Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

burcinnn hiç 550 liralığa felan gitme 150 lira olna git aynı makina doktor kayda değer bişey görürse ayrıntılı ultrasyona girersin yani 2. düzeymi ne diyolar işte bu girdiğimiz 1. düzey oluyo bunda aksi bi duurm olursa 2. düzeye gönderiyolar ona başka bi uzmanlık bakıyo perintologmu ne emin değilim zaten o pahalı gerekirse orda kullanırısn parayı daha ihtiyaç çok parayı bol bol harcama

hadi öpüldünüz bıcı bıcı yapıp yatacam öyle yorgunumki anlatmam mümkün değilllll öpüldünüz koca göbüşlerrrr

hadi öpüldünüz bıcı bıcı yapıp yatacam öyle yorgunumki anlatmam mümkün değilllll öpüldünüz koca göbüşlerrrrŞenizŞenizŞeniz

kızlar hepinize iyi geceler tatlı ruyalar.....allaha emanet olun yarın grs.........opuyorumnanaktan

kızlar hepinize iyi geceler tatlı ruyalar.....allaha emanet olun yarın grs.........opuyorumnanaktan

burcinnn hiç 550 liralığa felan gitme 150 lira olna git aynı makina doktor kayda değer bişey görürse ayrıntılı ultrasyona girersin yani 2. düzeymi ne diyolar işte bu girdiğimiz 1. düzey oluyo bunda aksi bi duurm olursa 2. düzeye gönderiyolar ona başka bi uzmanlık bakıyo perintologmu ne emin değilim zaten o pahalı gerekirse orda kullanırısn parayı daha ihtiyaç çok parayı bol bol harcama

yok canım zaten 150 TL diyene gidicem ama anlayamadım..böyle bir fiyat farkı olduğuna göre bu ultrasonlar arasında da bir fark var mıdır acaba diye yedim kendimi bir haftadır..çarşambaya kadar zaman nasıl geçecek bilemiyorum :KK43:
inşallah ikisi de aynı şeydir ve yanlış birşey yapmıyorumdur..

ya belim çok ağrımaya başladı ama ben hamilelğimin başından beri hiç zorluk çekmeidm yani rahat geçiyo tabi bünye meselesi kiminde zor geçiyo ben anneme çekmişim sanırım normal doğum bile yaparım ama hamileliğin ilk zamanlarında halizlik oluyo ben bide çlışıyodummm neyseki şimdi evimdeyim işallah bundan sonrasıda öyle olurrr istanbula gel yavrum senlede gezeriz havuzlu hanı seninkilerede benimkilerede alırız ciciler:)))

İnşaALLAH gezeriz sende bebişler ama neyse :emir_bebek: :emir_bebek:
MasaALLAH sana valla bide calsımıs bende zor bişiler yapıyorum cok ufak tefegim aynı zamanda 53 kilo falandırım kaldıramadım işte artık hayırlısı :hulya:

bende geldiiiim.kıııııızzzz.... dırım doktorun aldığı ultrasonlar hiç kaydadeğer değil.kollarını bacaklarını göbüşlerini ölçmüş.hep onların resimleri... ben kalkınca gördüm bişeyde diyemedim..... ne diyeyim birer profil fotosunu çek dırım istedimi deseydim.... zaten ikincisi gene inatlaştı anam cinsiyetini göstermemek için.bacaklarını çapraz yapmış bir oraya bir oraya dönüyor.ama sonunda gördük kızmış cadııı... anam ikiside kız birde burda var kız ayvayı yedim ben....3 tane cadıııı

Kayra abla cok sevindim ne güzel işte 3 kız masaALLAH ..
ALLAH size bagıslasın kızçeleride hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin.. opuyorumnanaktan

ayyyy geldim geldimmmm aman yawwwww bende döktürmüştür bu anneler dedim neredeee

kızzz canan almışsın birsürü şeyy bacımmm resimleride koyacan yağma yokkk sendeki bu enerji ile

koyarsınnn hiççç bahene istememm..........

wavyle tanıştınızz hee süperrrr .....wavy sendende istiyoruz bakkk heeee

ben geldimmm evet çok güselll bir aksam geçirdik

teşekkür ederim arkadaşıma hale sare büyümüş maşllah onlara sarenin altını değiştirdim
tabi unutmusum yeni bebekler altı açıkken hemen çişşş yaparlar sarede işedi badisine hemen üzerini değiştirdim....ayakları üşümesin diye pamuk sardım öle çorap giydirdim....çok tatlılardı
sare çok güçlü çivi gibi maşşallah ,inanırmısınız kafasını tutuyor ya :nazar:
hale çok fena işveli cilveli bi kız annesine benziyor tıpkı hymarry nin bebeklik resmini gördüm aynı annesi
gerçi mustafa bey kabul etmiyor ama aynı hale annesi dayısı ve ananesine benziyor işte
sarede babasına benziyor......

yedik içtik bizim danalar tepişti geldik ....eşlerde kaynaştı .....çok güselll...

tabi sohbet hoş olunca saatti fark etmedik 11 geliyordu kalktık arkadaşımıda yorduk

inş.birdahakine bende olacaz..kısçelerde büyümüş olacak..... resimleri albüme ekleyecem

hymarry ile yanyana çekilemedik eşler sohbette bizde bebeklerle olunca tek tek .çektik bebekleride koyamadık yanyana benim veletler aksırdı tıksırdı.....

ALLAH muhabbetinizi artırsın canım :Saruboceq:
Coks evindim valla net ortamından gercege süper :lepi:
MaşaALLAH haleyle sareye sona nazarım degmesin yerimseniben

allah seninde kucağını boş bırakmasın... seninde yüzünü güldürsün canım....

sana inanmıyorummmmmmmmmmmmmm... cidden havuzlu hana gittinmi kıs?? yasakkelime len yolda doğurcan ya deliiiiii............ ne cesaret........... eeee güzel şeyler aldınmı bariiii..... benim annem gidip aldı ben oturdum evde onu bekled,m malesefff... :gitme: neyse hadi sağ salim gelmişin şükür canikom....

ya bişey diycem... benim karnım sanki aşağı indi midem rahatlatı biraz.... ama bu seferde bacaklarımda sızlamalar var sürekli... bide şeyim acıyoooo :eek: çok baskı yapıyolar artık ondanmıdırki.... haftaya çarşamba gidecektik dr a... pazartesi gitmeye karar verdik..... bakalım ne diyecek....

can bebeğim benım karnım aşagı düşmedı daha ama benımde 2 gündür sızlıyo aşağısı afedersın bende soracagım doktoruma pazartesı günü.gercı gecenlerde sormustum doktorda kafası artık aşagıda baskı yapıyodur demişti ama yinede bı sorayım diyorum bugün bişey yok onunla ilgilide ayaklarımda acayip şişme var eşimin spor ayakkabılarını giyiyorum artık düşün 40 numara suan .bırkaç haftada bu ayaklar ne olur bılmem canım

yüce rabbim seninde içine aşkınızın bir meyvesini düşürür işalllah canından sana bir can armağan etsin cenabı hakk

ay vallaha benim 4 den sonra belli olmaya başladı ama yapı meselesi kiminin iç karnı gemiş oluyo 5-6 dan sonra çıkıyo kimininki 2. ayda belli oluyo sağlıklı olsunalrda karnın çıkar canını sıkma :)

ayy git muhakkak daha bugün ordaydık bol bol çeşit var herşey elinin altında fiyatlarda dışardaki bebek mağazalarına göre uygun tavsiye ederim

geldim şekerim ama sizden sonra o kadar çok gezdikki 6 felandı yada 6.30 otobüse bindiğimizde ama elimi kolumu doldurmum bende sözüm ona bakmaya çıktım nevresim için kumaş aldım 4 mt 20 lira ama kumaş çok güzel masonette ye gtiim 2 tane bornoz takımı aldım çok tatlı onlarda tam havuzlu hanın sultan hamam çıkışınımı diyosun sen ordaki bebek mağazasını ben orayada giridm anam 80 lira harcadım ordada chicconun bakım setini aldım çantalı çok güzeldi nıvea felanda aynı olunca aldım vallaha çantası daha gzüeldi 2 tane mont aldım görsen bayılırısn 2 tanesini 25 liraya verdi 2 tane peluş gibi tüylü patikli alt aldım onlarda çok güzel ama belim koptu ya çok yorulmuşum kocişe dedim yemekte ısmarla eve gidip yemek yapamam yemeğide yedik yorgun ve cepler boşalmış geri evimize döndük birdahaki havuzlu han seferine kadar 1ay sonra tekrar gideirm hastane çıkışları çıtçıtlı badi be patikli pantolon almaya :)))

ee kızlar sizler nasılsınız baklım bugün sayfalar pek ilerlememiş ayrıca ist oturan arkadaşlar havuzlu hanı şiddettel tavsiye ediyorum dışardaki mağazalara göre çok çok uygun patikli pijamalar 2.5 çıtçıtlı badiler 2.5-4 arası hastane çıkışı çok kalitelileri 35 lira wavy gördü kumaşı yumuşacık prematüre takımlar 5 li 15 lira idi 12 liradan aldık kumaşı çok güzelll fiyatlar ortalama böyleee

canan canım allah güzel günlerde giydirmeyı nasıp etsın.göremesekte emınım çok cici şeyler almıssındır bebişlerine

günaydııınn,
gece 3ten bu yana ayaktayız yineee,
sohpet akmış maşallahh,

wavym,cananım,kırdınız belini gezmelerin vallaha,helal olsun size,
wavym sen kredini doldurdun yavrum,bundan sonra sana gezmek yasak,benden izin alacan bundan sonra,ben de vermiycem ona göreekaydirigubbakcemile3
aldığınız herşeyi sağlıkla güzellikle giydirmek nasip olsun canım arkadaşlarım,ikinizi de hastanelerinizde görmeye gelicem inşallahhh

dırımımm canım arkadaşım,yorgunluk demişsin,ne kelime,o kadar memnun olduk kii,
zaten bütün gün uyumuştum biliyorsun,hiçbir yorgunluğum yoktu,sizden sonra kızlar uydular biraz daha,ben de bi banyo yapıp yattım 3e kadar ooohhzemuszemus
kekini yapmış getirmiş,bir de üstüne pasta almış hay Allahım,bişey de yemedin,gece kekinden atıştırdım durdum canım:kedi:
süt olsun demilülülülülülü kaydirigubbakcemile3
Bir de kızlarıma yelek ördürmüşşş,bana da ayrıca bir hediye almış,bir daha asla elin dolu gelmiycen bak,o sırtındaki çantayı anca taşıyorsun kuşşuuuumm opuyorumnanaktan
halemle sareme yardımın ve güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ediyorum canımm
ahanda halem mızmızlanıyor yinee..

kayracım diğer yavrun da kızmış,maşallah..
ne diyim,ben çok duydum malum,biz de 3 kız kasrdeş beraber büyüdük,tadı bambaşkadır,dünya meyvesidir,bir erkek de istemişsindir muhakakk ama Rabbim sağlıkla sana bağışlasın yavrularını,hayırlı ömürlü vefalı evlatlar olsunlar inşallahhhopuyorumnanaktan..

Son düzenleme:
can bebeğim benım karnım aşagı düşmedı daha ama benımde 2 gündür sızlıyo aşağısı afedersın bende soracagım doktoruma pazartesı günü.gercı gecenlerde sormustum doktorda kafası artık aşagıda baskı yapıyodur demişti ama yinede bı sorayım diyorum bugün bişey yok onunla ilgilide ayaklarımda acayip şişme var eşimin spor ayakkabılarını giyiyorum artık düşün 40 numara suan .bırkaç haftada bu ayaklar ne olur bılmem canım

canım benim de kızların kafaları 29.haftadan itibareh hep rahim üzerindeydi kafa kafaya,
bu pozisyon kolay doğumu getiriyor,yani aşağı inerek kanala girmeleri daha kolay oluyori
bu pozisyonda rahim boyu da çabuk kısalıveriyor,
bu yüzden kendine dikkat et bol bol dinlen canım,
geçmiş olsun..

canım benim de kızların kafaları 29.haftadan itibareh hep rahim üzerindeydi kafa kafaya,
bu pozisyon kolay doğumu getiriyor,yani aşağı inerek kanala girmeleri daha kolay oluyori
bu pozisyonda rahim boyu da çabuk kısalıveriyor,
bu yüzden kendine dikkat et bol bol dinlen canım,
geçmiş olsun..

canım benımde yaklasık 2bucuk haftadır bu sekılde duruyo bebekler .doktora sordum kötü bişeymı ikisininde kafasının aşagıda olması diye o da hayır tam tersı çok iyi bi durum eğer senın hem tüp bebek hemde ikiz olmasaydı ben senı normal doğurturdum dedi bana .buyüzden sezaryen olacaksın biz riske atmıyoruz dedi .şimdilik herhangı bi sıkıntım yok canım .sagolasın evet süreklı evdeyım ve daha çok dinlenmekle geçiyo tüm zamanım .bugün o ağrım yok.inşallah senın haftana gelırım canım senın kızlar çok tatlı olmus maasallah canım resımlerını gördüm annelıkte yakısmıs ne diyelım darısı basımıza

kızlar gunaydın .............yağmurlu bı hava var...............bugun ozel bı gun benım için evlılıgım onyedı yılını doldurdu onsekıze gırdık..............ınş daha bı omur hayırla sevgıyle gecer.............herkes ıyı masallah abımler geldı almanyadan ben gıremedım tam ...............ben bebışlerıme bısey almadım ya daha yengesı bısuru badı corap uyku tulumu almış ........ılk gıtysıler geldı yanı ınş hayırla gıyerler.............ıyı bakın kendınıze

günaydııın güzeller.... kız dırım bebişlerin fotoğrafını koyamadım ama göbüşümü koydum kızzz...

Son düzenleme:
kızlar gunaydın .............yağmurlu bı hava var...............bugun ozel bı gun benım için evlılıgım onyedı yılını doldurdu onsekıze gırdık..............ınş daha bı omur hayırla sevgıyle gecer.............herkes ıyı masallah abımler geldı almanyadan ben gıremedım tam ...............ben bebışlerıme bısey almadım ya daha yengesı bısuru badı corap uyku tulumu almış ........ılk gıtysıler geldı yanı ınş hayırla gıyerler.............ıyı bakın kendınıze
bir ömür mutlu olun nice nice 18 seneler olsunnn
günaydııın güzeller.... Kız dırım bebişlerin fotoğrafını koyamadım ama göbüşümü koydum kızzz...

bakarım şimdi

GÜnaydınalar kalktık gece yıne Çok kalktık pÖfff hasta gıbıler yaaaa

günaydın cannnıımmmopuyorumnanaktan

tebrik ederim,Allah sağlıklı nice yıllar nasip etsin ailenize,Rabbim iki cihanda aile saadeti versin inşallaahh a.s.

X