Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydıııın göbüşlü ve bebişli güzeller.....

canbebek hayırlı haberlerle gel canımmmm.....

günaydınlar kızlar...benim alişimde grip başlıyor öksürüyor ..ona şurubunu verdim

bide alerji olmuş yaa ........çikolata taddırıyorduk fazla kaçmış ....iki gündür iki kaş arası benek benek kızarıkık vardı ....dün gece çenesindede gördüm....hemen soydum ensede ve sağ ,sol boşluğunda var kakada yapamadı ,,,hemen elma rendeledim verdim,,,fitil attık kaka yaptırdık,çok huysuz ama ya 250 cc mama içti uyuyor .....ama kafama takıldı acaba çikolatamı yoksa son çorbaya mercimek koydıum o mu

ama çikolata üstünde duruyorum..... bugün mama ile besleyecem çorba bile vermeyecem......

vee kızlar pkolu olarak bugün ikinci kez kendi kendime günüm geçmeden adet oldum sevincim tavan yaptı amaa ağrın var hehee

dırım gecmış ols bebışe..............buyuk ıht cıko olabılır bunyesı alerjıktır agır gelmıştır bızım drumuz cıkolataya karsıydı cunku benım oğlumdada alerjık bronsıt olusstu altı aylıktı..........cıko vermetyın dedı zaten karacıgerı cok yoruyomuşş...................ınş gecer ..............

günaydınlar kızlar...benim alişimde grip başlıyor öksürüyor ..ona şurubunu verdim

bide alerji olmuş yaa ........çikolata taddırıyorduk fazla kaçmış ....iki gündür iki kaş arası benek benek kızarıkık vardı ....dün gece çenesindede gördüm....hemen soydum ensede ve sağ ,sol boşluğunda var kakada yapamadı ,,,hemen elma rendeledim verdim,,,fitil attık kaka yaptırdık,çok huysuz ama ya 250 cc mama içti uyuyor .....ama kafama takıldı acaba çikolatamı yoksa son çorbaya mercimek koydıum o mu

ama çikolata üstünde duruyorum..... bugün mama ile besleyecem çorba bile vermeyecem......

vee kızlar pkolu olarak bugün ikinci kez kendi kendime günüm geçmeden adet oldum sevincim tavan yaptı amaa ağrın var hehee

geçmiş olsun canım bence çikolatadandır.kesinlikle verme daha çok ufaklar gerçi bebişlerin doktoruda söylemiştir sanırım 1 yaşına kadar vermiyorlar

günaydınn kızlar herkese güzel günler olsunnn
canbebek penses doktorlardan güzel haberlerle gelin bizleride meraklandırmayın bebiş istiyoruz sen nerelerdesin yawww hiç girmiyon artık çokmu yoğunsun kartallar sana zaman bırakmıyomu zaten şurda6 gün sonra gideceksin artık 1ay sonramı dönersin 2 ay sonramı dönersin gitmeden sensiz bırakma biziii

dirim geçmiş olsun canım bebeklerineee herkes gibi bencede çikolatadan olmuştur şişme felanda varmı elde ayaklarda

çokk sağlun arkadaşlar evet yasak ama taddıraım dedik bundan sonra aslaa babası taddırmak yerine absrtmışşşş iştee

canan şişma yok bacaklarda ellerde kollarda hiçbişiyo
sadece omuz hizası ve iki kaş narası benek var

canan senin resimler cici baslığında cnm

Günaydin herkese...
ıyisiniz inşaALLAH..

CAnbebek prenses hayırla gidin hayırlı haberler getirin inş.
Dirim canım geçmiş olsun zor biraz herseyden korumak gerek

Bende dün sinemaya gittim nefes filmini izledim ayh ne agladım ya cok güzeldi...Güzel gecti şükür günüm cıkarmaya ve bulantılarım devam ediyo carsamba bende doktora gidicem...
Bişi sorucam su serüm takılınca insan acayip kilo alıyomusn önemlide gil kilo almam ama şişiiriyomus öyle bişiler dediler dogrumu ?

merhaba arkadaşlar.........nasılsınız.....hepinize sağlıklı sıkıntısız bir hafta olsun inşallah.arkadaşlar kanal 1 de anne olunca anladım programı var.izlemenizi tavsiye ederim.ben ilk hamileliğimde hiç kaçırmadan takip etmiştim notlar almıştım.tavsiye ederim izlemenizi çok faydalı bir program bence.kanaldan ayrılmıştı program epeydir yoktu tekrar başlamış.bir bakın derim.hepinizi öpüyorum

slm güzel göbişli be güzel bebişli güzel anneler opuyorumnanaktan
sabah trt1 de sabihanın programında gebelik takibi başladılarcanlı yayında 10 haftalık bir hamişin takibini yapacaklar hergün, bugün ikiz oldıuğunu gördüler ultrasonda, acaip oldu şenlik vardı yayında; hamiş ağladı bem ağladım... bebişlerimiz ilk hallerinihatırladım hep korktuğumiçin tadına bile vbaramamıştımo günlerin..
dirimim çok sevindim hastalanmana rahim düzene girmiş demekki doğumla, aman alişime Allah şifa versininş. kıyamam ben onlara, nazara mı geldilerkız, hep maşallah diyoruz ama koyma bari resimlerini ama o da olmaz biz sonra naparız onları görmeden....

merhaba arkadaşlar.........nasılsınız.....hepinize sağlıklı sıkıntısız bir hafta olsun inşallah.arkadaşlar kanal 1 de anne olunca anladım programı var.izlemenizi tavsiye ederim.ben ilk hamileliğimde hiç kaçırmadan takip etmiştim notlar almıştım.tavsiye ederim izlemenizi çok faydalı bir program bence.kanaldan ayrılmıştı program epeydir yoktu tekrar başlamış.bir bakın derim.hepinizi öpüyorum
merhaba canım,
bahsettiğin program hangi günler kaçta acaba ayrıntılıyazarmısın canıımm??
Günaydin herkese...
İyisiniz inşaALLAH..

CAnbebek prenses hayırla gidin hayırlı haberler getirin inş.
Dirim canım geçmiş olsun zor biraz herseyden korumak gerek

Bende dün sinemaya gittim nefes filmini izledim ayh ne agladım ya cok güzeldi...Güzel gecti şükür günüm cıkarmaya ve bulantılarım devam ediyo carsamba bende doktora gidicem...
Bişi sorucam su serüm takılınca insan acayip kilo alıyomusn önemlide gil kilo almam ama şişiiriyomus öyle bişiler dediler dogrumu ?
canım ben hastanede yatmıştım bir hafta,sürekli serumla gitmiştim tabi,orda 1 kilo almıştım sadece ama bünyeden bünyeye göre değişir,
fakat o serumla bebeklerin güzel kilo aldıklarını biliyorum canım,benimkiler o bir haftada bayaa kilo almışlardı
slm güzel göbişli be güzel bebişli güzel anneler opuyorumnanaktan
sabah trt1 de sabihanın programında gebelik takibi başladılarcanlı yayında 10 haftalık bir hamişin takibini yapacaklar hergün, bugün ikiz oldıuğunu gördüler ultrasonda, acaip oldu şenlik vardı yayında; hamiş ağladı bem ağladım... bebişlerimiz ilk hallerinihatırladım hep korktuğumiçin tadına bile vbaramamıştımo günlerin..
dirimim çok sevindim hastalanmana rahim düzene girmiş demekki doğumla, aman alişime Allah şifa versininş. kıyamam ben onlara, nazara mı geldilerkız, hep maşallah diyoruz ama koyma bari resimlerini ama o da olmaz biz sonra naparız onları görmeden....
günaydın canııımm,
ben de hamileliğimi çok özlüyoruuum,görseydim kesin açardım çeşmeleri yaaawwkaydirigubbakcemile3

wavyym burda görünüyorsun kuşuuum çok aradım telden,cevap alamıyorum
iyiysen sorun yok da,merak ettim yaaaw,telefonumu daha bi kere çalmadan açardın sennkaydirigubbakcemile3

hymary canım.benim il hamileliğimde vardı.ben çok güzel notlar almıştım,çok bilgilendirici bir program.o zaman hafta içi hergündü,şimdi daha bugün rastladım.ama gene hergün olur diye düşünüyorumprogramın adı.ANNE OLUNCA ANLADIM..saat 12 de açtım kanalı başlamıştı.bugünkü konusu yeni doğan bebekleriydi.gaz kusma vs herşeyden bahsettiler.izlemeni tavsiye ederrim.inşallah faydalanırsın.

Son düzenleme:
merhaba canım,
bahsettiğin program hangi günler kaçta acaba ayrıntılıyazarmısın canıımm??

canım ben hastanede yatmıştım bir hafta,sürekli serumla gitmiştim tabi,orda 1 kilo almıştım sadece ama bünyeden bünyeye göre değişir,
fakat o serumla bebeklerin güzel kilo aldıklarını biliyorum canım,benimkiler o bir haftada bayaa kilo almışlardı

cok saol canım evet bende carsamba gidicem ve söyliçem inşaALLAH gecer duanızı eksik etmeyin...
Valla yüzümde kılcam damarlarım cıktı kırmızı kızmızı ne kötü oldum ya kafamçokkarıştı
Rabbim herkesin yardımcısı olsun :çok üzgünüm:

selam kıslarrr
hymarry yavrum eşimin iş yerindeyim. bi teklif üzerinde çalışıyorum. o telefonla konuşurken yada bişeyle ilgilenirken sizi okuyom. kaydirigubbakcemile3 telefonlarımı annemde unutmuşum canım:KK43:

Kızlar merhaba nasılsınız şimdi girdim haftasonu girememiştim geçmişi okuyorum biyandan umarım herkes iyiydir

medine cnm 33 gün hiççıkmadan magnezyum yedim ayrıca bir haftada kustuğum için iki küçük koli serumj yedim b vitaminleri vardı içinde

günaydınnnn kknın en güzel annelerii....
uzun süredir uğrayamadım..allaha şükür herkes iyi....bizde iyiyizzz..uykusuzum...ayın 25 de memlekete gidiyorum..çok mutluyum...
kknın en güzel anne adayları az kaldı...hayırlı doğumlar nasip etsin..
kızlar sergen kendi kendine eeeeeee diyo...çok büyüydüler kilo aldılar sergen 2800 tuna 2300... tabii biz buna kilo alımı diyoruz..
sizleri çok özledim ama fazla giremiyorum..cuma günü aşılarını yaptırdık..sergen rahatsızlandı...yani mızmızdı..şimdi banyo yaptılar sergen kucağımda..eeee diyor...tunam uyudu

MARRY canım beni merak ediparamız tazeannemiz..teşeklür ederiz..bizimde dün aklımızdaydın ama pazar diye kocişi evdedir diye rahatsız etmk istemedik..o melekleri öptükkkkk..
DIRIMcanım sen ve yavrular nasıl...
CANAN nasılsın canım..oğlumuz kızımız nadıl...
CANBEBEKK AZ KALDI YAVRULAR GÖBıŞıN ÇOK ŞEKER..
WAVY KASWA canlarım geçmişi okumadım aöma iyisiniz inşallahhh
KEVSER PENSES ÇEKıRGE ÖZGE MEDıNE........ÖPTÜM HEPıNıZı

dünyanın en güzel anneleri öpüyoruz..sergen ve tunada ellerinizden öper..kızları olaakları dahada öperr...kayınvalida adayları olduğu için..wayv kızlarıma iyi bvak..

X