazımda lazım yine biz kadınlara düşüyor iş her zamanki gibi lütfen kendini üzme dediğim gibi ben 4,5 AY yoğun bakımın kapılarındaydım dile kolay ama sen kalmıcaksın çünkü bebeğinin kritleri iyi ve böylede devam eder inşallah dularım seninle lütfen sabırlı ol kendine de dikkat et...çok geçmiş olsunnnn...
:teselli:

canım benim üzülme benim görümcemde 34 haftalıkken doğum yapmış şimdi oğlu 9 yaşında kendini üzme dualarımız seninle.....................

ya bende çok üzüldüm ama az kalmış bence çıkarırlar bir kaç güne kadar Allah sana bağışlasın canım dualarımız seninle.......

nasıl olduğunu anladım canım kaç gün oldu cihaza bağlanalı..? kaç haftalık doğdu bebeğin ? henüz şoktasın inşallah bi an önce çıkar bende senin gibiydim o hortumları görünce kahr oluyordum..Allah çok büyük yeterki şifa versin..şimdi sıra sende canım çok güçlü olmalısın ayakta durman lazım sütünün gelmesi lazım lazımda lazım yine biz kadınlara düşüyor iş her zamanki gibi lütfen kendini üzme dediğim gibi ben 4,5 AY yoğun bakımın kapılarındaydım dile kolay ama sen kalmıcaksın çünkü bebeğinin kritleri iyi ve böylede devam eder inşallah dularım seninle lütfen sabırlı ol kendine de dikkat et...çok geçmiş olsunnnn...
:teselli:
canımm perşembe günü doğum yaptım saat 5 de o zamandan beri cihaza bağlı bugün 34+5 oldu..dün akşam görmeye gittim almadılar beni yanına yalvardım yakardım ağladım almadılar o zaman resmini çekin dedim telefonumu verdim resmi görünce şok oldum tanıyamadım oğlumu kolu falan şiş geldi bana doktora söledim sana öle gelmiştir dedi tekrar resim istedim bu sefer kolunu yanına saklayıp çekmişlerr ..:1no2:kahroldum öle görünce yapacak bişeyim yoktu tabi...bu çaresizlik en kötü şey mecbur ağladım sızladım geldim eve akşamdan beri çok kötüyümm kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama nafilee bana hemşire diyoki daha geçen akşam gördün sürekli olmaz anne olmayan anlamıyo yaniiiiisenağlamasenağlama

ah canım benim yaaa.
çok üzüldümm..
ama senin dirençli olman lazım, daha güçlü olmalısın ki bebeğin hep senin gücünü hissetsinn.
Allah'ım inşallah şifasını verir..
iyi haberlerini bekliyoruz, dualarım seninlee..

ah canım benim yaaa.
çok üzüldümm..
ama senin dirençli olman lazım, daha güçlü olmalısın ki bebeğin hep senin gücünü hissetsinn.
Allah'ım inşallah şifasını verir..
iyi haberlerini bekliyoruz, dualarım seninlee..

sağol canımm az önce doktorumu aradım süt istedi yarın inş. süt verceklermiş bişeyi 80 miş yarın 120 olmasını bekliyolarmışş,süt verdikten sonrada daha hızlı toparlıcana inanıyoruz dedii..gelsem gösterirmisiniz dedim artık göstermicez odaları dezenfekte ettik dedii artık oğlumu göremicemm inş biran önce çıkarsenağlamasenağlama

sağol canımm az önce doktorumu aradım süt istedi yarın inş. süt verceklermiş bişeyi 80 miş yarın 120 olmasını bekliyolarmışş,süt verdikten sonrada daha hızlı toparlıcana inanıyoruz dedii..gelsem gösterirmisiniz dedim artık göstermicez odaları dezenfekte ettik dedii artık oğlumu göremicemm inş biran önce çıkarsenağlamasenağlama

a.s. bak bu iyi haber.
demek ki dışarıdan besin almaya başlıcak bebişinn.
annesi dualar okuyarak sağ sütünü:))
şifa niyetine içsin bebişin... :nazar:

inşaallah kucağına bir an önce alırsın bebişini sağlıkla.
ALLAH analı babalı büyütsün..

X