Artik ağustos annesi değilim..... Doğum yaptim..........

cnm benim çok üzüldüm hayırlısı ile bebişin küvezden çıkacak ve kollarında uyuyacak annesi,Allah acil şifa versin cnm,dualarım seninle....

canım bak bebeğini beslameye başlayacaklar 120 cc alacakmış bu çok iyi yeni doğmuş bebeklerde bu kadarı tolere edebiliyorsa çok güzel canım.Bak düzeliyor annesi.Sen fazla üzme ki kendini o da huzurlu olsun onlar herşeyi hissediyor.

Canım yoksun ne zamandır, bi gelişme varmı bize haber verirmisin,

Canım bende ekim annnelerinden olacağım inşallah yazını okuyunca çok etkilendim.Allah tez zamanda iyileştirsin.Kendini salma sakın bebişinin annesine ihtiyacı var.Dualarımseninle.

bugün saat 12 gibi aradılar hastaneden acil kana ihtiyacı var dediler kalbim durcak sandımm öle çok korktumkii neyse apar topar gittik ..1 ünite donmuş plazma lazımmış kanın bir ürünüymüşş.onu zeynep kalmil kan merkezinden satın aldık..hastaneye geldiğimizde doktoruyla görüştümm solunumu bayağ düzelmiş ama bu seferde beyinde kanama saptanmışş küçük bişey kendi kendine düzelecek dedi..sonra bebğimi göstermelerini istedimm..bu sefer kırmadılar beni melek oğlum yatıyoduu ölece canım yavrum benim sadece 5 dk kalabildim.allahım onur efemi bize bağışla senağlama

canım benım nediyeceğim, bilemiyorum ama en kısa zamanda bebeğini evinize getirirsiniz..dualarım sizlerle..

NESLİHAN1983 canım allah acil şifalar versin allah yardımcınız olsun. Bol dua et! Bizde edelim inşallah.

Geçmiş olsun canim geçen yil bi arkadaşim 31 haftalik dogurmuştu 1.600 gr dogmuştu solunumunda soun oludugu için küveze koydular dogduktan 2 gün sonra onlardan da 2 ünite kan istediler onunda beyninde kanama olmş ama 1 ünite kan yeterli oldu şuan maşaallahi var tombalak bi oğlan oldu. Sen hiç üzme kendini bebişin ii olucak annesinin kucagina geri dönecek inş...( ama benden sana tavsiye gerçi bu doktorlarda söyler bebişin ii olduktan toparlandiktan sonra mutlaka göz doktruna kontrol ettir çünkü kuvezde kalan bebeklerin gözlerinde sorun olabilioo arkadaş 3 aylikken bi kere götürdü bi gözünde gerileme vardi sonra kendiliğinden düzelir die bi daha götürmediler şuan bi gözünde hafif kayma var gözlük kullanio)

bugün saat 12 gibi aradılar hastaneden acil kana ihtiyacı var dediler kalbim durcak sandımm öle çok korktumkii neyse apar topar gittik ..1 ünite donmuş plazma lazımmış kanın bir ürünüymüşş.onu zeynep kalmil kan merkezinden satın aldık..hastaneye geldiğimizde doktoruyla görüştümm solunumu bayağ düzelmiş ama bu seferde beyinde kanama saptanmışş küçük bişey kendi kendine düzelecek dedi..sonra bebğimi göstermelerini istedimm..bu sefer kırmadılar beni melek oğlum yatıyoduu ölece canım yavrum benim sadece 5 dk kalabildim.allahım onur efemi bize bağışla senağlama

canım benim biraz daha sabır.allah sağlıklı bir şekilde kucağına bebişini verecek sadece bu anı düşün ve güçlü ol.dualarımız bebişin için.

canım çok geçmiş olsun inş.allahın izniyle bebegini kuıcagına alıcaksın çok yakın zamanda üzme kendini herşey çok güzel olcak inş.

neslihancım sabret cnm az kaldı oğluşun iyileşicek kucağına alıp evinize gideceksiniz cnm,dualarım seninle Allah acil şifa versin kuşum

NESLİHANCIM uzun süredir nete giremiyordum..tulaydan ögrendim dogum yaptıgını...geçmiş olsun cnm....bebeine allah acil şifa versin...biliosun ikimizde ilk aylarımızda çok çektik...eminim saglıklı bebine en kısa sürede kavuscaksın...habersin bırakma ...

Neslimmmmm canım arkadşım oğlunu gördüğüne ve daha iyi olmasına inan çok sevindim. Size her an dua ediyorum . Herşey düzelecek içini ferah tut. Oğlunda sende hiç ayrılmayacaksınız.

Allah acil şifa versin yavruna cnm...
Hayırlı haberlerini bekliyorum.

başın saolsun canımm..senağlama
ne diyceğimi bilemiyorumm umarım en yakın zamanda aramıza dönüp bizle acını paylaşırsınn..

neslihancım başından beri miniğin için dua ediyordum,Allah sabır versin cnm ve bir daha böyle bir acı yaşatmasın.o hep seninle olacak bir melek tatlım...başınız sağ olsun...

neslihancım allah sabır versin canım..başınız sağolsun allah sana ömür versinne diyeceğimi bile şaşırdım..tekrar allah sabır versin canım..

nedicegimi bilemiyorum ... allahım büyük sabır versin canım allahım snaa başka [acı yaşatmasın ... çok üzüldüm nedcegimi bileiyorum.. şuan çok kötü oldum allah büyük sabır versin canım .. başın saolsun canım.../B]

neslihancım başın saolsun arkadaşım...allah sabır versin ...ne diyeceğimi bilmiyorum....çok üzüldüm canım...birseye ihtiyacın olursa her zaman yanındayım...allah sabır versin..

X