Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

nasılsınız kızlar..............yağmur var ıstanbulda...................artık kısa adım atıyoruz.............bızım bebışler ınş kış bebışı olucak......................ya şeker testı tam ne zaman yapılıyo iğrenc dıyolar napcam bakalım.................dırım bebış mary fıstıklarınız nasıl................ay ne tatlıduır yenı doğanlar hele...................

ayyy kusura bakmayın hesap kitap yapıyozz daldım özge mualim apla seda cnm iyiyiz babamız olunca moreller yüksek oluyor yorgunum iştee ....

babamız bu hafta burada haftaya malesef yine yok...

ama annemler bana gelecek vallaa iyi olacak o çocuklara bakacak bende ev işlerine dün halılarım geldi çamaşır çılgınlığı var ütü olacak yerler şöle silincek halları serecem

noldu anlamadım ama sol kasığım öyle acıyoki... ağrıma değil acıma.... üstüne basıp yürüyemiyorum valla.... acaba kaslarla ilgili bir durummu?

CANBEBEK canım bendede olurdu zaman,zaman dr.sorduğumda çocuklar ağırlaştı baskı oluyor normal demişti.birde ayaklarından üşütmemeye dikkat et.geçer inşallah canım rabbim şifa versin.

herhalde öyle canım.... aman tek problem bu olsun... buna katlanılır napalım....

çok haklısın canım altından kalkılmıyacak problem olmasında inş.artık maşallah hamileliğin ilerlemiş bu dönemler zor dönemler,benim 30 haftadan sonra biri sağımda biri solumdaydı.kaburgalarım birbirine geçti zannederdim o kadar sıkıntım olurduki,ama ben çözüm bulmuştum biraz pat pat vuruyordum hemen sanki kaburgamı sıkıştırmaktan vazgeçerlerdi rahatlardım.gece yatarken 4 yastıkla uyurdum.biri sağımda solumda 1 bacaklarımın arasında 2 de başımda,sıkıntılıydı ama çokda zevk alırdım hamileliğimden

zevk alma konusu bambaşka canım be... her sıkıntım bana hamileliğimin devamını gösteriyor ve ben şükrediyorum.... benim bebişlerde seninki gibi... iki yanımda.... hele bir tanesi sanki kaburgamın altına giriyor arada... çok canım yanıyor.... bende aynen senin gibi azıcık pat pat lıyorum.... hareketleniyor hemen... ben bu aralar hiç geceleri uyuyamıyorum.. zaten yaklaşık bir aydır oturarak uyuyordum ama artık oda olmuyor... sırtım belim karnım heryerim acıyor..... şu anda 7 yastıkla yatıyorum hatta oturuyorum diyeyim...az kaldı ama bayağıda zorladı valla.... senin bebişler ne kadarlık

Canlarım nasılsınız?Ben geçen günlere göre daha rahtım şükür..Bu akşam evime geçeceğim.ınş.Orada rahat girerim.Annemde gelen giden çok oluyor.Yazmaya fırsat bulamıyorum.Annemde gelecek bana...Elime aldım mı pc yi çıldırıyor..Bende korkuyorum çok ....Çok batıyor bu pc ona..kaydirigubbakcemile3Pamuktan ne haber? Angel doğurdu mu?Okuyamıyorum herşeyi...Wavy geçen hafta talan olmuş biliyormusun gene mothercarede uyus şeyler....

canım benden selam söylee..çok öpüyorumm..sorarmısın ban teli vermesinde bir sakınca varmı...ben aramak istiyorum...sorup bana telini verirmisin canım..

canancığım haklısınnnnnkaydirigubbakcemile3

canım bana uyar annem yarın geliyor..ben çocukları bırakıp çıkarımm..belli bir yerde buluşuruz..

ben varım canımm..yetermiiiopuyorumnanaktan nasılsın..hadicanım süpersinn az kaldıı:nazar:

evet canım allahın izniyle az kaldı arkadasım.sagolasın

ben bugün giremeyiroum.bilgisayara bile zor yaklaşıyorum.pazar ya evde benimkiler.yemek bulaşık ortalık topla..... bide cadı bilgisayarı parselledi.... ya oyun onuyor ya müzik dinliyor..... o evdeyken bilgiayar bize düşmüyor.... arad okuyorum yazdıklarınızı....

dırım kolay gelsin. salı benim halılarda gitcek..çarşamda büyük temizlik var....

bebiş anan geldi oturnuşsun pc başına gece birlere kadar sohbet muhabbet oh vallaha

herkes iyi kızlar ne güzel bende iyiyim

kızlar bişi soracağım sırt üstü yatabiliyomusunuz yattığınızda rahat ediyomusunuz bana sırt üstü yattımmı sanki bebekler rahatsız oluyomuş gibime geliyoda bide size sorayım dedim

ay ne yoğunluuukk..
halem hiç uyumuyor neredeyse,birileri konuşsun ona,anlatsın,dinlesin,
eşim evdeydi o geldi briaz yardım e4tmeye çalışıyor,anam çocukların altını bir silişi var,sanki tezgah temizliyor,bastura bastıra kaydirigubbakcemile3
Ptesi günü eve geçip sabahtan temzlik yapılacak,Ptesi akşamı da evde oluaz tekrar bir değişme olmazsa,
annemin evinde zor oldu ev ev üsteğnde olmuyor,
evlenicek kızlardeşim var,çeyz çömlek işleri,
küçük erkek kardeşim var,okula gönderiliyor,
annem bu işlerini bırakıp gelip bende kalamadı,ben de burda daha fazla rahat edemiyorum,sağolsun çok yardımcı oluyor ama zor işte,
şimdi kızlar uyurken bi atıştırayım,
muallimim naısın kuşum,
bişzim hale çok fena vallaha,sare ayrı bir alem..
canancım aırt üstü yatmak çocukların dolaşımını olumsuz etkileyebilyormuş,sola yatmanı tavsiye derim canım..

hymaryy cim 3 gün 5 gün derken bak bebişlerinle haşır neşirsin.... allah bizlerede nasip etsin...

ooooooooooooo yenı annemız gelmış.................ıyıyım cok sukur ......ınş tamamına ererım bende bazen sıkıntı basıyoo korku oluyo.................sıkayet yok annesı az beklemedık gelsınler dıye..................sımdı mıs kokuludur onlar sana benzıyolarmı ..............cok degısecekler gercı.............ya hanı fotoları..................

hymary su spınalı anlat epıtralden farklıymış nasıl gectı............acyıomu ığne...............kızlar kac kılo doğdu

dırımkızı
26 haftalıkım ben 2 aydırda diyetisyene gidiyorum yani düzgün besleniyorum araöğünlerim vs....
şimdi doktorum başka diyetisyen önerdi yarın ona gidicem zaten sebze ve ızgara köfte yemekten içim kurudu şimdi hepten otla beslenicem :) haftaiçi 100lük yüklemem yapılacak inşallah onda senin gibi normal çıkar... en son iki ay önce sütlaç yemiştim gece rüyalarıma tatlılar giriyoor...

dırımım yemekteydik dur müsait olunca ben seni arıyımm..,
canbebeğim geldiler ama ne gelmek,bayaa insan,kanlı canlı,muhabbet istiyorlar,yatıp baygın uyuyan çocuklar değiller inanamıyorum,darısı başınıza ama keyfinize bakınn,bol bol uyuyun..
muallimim çok bekledik gerçekten,,
spinal olayı inanılmaz güzel bir konfor,iğne hiiiç acımıyor,benim korkum oydu lan nasıl giricek omurgaya o iğne diye,önce incecik bir iğne yapıyorlar,deri altını hafif uyuyşturuyorlarmış,sonraki iğneyi zaten nereydeyse hiç hissetmiyorsun ve dakikkasına ayaklarından sıcak bir uyuşma başlıyor,sonrası zaten süper,doktorum da çok tatlıydı,ameliyat boyunca konuştuk gülüştük,
dikişler estetik dikiş oluyor,saçlı bölgeye tutturuyorlar,en fazla 15cm lik bir bölgedir,o da toplanınca daha da küçülüyormuş,
ben aynı akşam kalktım ayağa,aturuyor,iki büklüm emzirebiliyyorudm bile bebkleri..

ha bu arada kızlar 16 kilo alarak gitmiştim doğuma,düne kadar 14ünü vermiştim lülülülülülü

X