Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yok canım bende yalnış anlaşılma olmasın hani kundak diyince çocukları ddimdik yaparlarmış ya mukavva gibi ondan bahsettim hani sana yazmadım oyle genel olarak senin dediğin kundağı yalnış anlayıpta çocuğu alçı dökülmüş gibi yapmasın kimse onun için öyle bi açıklama yaptım bi tek bizler okumuyoruz bide dünya kadar ziyaretçi girip okuyo ya burayı bizim aramızda onu yapıcak kimsenin olduğunu sanmıyorum zaten

bana veriyo medine uyuz etti. bide benim bugun pek keyfim yok çok fazla çarpıntım var biraz uzanim kızlar belki geçer görüşürüz sonra

ahhh ne isterdim gelmeyyiii,
çocuklar olmadan bir orda bi burdaydım,
İstanbul-Ankara arasını arabayla durmadan yaz mevsiminde 3.5 saatte gitmiş karuyum ben :eek:
aaaaahh ahh,şimdi kızları da atsam arkaya da bi kahvaltı yapıp evime dönsemm,ne hayalllkaydirigubbakcemile3

maşallah bir de nur topu gibi bi çocuk gelişimcimiz olduu kaydirigubbakcemile3 Şeniz
canım ama deseler ki bu çocuk için şart,benim kafama uymazsa ben yine yapmam,
bu kundak olayında da çocuk tıkışıp kalıyor gibi üzülüyorum yaaa,ıkına sıkına bir hal oluyor,
benim Sarem karnımdayken bile üzerine yattığımda beni uyutmazdı kıpır kıpır,döndürürdü öbür yana,
şimdi de öyle hiç gelemiyor anası gibi sıkışmayakaydirigubbakcemile3
Ah gelsen ne güzel olur neyse yaza beklerim hem kızlarda büyümüş olurr

kızlar hepinizi öpüyorum ben hazırlanıp çıkıcam kocişin yanına gitcem ordan da doktora gidicez.Dua edin hayırlı haberlerle gelelim.opuyorumnanaktan

Herkese hayırlı günler diliyorum...............nasılsınız.........maşallah şöyle bir baktımda herkes iyi çok şükür......ama muallim ablayı göremiyorum artık hayırdır iyidir inşallah.KAYRACIM canım sen biraz keyifsizmişsin ama dr.birşey yok demiş çok şükür canım senin kızda varya farkında olmadan çokmu ayakta kalıyorsun acaba kasık ağrısı ondan olabilir,birde sen tek gebelik geçirdin ya onunla kıyaslama ikiz hamileliği çok farklı ama şimdi senin güzel haftaların ilerki haftalar çok daha zorluyor rabbim kolaylık versin.........Bizimde bugün merkezden aradılar ayın 1 ine randevu verdiler kese ve kalp atışları için rabbim hayırlı haberler almak nasip etsin herkese ve bana,heyecan dorukta anlayacağınız........hepinizi öpüyorum.

Herkese günyadın iyisiniz inşaALLAH...

Kayra abla doktora sordun mu neden karnın okadar büyük yani ilk hamileleğinde de öyle miydi

Burcin canım dün yazamadım kk cok yavaştı. Evham yapmışsın canım aman uzak tut kendinden meleklerine hç bişi olmıcak ALLAHın izniyle ..
Sen gene biliyosun ayh benim doktorum hiç bişi vermiyo sizden ögreniyorum cogu seyi doktor yap dyorsa bir bildig vardır gercekten ALLAHım yar ve yardımcın olsun

cnm yaa çok teşekkür ederim ilgine..yarın 13:30da gidicem dr a bakalım ne dicek..şu istanbuldaki dr umu çoookkk ama çoookkkk seviyorum ama ne zaman görsem ya da konuşsam aklım karışıyo işte napıyım :KK43:

sarem başta emmedi biliyorsun,
ona emmeyi öğreticem derkkeeeenn,öğrendi,
ama kucağıma da alıştı,evet..

kundağa üzülüyorum yaaa,çocukları annam sarar bazen,ben böyle çığlık çığlığa "anne yaaaaaaaaaa" falan diye çözerim çocukları,
doğrudur ama..

başörtüsü verdim bi gece aralarına,bi baktım gece dolanmış yüzlerine,ne biliyim yaaa...

ayy Allah korusun canım yaa..ne demek yüzlerine dolanmak falan..aman dikkat..Allah'a emanet kuzular..

hymarry cim annem söylerdi ben ona yapışıklmışım bi gece göğsüne mendil koymuş sabah uyuyucam zamanda o mendili benim burnuma yakın bi yere koymuş ben saf kanmışım hemen sonra annem hep mendil koymaya başlamış uyurken burnumun dibine bende hep kek yemişim bu numarayı ama şimdiki jenerasyon yermi bilmiyorum bide uyumayan bebeği biraz ılık su banyosu diyolar hiç şampuan filan yapmadan oyle biraz yüzdürüp masaj yapın yatırın diolar 3 / 4 saat kesintisiz uyur mutlaka diolar dene bakalım işe yararsa bende zamanı gelince onaylarsan yaparım:kedi:

şimdi yatmadan önce kullanmak için, bebeği rahatlatan uykuya hazırlayan masaj yağları losyonları falan var..olmadı onlar denenebilir belki...

kızlar hepinizi öpüyorum ben hazırlanıp çıkıcam kocişin yanına gitcem ordan da doktora gidicez.Dua edin hayırlı haberlerle gelelim.opuyorumnanaktan

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım Allah'ın izniyle..

hakkaten ne sinir bugn hep hata veriyor sayfa,

kızlar bugn havadanmıdır ne bendede bir halsizlik aşırı bulantı baş ağrısı amaaann 3ü 1 arada valla hiç çekilmiyor işte,

artvinli canım şimdi bu gidişinde de ücret alıyrolar mı senden?

selam canlarım...kızımı kardeşime bırakmıştım.. doktordan döneren almaya gittim ama yemekk yemeden göndermedi....neysem hiç bişeyim yokmuş... sanırım dünde deiğim gibi bu ağrılar normal...çok canı az biride değilim..ilk hamileliğimde değil.... ama şu an 9 aylık görüntüsünde ağırlaştığım için zorlanıyorum galiba... anlaşıldı doğurana kadar böyle devam......

çok geçmiş olsun canımm allahtan tehlikeli bişey yok sen artık biraz zorda olsa bitiricen bu hamileliği

iyidiy cnm,msjını yanıtlayamadım,bütün msjlarımı yanlışılıkla siliverdim bir anda,bir daha da bulamadım,,
emanetini bişekilde ulaşır sana inşallah canım..
nasıl oldun,geçti mi gribin?

çok şükür iyiyim ilaçlar iyi geldi canım mesajda sana kolyeni sormuştum yazılı yani hazır satılıyomu yoksa siparişlemi yaptırılıyo diye emanetide alırım görüşemezsek kargo yaparsın :))))

günaydın güzellerrrr....nasılsıız.günaydın diyorum çünkü uyanamıyorum yaaa çok uyumaya başladım bu aralar.öğlen ezanını duyunca açabiliyorum gözlerimi..

uyu yavrum uyu sonra vaktimiz olmayacak uyumaya valla bende 11-12 allah ne verdiyse uyuyorum :)))))

hymarry 22 haftaya 510 gr küçükmü..

hymarry 26 hafta 880-860 gram iyimi :)))))

topiğe nazar değdiiiiiiiiiiii......................... koca gün 3-5 kişi girdik kimse kalmadı ...

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::enbuyukkk: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar:

kızlar çarpıntım var dedim ya benim tansiyon bugun baya düşük 9-4 küççüğü çok düşmüş bide benim kalple ilgili bi ufak sorunum var kendi doktorumu aradım kardioloğunla bi görüş dedi yarın gidicem randevu aldım bu nerden çıktı şimdi sinir oldum tansiyon yüksek olunca hamilelikte riskli biliyorumd a düşük tansiyon sorunu yaşayan varmı aranızda bi riski var mı

X