Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hadi ya demek hemen regl oldun kız benim kardeşim 13 ay oldu doğum yapalı hala regl olmadı ne güzelll canım evet biraz stres yapabilirsin ama bak yumurtlama zamanın değilmiş ama ne desem boş kalmazsın diye bişey yok kalan örnekler var ama hani bence kalmazsın demek istedim ben . artık önümüzdeki 15 gün senin için stresli geçecek sanırım adet olana kadar
ben olmayacağını ümit ediyorum üleynn günlerce bekle gel sen bu günü bul kızlar ikiz bebek olunca bazı şeyleri takip edemiyorsunuz ahhh eskiden saatti şaşmazdı bende diyordum bidahaki adetim bitince doktora gideyim hap içemiyorum doktor bey eşim korunacak ama yine düzensiz adet olurum diye korkuyorum başka yolu yokmu diyecektim..şimdi adeti bekleyecem hemen uçacam valla
hımm farklı t shirtler varmışş canım 49 lira uygunmu bu t shirtlere için bide kampanyaya girmiş indirimdeki ler felan diye oradada 29 liraya bluzlar felan var bide orada jile gördüm ama beden konusunda tereddütte kaldım ben bi kocişede göstereyim bu t shirtleri tavsiye için çok teşekkür ediyorum hayatımm

ebru çok iyidir cnm özellikle büyük beden mağzası benlik tam hehehezemuszemus

kızlar benimde kesin doğum günüm belli oldu 5 ekim yani 1 hafta var heyecandan ölüyorum.sezeryan olcam ilk oğlum normal doğumla olmuştu .bu ikiz olunca mecburen sezeryan olcak.onun için baya stresliyim.bi taraftan bebeklerime kavuşma sevinci bastı bi taraftanda ameliyat korkusu yanii karmakarışığım...

hadi hayırlı uğurlu olsun canımbithafta sonra kucağında bebeişler sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin güzel allahım şimdiden hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün diyorum

benimde çift yumurta dırım seninkide öleydi dimiiiiiii :ecrin_bebek:

evet cnm çift yumoşlarrr zatiii çift kondu doktor umutsuz umutsuz inş. tutar didi kaliyeli olmamışlar ....abooo ikiside tuttuuu bide ikide dondurulmuş varr ....

halam böle çocukları ziyan etmeyin kız vatana böyle bizlere böyle evlat lazım akıllı bıdık laızm diyip duruyooo delirecek aliş var diye koca kadın yaaa alişimin bütün resimlerini buzdalabına yapıştırmış....bağra bağra seviyormuşşş 23 yaşındaki kızı kıskanıyorum dırım apla diyo heheh

ben olmayacağını ümit ediyorum üleynn günlerce bekle gel sen bu günü bul kızlar ikiz bebek olunca bazı şeyleri takip edemiyorsunuz ahhh eskiden saatti şaşmazdı bende diyordum bidahaki adetim bitince doktora gideyim hap içemiyorum doktor bey eşim korunacak ama yine düzensiz adet olurum diye korkuyorum başka yolu yokmu diyecektim..şimdi adeti bekleyecem hemen uçacam valla

ebru çok iyidir cnm özellikle büyük beden mağzası benlik tam hehehezemuszemus

canım spral felan taktırmayı düşünmedinmi hiç

ne sprelı yaaaaaaaaa ozgur kalsın yumoşlar gelen gelsın dırıme az bunlar.................zemuszemusopuyorumnanaktan

inşallah hamilesindir dırım kııııııı...........

düşünsene bir tanede kızın olurmuş..... şöle sarı kıvır kıvır saçlı..... tombiş bişey...

yaaaaaaaaaa kayraaaaaaaaa küstümmmmmmm sana sen üçüzleri unuttunnnnnn ..................öle olssssssssssssss.....................:sinifsinif:

dırım benım bı arkadasımın eşının olmuyodu sayı cook duşuktu dort sene sonra ılk denemde ıkız hamıle kaldı ıkı kızı oldu nasılsa gebe kalamıyoom dedı ozgur bıraktı bebışlerı yedı aylıkken dr gıttı nıye olamıyoom dıye hamıle ..................bı kızı da oldu................sımdı ü.ç cadı kızı var üçüz gıbı ............kısmet hersey .......kuçuk olan ıkısını mahvedıyoooo

canım spral felan taktırmayı düşünmedinmi hiç

cnm heçç öle yabancı cisimler sokama oralaraa manee korkuyom ondan benn piskolojimi bozar yaww

ne sprelı yaaaaaaaaa ozgur kalsın yumoşlar gelen gelsın dırıme az bunlar.................zemuszemusopuyorumnanaktan
aplammm yumoş yokki hem az değill yeter banaaa
lülülülülülü

hehehhe kendiliğinden üçüz oluyomuş bide dirim kafayı yer artıkkk lülülülülülülülülülülülülaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

sus leynn:mymeka:

inşallah hamilesindir dırım kııııııı...........

düşünsene bir tanede kızın olurmuş..... şöle sarı kıvır kıvır saçlı..... tombiş bişey...

yokkk anam güsel olur ama 4 sene sonra olurrrr

dırım benım bı arkadasımın eşının olmuyodu sayı cook duşuktu dort sene sonra ılk denemde ıkız hamıle kaldı ıkı kızı oldu nasılsa gebe kalamıyoom dedı ozgur bıraktı bebışlerı yedı aylıkken dr gıttı nıye olamıyoom dıye hamıle ..................bı kızı da oldu................sımdı ü.ç cadı kızı var üçüz gıbı ............kısmet hersey .......kuçuk olan ıkısını mahvedıyoooo

ayyy ben serbest komadım unuttum aplaaaa

ben 8 senedir bir yumoş üretemedim şimdimi üreyecekkk olmazzz

Dırım, bu kadar güzel bebekler yapabiliyorken, bırak olsun, iki de prensesin olsa fena mı olur :)

Canan yabancı sitelerde çok güzel hamile, hatta ikiz bebek görselleri var, sıradan bir tişört de alıp istediğin görseli beşiktaşta bolca mevcut ozalitçilerde yaptırabilirsin çok da uyguna gelir.

Canan yazdığını okudum teşekkür ederim.Kağan Beyin ben de 3 yıllık hastasıyım, rahat ettiğim için onu secmiştim ve seni okuyana kadar ufak tefek endişeler dışında onunla devam etmekti kararım, ancak hastanenin 9 milyar, onun 4 küsür milyar aldığını duyduktan ve bebeklerin kuvozde yatmasalar dahi yeni doğan testlerinin 2 milyar civarı olduğunu duyunca biraz panikledim. zaten tedavi sürecine ( 4 deneme ) 26 milyar harcadık. Netcez bilmem :) Bu arada belki arada karşılaşıyoruzdur :)

yeni doğan bebislere gecte kalsam hosgeldiniz diyorum
hymarycim sağlıkla büyük yavrularını darısı bize artık..........

ayyyy pek bi durgun buralar offf canım sıkıldı yaaa

nerede bu millet

muallim apla,
kayra
canan
canbebek
kaswa
wavy
ozge
kevser

ayyy ismi aklıma gelmeyen diğer arkadaşlar neredesiniz bee

X