Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ha bu arada kızlar 16 kilo alarak gitmiştim doğuma,düne kadar 14ünü vermiştim lülülülülülü

ayyy ne kadar güzel ya işallah bende öyle olurum bak bide hamişken yok ben şöyle kiloluyum yak ban böyleyim fil ayakları gibi ayaklarım var diye dert yanıp duruyosun kala kala 2 kilo kalmış onuda eve geçtinmi yalnız kaldınmı verirsin zaten hatta uykusuzluk koşturmacayla dahada fazlasını veririnkaydirigubbakcemile3

slm angel...baby nasılsın canım vallaha senden haber alamayınca doğum olayı gerçekleşti sandık şimdi çarşamba günü hastaneye gidicem demişsin ama doğum içinmi gidicm o kısmı anlamadım sağlığın nasıll

canım dr carfsamba gel dedi tekrar benimki kontrollere baglı 3 cm acılmam varya benim ona bakıcak işte ama sezeryandan cok korkuyorum yaa acısına dayanamam herhalde spinali konusucam yarın bakalım

dırımkızı
26 haftalıkım ben 2 aydırda diyetisyene gidiyorum yani düzgün besleniyorum araöğünlerim vs....
şimdi doktorum başka diyetisyen önerdi yarın ona gidicem zaten sebze ve ızgara köfte yemekten içim kurudu şimdi hepten otla beslenicem :) haftaiçi 100lük yüklemem yapılacak inşallah onda senin gibi normal çıkar... en son iki ay önce sütlaç yemiştim gece rüyalarıma tatlılar giriyoor...

cnm yaa üleyn hamişken diyetmi olur beee millet 30 kilo alıyo bee

inş.güsel çıkar tatlıları götürürsün cnm

ha bu arada kızlar 16 kilo alarak gitmiştim doğuma,düne kadar 14ünü vermiştim lülülülülülü

bende hepsini verdim artı 2 kilo verdim ama karnım çirkin kaldı işte gördünya cnm ....
ama kararlıyım seneye yaza kadar böle takılacam sonrada vereceğimmm ....,istersem yaparım hehe....lohusalıkta alınıyor ....cnm dikkat et

anaaaaaaaaa nan angel nerdesin kııızzz,millet seni doğurdu sandı,
sen bana telini vermişmiydin ki yaaa,bana bi versene özelden tekrar no nu,
bak ben doğurdum da yazıyorum..

masallahhh maryyy cim sana ama işte ilk defa olucak ya bebiş istiyoz spinali dedi aklıma yattı gözümü acar acmaz acıyla uynamak istemiyorum yaaaaaaaa akannehir

noldu anlamadım ama sol kasığım öyle acıyoki... ağrıma değil acıma.... üstüne basıp yürüyemiyorum valla.... acaba kaslarla ilgili bir durummu?
canım kaık ağrısı kalsiyum ve magnezyum dengesinin bozulmasından oluyorr...magnezyum kullan yada kullanıyorsan dr danış 2 ise 3 e çıkarrr
bebiş anan geldi oturnuşsun pc başına gece birlere kadar sohbet muhabbet oh vallaha

herkes iyi kızlar ne güzel bende iyiyim

kızlar bişi soracağım sırt üstü yatabiliyomusunuz yattığınızda rahat ediyomusunuz bana sırt üstü yattımmı sanki bebekler rahatsız oluyomuş gibime geliyoda bide size sorayım dedim
geldi canım benimmmm açık ama okuyamadımm..şimdi anca yazıyorum..anneme laf yetiştiriyorum çok birikmişiçimdekilerr..
canım sol tarafına yat kan dolaşımları içinn..
ay ne yoğunluuukk..
halem hiç uyumuyor neredeyse,birileri konuşsun ona,anlatsın,dinlesin,
eşim evdeydi o geldi briaz yardım e4tmeye çalışıyor,anam çocukların altını bir silişi var,sanki tezgah temizliyor,bastura bastıra kaydirigubbakcemile3
Ptesi günü eve geçip sabahtan temzlik yapılacak,Ptesi akşamı da evde oluaz tekrar bir değişme olmazsa,
annemin evinde zor oldu ev ev üsteğnde olmuyor,
evlenicek kızlardeşim var,çeyz çömlek işleri,
küçük erkek kardeşim var,okula gönderiliyor,
annem bu işlerini bırakıp gelip bende kalamadı,ben de burda daha fazla rahat edemiyorum,sağolsun çok yardımcı oluyor ama zor işte,
şimdi kızlar uyurken bi atıştırayım,
muallimim naısın kuşum,
bişzim hale çok fena vallaha,sare ayrı bir alem..
canancım aırt üstü yatmak çocukların dolaşımını olumsuz etkileyebilyormuş,sola yatmanı tavsiye derim canım..
canım hoşgeldinn..kızları öp yerime ..gelip yiyeceğim onlarıııııı..

masallahhh maryyy cim sana ama işte ilk defa olucak ya bebiş istiyoz spinali dedi aklıma yattı gözümü acar acmaz acıyla uynamak istemiyorum yaaaaaaaa akannehir
canım marry ve canan doğumdan sonra yanımdaydııı..süper bir şeyy spinall

yaaaa ben genel oldummm 7 gün cerrahpaşada tur atıyodum kiii kucagımda ÇOCUKKK

kızlar size komik gelecek ama bende sezeryan doğumdan korkuyorum yani genel anestezi spinal epidural bunların hiç birisi benim korkumu almıyo beni bedenimin kesilecek olması acayip geriyo ve ben normal doğum yapmak istiyorumm millet normalden korkup sezeryan yapıyo ama ben sezeryandan korkuyorum ve normal doğum yapmak istiyorum

canoşşş sen normal doğumu görseydinnnnnnn bölemi konuşurdun acepppppppp ikiside zor anammm

onu bunu bilemem

kızlar size komik gelecek ama bende sezeryan doğumdan korkuyorum yani genel anestezi spinal epidural bunların hiç birisi benim korkumu almıyo beni bedenimin kesilecek olması acayip geriyo ve ben normal doğum yapmak istiyorumm millet normalden korkup sezeryan yapıyo ama ben sezeryandan korkuyorum ve normal doğum yapmak istiyorum

canoşşş sen normal doğumu görseydinnnnnnn bölemi konuşurdun acepppppppp ikiside zor anammm

onu bunu bilemem

canım normal yap ben seni görceğimm..:umursamaz:

kız canan normaldede kesılıyısun dıkış yıyosun sadece ıyıleşmek daha kısa sure............ben sezeryandan yanayım ınş saglıkla gelsınler

wavy cnm seni bugün 0532 li bir numaradan aradım.....eşimin numarası o

Canlarım nasılsınız?Ben geçen günlere göre daha rahtım şükür..Bu akşam evime geçeceğim.İnş.Orada rahat girerim.Annemde gelen giden çok oluyor.Yazmaya fırsat bulamıyorum.Annemde gelecek bana...Elime aldım mı pc yi çıldırıyor..Bende korkuyorum çok ....Çok batıyor bu pc ona..kaydirigubbakcemile3Pamuktan ne haber? Angel doğurdu mu?Okuyamıyorum herşeyi...Wavy geçen hafta talan olmuş biliyormusun gene mothercarede uyus şeyler....

ay kaswa sorma deli oldum. ben geçen cuma aradım şimdilik gelcek ürün yok ded,ler. sonra bugün karşıdan gelirken şime uğrasak mı dedim.eşimde ara öyle gidelim dedi. aradım ve uyuz kıs geldi ama hiç bişey kalmadı dedi. bende dedimjiozaman niye telefonlarımızı alıp arıycaz diyosunuz.yada aramanızı geçtim aradığımda niye doğu cvp vermiyorsunuz dedim.ay dellendüm:eek:lmaz:

bende korkuyom normal daha kolay geliyor:KK43:(

X