Artik ağustos annesi değilim..... Doğum yaptim..........

Allah yardımcınız olsun,Rabbim kolaylıklar versin,işlerinizi rahatlatsın...İnşallah en kısa zamanda bütün sorunlar biter herşey normale döner ve biriciğinizle güzel yuvanıza döner sağlıklı uzun bi ömür geçirirsiniz.Amin.

canım öncelikle geçmiş olsun.allah yavrunu sana bağışlasın.inşallah en kısa zamanda yavrunu evine götürürsün.sağlıklı günler diliyorum sana...güçlü olacaksın bak sen artık annesin.sana muhtaç olan yavrun var.

senağlama bana muhtaç ama annesi onun için hiçbişey yapamıyoo...8 aydır gözüm gibi baktığım bebeğim başkalarının yanında bana bile göstermiyolarrr çok zorr....allahım bana güç verrr....ağlamaktan ve dua etmekn başka bişi yapamıyorumm

canım gözün aydın.Lütfen üzülme maşallah kilosu yerinde bebeğinin.Ben 28 haftalık doğurdum ikizlerimi.1640 ve 2100gr doğdular.Bir ay küvezde yattı birisi çok şükür atlattık sağ salim.Meraklanma başka bir sağlık problem yoksa en kısa zamanda alırsın kucağına.Doktorlar birşey söyledimi neden küvezde kaldığı ile ilgili.Ciğerlerle mi ilgili acaba?

canım gözün aydın.Lütfen üzülme maşallah kilosu yerinde bebeğinin.Ben 28 haftalık doğurdum ikizlerimi.1640 ve 2100gr doğdular.Bir ay küvezde yattı birisi çok şükür atlattık sağ salim.Meraklanma başka bir sağlık problem yoksa en kısa zamanda alırsın kucağına.Doktorlar birşey söyledimi neden küvezde kaldığı ile ilgili.Ciğerlerle mi ilgili acaba?

ewet canım ciğerlerle ilgiliii nefes alamıyo makinaya bağlııı bügün çıkacaktı makinadan aradım sordumm yetmiyo nefesi diye çıkarmamışlar yarın çıkarabilirlermişşş......çok özlüyorum oğlumu kucağıma bile alamdım onur efemii.....allahım sen onu bize bağışla yarabbimmm ben onu 6 sene bekledimm birz daha beklemeye razıyım ama sağlıkla evine gelsin bebişimmmm...kurban olur annesi onu yaradana:1no2:

senağlama bana muhtaç ama annesi onun için hiçbişey yapamıyoo...8 aydır gözüm gibi baktığım bebeğim başkalarının yanında bana bile göstermiyolarrr çok zorr....allahım bana güç verrr....ağlamaktan ve dua etmekn başka bişi yapamıyorumm
HAYIRLI OLSUN INSALLAH. rabbim anali babali büyütsün.ama niye sanagöstermediler onu anlamadiim.küvezde bile olsa annesinin ona dookunmasina oksamasina izin verlimesi azim ya böyle sacmalik olmaz

HAYIRLI OLSUN INSALLAH. rabbim anali babali büyütsün.ama niye sanagöstermediler onu anlamadiim.küvezde bile olsa annesinin ona dookunmasina oksamasina izin verlimesi azim ya böyle sacmalik olmaz

göstermiyolar yapacak bişey yok ianan bende dayanamıyorum ama bebğimin sağlığı için dayanmak zorundayımmm:1no2:

canım üzme kendini dua et allah hepimizn duasını kabul eder ve bebegini biran önce kucagına alırsın inş.sen üzülmeki bebeginde hissedip üzülmesin öptüm geçmiş olsun

göstermiyolar yapacak bişey yok ianan bende dayanamıyorum ama bebğimin sağlığı için dayanmak zorundayımmm:1no2:
CANIM SABRET BEN EMİNİMKİ BEBĞİN EN KISA ZAMANDA SAĞ SALİM SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KOLLARINDA OLACAK BU KADAR BEKLEDİN BİRAZ DAHA DAYAN CANIM.DOKTORLARINDA BİR BİR BİLDİĞİ VARDIR AMA BANA SAÇMA GELDİ BEBEĞİ GÖSTERMEMELERİ.NEYSE CANIM ÜZÜLME SEN DUA ET BEBEĞİN İÇİ ENŞ EN KISA ZAMANDA KAVUŞURSUNUZ.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.:sm_confused:

Canım geçmiş olsunn..inş en yakın zamanda yavruna kavuşursun..dualarımız seninlee

ewet canım ciğerlerle ilgiliii nefes alamıyo makinaya bağlııı bügün çıkacaktı makinadan aradım sordumm yetmiyo nefesi diye çıkarmamışlar yarın çıkarabilirlermişşş......çok özlüyorum oğlumu kucağıma bile alamdım onur efemii.....allahım sen onu bize bağışla yarabbimmm ben onu 6 sene bekledimm birz daha beklemeye razıyım ama sağlıkla evine gelsin bebişimmmm...kurban olur annesi onu yaradana:1no2:

canım benim aynı sorunları yaşadım bende bir bebeğimi bir ay bekledim ciğerleri düzelsin diye .Düzelir inşallah.Ama maşallah kilosuda yerinde çokda erken doğmamış en kısa zamanda düzelir merak etme canım.İçini rahat tut.Annesi o sana kavuşmak için bak bekleyemeden erkenden gelmiş.

çok geçmiş olsun canım.inş en kısa sürede kucağına alırsın bebğini.nerde doğum yaptın canım=? dr kimdi?

Allahim biran önce kollarina almayi nasip etsin canim arkadaşim inş.rabbim yardimciniz olsun

neslihancım öncelikle geçmiş olsun..allah kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin en kısa zamanda.ama korkma çok ta erken bir doğum sayılmaz..kilosu da iyiymiş maşallah..ciğer gelişimini hızlandırıyorlardır doktorlar en kısa sürede dünyamıza uyum sağlar onur efen canım hiç korkma..dualarımız seninle..allah tez vakitte oğlunu kucağına alıp büyütmeni nasip etsin..sen de diren canım oğlun gibi..kendine iyi bak ki güçlü olasın oğluşun geldiğinde..o senden bakım bekleyecek..bol bol yemene dikkat et..uykuna dikkat et güç topla canım...güzel haberler bekliyoruz senden...

Son düzenleme:
Üzülmeyin 10 gün yatar çıkar biraz kilosu toparlansın, birde kendi nefes alsın diye tutuyorlardır 34 çok iyi bir hafta...

canım öncelikle gözün aydın ...allahım bebişine yardım etsin çabuk toparlansın inş canım.. inş. allahım bebişini kucagınada almayı nasip eder ... canım saglıcakla inş. bebişin kucagında olur inş. üzülme canım ..

neslihancım çok geçmiş olsun canım.üzme kendini bebeğin sağsalim annesine gelecek korkma.sen üzüldükce onada zarar verirsin.hem bu arada sütünü sağ göğsünde bekletmeki bebişin gelince çotur çotur emsin annesi azalmasın sütün.
dualarımız sen ve seningibi annelerle allah yardımcınız olsun

Neslihancığım Canım , Öncelikle Hayırlı olsun bebeğin, Allah analı babalı büyütsün, Rabbim yardımcın olsun, dilerim sen daha fazla üzülmeden küvezden çıkar. üzme kendini ltf. boşuna mı hepimiz yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi olmayan hstaneyi tercih etmiyoruz, çünkü küvezde yatma ihtimali büyük oluyor, maşallah bebeişine iyide bakmışsın , benimki daha hala o kiloya ulaşmadı,
korkma, yavrun birazcık bekleyemeden geldiğinden oksijen almada sorunu olabilir. Allahım başka bir sorun çıkmasın yeterki ,görsen daha kötü olursn, benlki görmemiş olman daha iyii, kuzucuğunu görüpte dokunamayınca kahrolursun bu sefer . hepimiz dua ediyoruz canımm

arkadasım 34 haftada doğum yaptı senin gibi.masallah suan tosuncuk bi oğluşumuz var (9 aylık)cok da saglıklı.en kısa zamanda bebişini kucagına alırsın .unutmadan arkadasın cocugu 2.250 gr dogmuşdu senin minik onur efenin masallahı var

annesi onuniçin çok şey yapıyor.sakın aksini düşünme.sen onun yanındasın o bunu bilerek daha da hızlı iyileşecek inan.onlar annelerini hissederler.a.s.

canım ne diyeceğimi inan bilmiyorum. gözün aydın hayırlı olsun mu demek gerekir, yoksa geçmiş olsun mu?benneyaptımki
Ama çok şükürki kilosu falan yerindeymiş.küveze almalarını sakın ola kafana takma, bol bol dua et. Hersey allahtandır bunu unutma.Dualarımız seninle tatlım. En kısa sürede bebeğini görmen vede kucağına alman dileğiyle, iyi haberlerini bekliyoruz canım.

X