Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selaam kızlar.... ben bugün anneme gittim.kızımda 1 haftadadır evdeydi çok sıkıldık..babamızda sabah götürdü sağolsun......bugün hamilelerden ziyade ikiz anneleri burdalarmış.ne güzel.....

KASWA gelmiş... hoşgeldin.tazecik anne.allah analı babalı büyütsün inşallah....kilolarını yazmamışsın... beklenenden farklı geldi demişsin... beklediğinizden azmıydıki.... meak ettim.....

DIRIM bundan sonra çok dikkat etmen gerekecek artık ... çünkü keşfetmeye ve gezmeye başladılar..... en tehlikeli zaman....

YAVRU KARTALLAR geçmiş olsun canlarım benim... bahaneyle sünnette çıktı aradan.maşallah barekallah..... babannenizide kandırırsınız inşallah.herşey yoluna girer....

PAMUKŞEKER sizde hoşgeldiniz..iyisiniz inşallah........

HYMARRY pek şeker olmuşlar...cevşeni eksik etme..maşallah barekallah.....

EGELİ NİNDE allah analı babalı büyütsün inşallah..

göbüşlüler azmış bugün....... hatunlar sizlerde iyisiniz inşallah...............

ay ne sevimlidir o halleri biranda heyecanlandım kurban oldugum Allahım bizede göstersin inşallah o günleri

aminnnnnnnn

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|

01|Flavius| 10.Ara.08| haber alamadık:Saruboceq:| 02|mimoza| 11.Ara.08|haber alamadık:Saruboceq:| 03| Hymarry| 09.Oca.09|İki kızımız oldu:nazar::nazar:| 04| İkizlemiz| 17.Oca.09|haber alamadık:Saruboceq:| 05| Bebiş istiyoruz| 20.Oca.09|iki kartalımız oldu:nazar::nazar:| 06| Pamukşeker| 03.Şub.09|iki tombalağımız oldu:nazar::nazar:| 07| kinder| 09.Şub.09|haber alamadık:Saruboceq:| 08| incisu| 20.Şub.09| 09| Nevra_t| 26.Şub.09| 10| penses| 26.Şub.09|haber alamadık 11| hazanx| 1.Mar.09| 12| kaswa| 06.Mar.09|20 kasım 2009 13| Egeli| 08.Mar.09|20 kasım 2009 14 |sadecebu| 10.Mar.09| 15| wavy| 10.Mar.09|14 kasım 2009 16| çekirgeler| 11.Mar.09| 17| canbebek| 14.Mar.09| 18| artemissia| 21.Mar.09| 19| pumpkins| 06.Nis.09| 20| kevser| 07.Nis.09| 21| umudumsun| 09.Nis.09| 22| claire| 15.Nis.09| 23| olmuyo| 26.Nis.09| 24| Canan| 20.May.09| 25| burcinn| 28.May.09| 26| erolcan| 02.Haz.09| 27| zuzum|0 3.Haz.09| 28| biv| 03.Haz.09| 29| selinius| 15.Haz.09| 30| Kayra| 16.Haz.09| 31| alaina| 25.Haz.09| 32| zuzu| 30.Haz.09| 33| seyma88| 05.Tem.09| 34| vil| 06.Tem.09| 35| MeDİNe| 03.Ağu.09| 36| Rose| 08.Ağu.09| 37|geranimo|22.Ağust0s.2009| 38|mner|21.Eyl.09|

.............................................

sıra çekirgeler ve canbebekte

ayy, sıra bana mı gelio ne?????????? çok heycanlandım lşimdi listeyebakınca.......akannehirdelikafadulden

günayyydınn gece nöbetinde geliverdiik :1rolleyes:

geçmişi okudum ohhh iştee :teytey:

kaswaaaam maşallah canım çabucak toparladın hemde kanamanda durmamasına rağmen. Allahım korumuş artık bebeklerinle birlikte evinde güzel güzel iyileşirsin canım inşallah.. Her şey gönlünüze göre olur inşallah Rabbim yuvanızdan sağlık huzur bereketi eksik etmesin inşallah..

dirimim yine yetişmişsin her yere ohh bi yerlerine nazarlık as güzelcim valla demedi deme hem bakımlı hem her şeye yetişen anneee ..

canan cım boşver bence değerleri filan bebişlerin seninle ya Allahın izniyle .. enerji depola sen şimdiden şekercim :)

Kayra canım sende gezmişsin ohhhh .. cevşen as demişsinya Hymarryime normal her yerde satılan cevşenlerden alsak olurmu

kevsercim heyecanlanma sakin ol canım bi bakıcaksın doğurmuşsun bebişlerin yanında nası olduğunu anlamıycan bileee

vilcim canıım oyy saol bidenem bence şimdiden görme hiç gözün korkar sonra :) bak sabahın köründe geldik neden acaba yaramazlar uyutmadıki zaten hiçç delikafadulden

neyse bi saatte ben yatıyım bari kuzularımı yeni uyutabildimherkes uykusunu en derin yerindedir tatlı tatlı ruyalar görün inşallaaah kaydirigubbakcemile5

günaydın günaydıon gnaydın, herkese herkese günaydıııınnn...:emir_bebek::emir_bebek:
bebişleri karnışında bolan anneler, onların kokusuyla uyanan ya da uyuyamayan bebişleri koynunda anneler hepinise klocaman kocaman muuuuuccckkkss..opuyorumnanaktan.
hepinise nutlu mutlu mutlu pazarlarrr....

pmukum özeline de yazdım canım.... el cevşeni var... yatakların başucunda bulunsun..amaa aradada okursan güzel olur..aapça bilmesende türkçeside yazıyor yanında... 41 tane çöreotuna tek tek tesbih gibi ayet-el kürsi okuyup bir beze sarıp omuzlarına iliştirebilirsin... maşallah barekallah..... nazardan korktuğunuzda ise 11 felak ve nas okuyabilirisniz.meselaa misafirden önce veya sonra......

kocakarı gibi oldum yaw......delikafadulden

pmukum özeline de yazdım canım.... el cevşeni var... yatakların başucunda bulunsun..amaa aradada okursan güzel olur..aapça bilmesende türkçeside yazıyor yanında... 41 tane çöreotuna tek tek tesbih gibi ayet-el kürsi okuyup bir beze sarıp omuzlarına iliştirebilirsin... maşallah barekallah..... nazardan korktuğunuzda ise 11 felak ve nas okuyabilirisniz.meselaa misafirden önce veya sonra......

kocakarı gibi oldum yaw......delikafadulden

canım çok saol kocakarı gibide ne demek her şey duayla. zaten dua takıcaktık bebeklerimize ama özel yazdırmayı düşünüyoduk. nazara çok inanırım ben. Rabbim korur inşallah hepimizin bebişlerini. gusul abdesti alıyım ilk iş ayetel kürsiyi okuycam dediğin gibi çok saol bitanem..

selam kızlar bir kaç gündür kk ye giremiyodum sorun vardı herhangi bir değişiklik varmı :) sizlerde

Hepinize tünaydın opuyorumnanaktan

Ben geldim ıstanbuldayım kayınvalidemdeyim ohh yaa süper bi duygu hiç cıkarmadım sadece gece bir ara rahatsızlanıp kalktım okadar yiyyorum içiyorum yanlız annem beni hiç begenmedi cok zayıflamısım hamile olduguna eminmisin diyip dalga geciyolar ya neyse ne edelim alırız inş

Kaswa ve egeli RAbbim hayırlı uzun ömürler versin bebeklerinizle

Dirim canım cok geçmiş olsun

Pamuk şekeri canım cok tşk ederim hamd olsun iyiyim inş doktora gidim hayırlı sonuclar versin...

Kevser canım artık yaklaştı tabi ama accik daha dursunlar :)

Hymarry Rabbim nazarlardan korusun öyle güzeller ki anlatamam kıskandım ya huu bende istiyorum
kaydirigubbakcemile

Herkes iyidir inşaALLAH .. Hepinizi öpüyorum

medinecim hoşgeldin.......nasılsın,maşallah keyfin yerinde moral çok iyi,iştahında açılmış.şimdi yavruları besleme zamanı.hep böyle pozitif moralin yüksek olsun canım benim.

sitedeki sorundan dolayı kşmse girememiş öğlenden beri sanırım düzrldi ilk yazan ben olayım bariii

dirimm kaswaya gittin resim yokmu resimmm
pamuğum boşverdim değerleri ama işte sizlerde yükske olunca acaba bende niye o kadar düşük diye sorayım dedim
kervserrrr vallaha sıra sende kız aşkitom telefonun varmı birileirnde sendne haber alamazsak merak ederiz bana telini at yavrummm
medinecim hoş geldin istanbuula biraz kaynanaya biraz anneye naz yap prensesler gibi yaşatsınlar seniiii
wavycim[/B] snei merak ediyorum aradım dün meşkule çevirdin geride dönmedin sıksık araıyarak seniahatsız temek istemiyorum ama dön bize ne olurrrr
artvinli sen nasılsın doktor muaynen bayramdan sonra dimi sneinde

eee koca göbekler daha nasılsınız bakımmmmm

sitedeki sorundan dolayı kşmse girememiş öğlenden beri sanırım düzrldi ilk yazan ben olayım bariii

dirimm kaswaya gittin resim yokmu resimmm
pamuğum boşverdim değerleri ama işte sizlerde yükske olunca acaba bende niye o kadar düşük diye sorayım dedim
kervserrrr vallaha sıra sende kız aşkitom telefonun varmı birileirnde sendne haber alamazsak merak ederiz bana telini at yavrummm
medinecim hoş geldin istanbuula biraz kaynanaya biraz anneye naz yap prensesler gibi yaşatsınlar seniiii
wavycim[/B] snei merak ediyorum aradım dün meşkule çevirdin geride dönmedin sıksık araıyarak seniahatsız temek istemiyorum ama dön bize ne olurrrr
artvinli sen nasılsın doktor muaynen bayramdan sonra dimi sneinde

eee koca göbekler daha nasılsınız bakımmmmm

ohh beee.. düzeldi sonunda forum...kaydirigubbakcemile2
ay canannım yhaa deme kız.. kıpır kıpır oldu kalbim bak şimdi sositososito
atayım kuzum telimi, sen de yaz bana, dirim de çekirgelerde ve burçin de de var..
ama benim kuzularm bekliycekler beni teyzesi söz verdiler bana.. oyy hıçkırık tuttu ikisini de bak onlar da heycanlandı kaydirigubbakcemile3

bizde heyecanlıyız bu gün yine bi kaçparça bişiler aldıkkk ay doğsunlarda giydireyim diye heyacanla bekliyoruzm sizleride kıskanıyorum bitirdiniz hamileliği ben kaldım yawww eskiden topicte sayfalar hızlı hızlı akardı yetişemezdim doğuran çekiliyo doğuran çekiliyo anasını satımm tamam fırsat olmuyo anladımda benim doğum zamanına kayra artvinli burcin kalcaz sanırımmmm birde aramıza yeni katılanlar diirmcim bizi bırakmaz tabi bide hymarrycim pamukta bırakmayacak gibi bizi bırakmayın doğuranlar bize bolbol bilgi verin ben şimdi 0-3 ay alıyorum kıyafetleri doğru yapıyomuyum sizle yoksa 2 numaralarındanmı alsam bu aldıklarımı 15 gün giydipr atmayayım tecrübe lazımmmmmmmmmmm

X