Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

oo maşallah gitgide çoğalıyoruzz ne güzelll

kaswa ve egeli güle güle büyütün bebişlerinizi

wavy cim bu günler biraz zor geçer ama geçer allahın izniyle sakın stres yapma tatlım

bebiş istiyoruz çok saol canım sizede geçmiş olsun inşallah tunanın sorunuda çözülür ..

dirimcim sizede geçmişl olsun canım görünmez kaza işte nazardan korusun Rabbim..

Hymarrycim oh maşallah daha iyi olun inşallah.. Hale pekte cicik duruyor ama demekki iştahı iyi onada maşallah wc sorunu zor çok ahatsız eder yiğenimde öyleydi neler deniyorduk olmuyordu sabun bile sıkmıştım enjektörle :KK43: öyle böyle derken büyüycekler dimi Allahın izniyle.. hayırlı sağlıklı akıllı fikirli evlatlar olurlar inşallah..

kevser cim bu günlerde geçecek hayırlısıyla ağrı sızı derken bide bakıcak doğucaklar hayırlısıyla .. asıl uykusuz geceler daha sonra başlayacak :)

medine geçmiş olsun canım aman dikkat et emi

vil cim hoşbuldukta görememişim malum canavarlarım durmuyor hiç bi biri bi biri derken koşturuyorum harap ve bitap şekildeyim :) duşa giricem ama ne mümküüün..

ays yetişemiyorum artık hiç biyere oturtsaydık bi düzenimizi oy oyyyy

MAŞALLAH DAHA NE YETİŞİCEN PAMUĞUMM,AKLINDA TUTP ALINTISIZ DA YAZMIŞIN MAŞALLAHH:nazar: :nazar: :nazar:Şeniz..

HALE ÜSTÜME MIÇTI BU ARADAkaydirigubbakcemile3

hymarry cimay bunlar ne güzel olmuşlar yaa Allah nazarlardan saklasın valla uyyşşş çok güzeller maşallah
dırımcım geçmiş olsun canım artık bu dıkıntıları başlıcak şişlikler morluklar kolay gelsin
egeli arkadaşı tanımıyorum ama Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin
kasvaya da çok sevindim küvezsiz doğum yapan şanslı ikiz analarından biri Allah hiç ayırmasın onları
wavy ciminde gözü aydın evdeymiş sağlığına kavuşsun inşallah biran öncede maraton başlasın tam anlamıylakaydirigubbakcemile3

MAŞALLAH DAHA NE YETİŞİCEN PAMUĞUMM,AKLINDA TUTP ALINTISIZ DA YAZMIŞIN MAŞALLAHH:nazar: :nazar: :nazar:Şeniz..

HALE ÜSTÜME MIÇTI BU ARADAkaydirigubbakcemile3

canım sen yine şanslısın ağzına yüzüne gelme ihtimali düşük bizimkiler bi anda attırıveriyorlar :) bu mubareklerde bezleri açılıncamı tiş yapmak akıllarına geliyor ne :eek:klava: bide kız çocuğunu temizlemek daha cici erkeği temzilemek zor mu ne :1ninca:

şşşttt haleeee bence annen yalan söylüyor halem yapmaz böyle şeyler dimi :)

ays nerdn girdim nerden çıktım uykum geldi bacaklarım ağrıyor bende burda oyalanıyorum ofsssss

resimlerde çok cici bu arada Hymarrycim :dance:

kızlar bi paylaşıyım dedim kızlarımı,,
r12.jpg

bu da halem,banyo öncesi..
resim038.jpg

oyyyy maşallahhh çok tatlılar yaa.nasılda büyümüşlerr annesi . :nazar::nazar:

hymary :nazar:41 kere maşallah supanallah.ya bunlar ne olmuş böyle maşallah ne kadar büyümüşler,tekrar baktım acaba hymary seninmi diye.rabbim sağlıktan sıhatten ayırmasın inşallah.

merhaba kıslar kuaföre gittim geldim çeneniz düşmüş yawwww

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim kıslarrr..

canı çok acımıştır kuzumun tabi yer üstü başı kan olmuştu aklım çıktı 3 saattir uyuyor

kuzum uykusuzdu işte...

kaswaya slmları ileteceiğim allahın izni ile inş.

hymarry heççç slm çakmamışsınn :dilcikar:

wavy aradım konuşamadık.....

halem ve sareme maşallahh çok ttalılarrrrr

egeliyi tebrik ederimmmmm

kızlar bi paylaşıyım dedim kızlarımı,,
r12.jpg

bu da halem,banyo öncesi..
resim038.jpg
Hymarrycim gittiköe daha da şeker oluyo kızlarınn...Benimkilerde böyle olurmuu :kedi:
oo maşallah gitgide çoğalıyoruzz ne güzelll

kaswa ve egeli güle güle büyütün bebişlerinizi

wavy cim bu günler biraz zor geçer ama geçer allahın izniyle sakın stres yapma tatlım

bebiş istiyoruz çok saol canım sizede geçmiş olsun inşallah tunanın sorunuda çözülür ..

dirimcim sizede geçmişl olsun canım görünmez kaza işte nazardan korusun Rabbim..

Hymarrycim oh maşallah daha iyi olun inşallah.. Hale pekte cicik duruyor ama demekki iştahı iyi onada maşallah wc sorunu zor çok ahatsız eder yiğenimde öyleydi neler deniyorduk olmuyordu sabun bile sıkmıştım enjektörle :KK43: öyle böyle derken büyüycekler dimi Allahın izniyle.. hayırlı sağlıklı akıllı fikirli evlatlar olurlar inşallah..

kevser cim bu günlerde geçecek hayırlısıyla ağrı sızı derken bide bakıcak doğucaklar hayırlısıyla .. asıl uykusuz geceler daha sonra başlayacak :)

medine geçmiş olsun canım aman dikkat et emi

vil cim hoşbuldukta görememişim malum canavarlarım durmuyor hiç bi biri bi biri derken koşturuyorum harap ve bitap şekildeyim :) duşa giricem ama ne mümküüün..

ays yetişemiyorum artık hiç biyere oturtsaydık bi düzenimizi oy oyyyy
ay kıyamam canım yardıma geleyim canım banada uygulama olur hemm zemuszemus

dırımım geçmişi okumadım hiç inan,şimdi gördüm kazayı,offf geçmiş olsun,çok dikkat et canım,,
kaswaya gidicem demişsin,yalnız takılıyorsun galiba,iyi bari..

marrycim bu kızlar kocaman olmuş ya bizi büyüdüklerini görmekten mahrum ediyosun bak ne kadar değişmiş güzelleşmişler ya toplanmışlar kırkbirkere maşallah yavrulara

demek egelide doğurdu ha suyu gelerek doğuran ikinci ikiz annemiz oldu kaswa ile aynı gün doğum yaptılar oh oh ne güzel işallah en yakın zamanda aramızada döner egelicim

dirimcim geçmiş olsun olacak bu tarz şeyler artuk:))))

wavyyy çabuk iyileşte aramıza dön artık yawww

ben nasılım iyiyim kasıklarım ağrıyor sürekli sanki bebekler ayaklarıyla ittiriyolar canım çok acıyo sadece onun dışında iyiyimmm

kayra nerde kevserim nasılsın o uykusuz geceler bendede var yavrum burcini göremedim bide bugün

kısssslar bişey soracağım sizeeeee burda hep şu günde değerim bu kadar bu günde değerim bu kadar felan diye yazıyosunuz hatta bazı hamişler gelip soruyo değerim bu ikiz olabilirmiyiz felan diye bende sormak istiyorum

son sat 20 mayıs 14 haziranda kan testi yapılmış 46.56 çıkmış bende sizlerde 400-600-800 gibi rakamlar çıkmış hep acaba bendemi anormallik varrrr cevaplarsanız sevinirimmm

canancım herkesin değerleri çok farklı olabiliyor.ama senin değerlerinde olupta ikiz gerçekten şans canım.benim ilk hamileliğimde 987di,şimdikinde 741 di ama ikizmi bilmiyorum şimdiki daha ultrasona girmedim.KASWA tebrik ettim ama tekrar ediyorum.rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin.darısı bizlere inşallah.

bende ondan şaşırdım artvinli ya sizde hep yüksek değerler bende ise bu kadar düşük normal değilmiş gibi yani

Hepinizin iyi dileklerine teşekkür ederim.Dün ameliyata giderken hepiniz duamdaydınız.Çoook güzel bir duyguymuş bu Rabbim herkese yaşatsın.Spinal doğum gerçekleştirildi.Herkese tavsiye ederim.Eşim doğumda yanımdaydı.Kuvöze girmedik.:nazar:Yavrularımın kiloları tahmin edilenden farklı geldi.Kızım daha yüksek,oğlum daha düşük kiloda geldi.Ama maşallah kilolarımız iyi şükürler olsun..Benim birde kist operasyonum oldu dün ameliyat esnasında.Çok kanamam oldu eğer durdurulamasaydı tekrar bir operasyon geçirecektim.Gece kan verildi bana.O sıkıntım oldu.Şu an odam çok kalabalık eşimin ailesi burada.Çok duramıyorum.Eve geçelim inş.hepinizin tebriklerine cevap vereceğim...Öptüm hepinizi..

cok cok maşallah kızlar,,,,
hymarry ne tatlılar yaaaa masallahhhh,,,

kaswacım gozun aydın canım oyle boyle gectı cok sukur,,,

bende persembe buyuk ıhtımalle kavusucam yavrularıma,,,sabırsızlanıyorum,,,,cok coook heyecanlıyım,,,

cok cok maşallah kızlar,,,,
hymarry ne tatlılar yaaaa masallahhhh,,,

kaswacım gozun aydın canım oyle boyle gectı cok sukur,,,

bende persembe buyuk ıhtımalle kavusucam yavrularıma,,,sabırsızlanıyorum,,,,cok coook heyecanlıyım,,,

canım rabbim kolay hayırlı doğumlar nasip etsin,evlatlarını sağlıkla al kucağına inşallah.seninde doğumun spinalmi olacak?kesinlikle herkese tavsiye ederim çok rahat bir doğum şekli,benim ilk doğumum öyleydi,kısmet olursa bu seferde spinal istiyorum.

dırımım geçmiş olsun,

kaswammv&vegelim canjm Allah hayırlı uzun ömürlü etsin yavrularınızı dertlerini kederlerini göstermesin inş.

marry, ayy ben bu kızları varyaa.. önce tuzlarım, sonra ketçaplarımsonra mayonezlerim, sonra da çtır çıtır yerimmmmm.. maşallah

canannn, dimi yaaa.. biz de görecekmiyiz bu günleri....

benim çoook uykum var, hala uyuyamıyorum... evimde kalıcam bugece yarın pazar kociş evde ya şimdi ılık bi duş alem geliom.. öptumm hepinizi ççooook ama ççoook seiyorum, ismini yazamadıklarımı da vil,artvinli gera..hepinizi hepinizi muuuucccccck

kızlar merhaba

ayyyy hymarry cnm gidecem derken laf gelişi demişimmm aşk olsun

ben senle en son aksam saati diye konuştuğumdan konuşmadım daha

hatta hastanenin kapısına geldiğimde aradım duymadın sanırım ...bekledim cvp gelmeyince girdim

daha doğrusu nmetroporta gittim para vs. cektim...sen aramayınca hastaneye geçtim

sonra kaswa dedi geldi diee...çok üsüldüm yaa bilseydim arardım uyuyup kalmışım cnm yaa

kaswanın çok slm var baya kalabalıklardı

yanlıs nası güsel iki bebek o öle yaa çok güsellerdi kısı aynı kaswaya benziyor oğluda babasına benziyormuş...ama çok tatlılarr
hymarry kapıyı güsel kısçelerle açtı herkesin bebeği çok güsell yaa
wavy kızları pamuğun oğuşları sergen tuna
maşallah annelereeee diyorumm....

X