Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

marry nasılsın sende yokmu heyecan..... biz 24 ünde senden nasıl haber alırız. telefonun verirmisin.yoksa dırımdanmı haber alalım.

Acil bir durum da olmadıkça durum belli gerçi,
Sonra telim eşimde olur muhtemelen ama yine de herkese telimi verebilirim özelden yerimseniben
ilgine teşekkür ederim canım,sağolasınnŞeniz
heyecan yok valla,gayet sakinimm :hulya: kaydirigubbakcemile3

ben geldim yenii çok güsel geçtii kurtlarımı döktüm ohhhhhh horon teptim bee

sen yaz özelden telefonunu dırımdan haber çıkmazsa ben duramam ararım ..........çatlarım ayol burda......

iyi geceler kıslaar..
a nugün azcuk kocişle dışrı çıkalım dedik. yata yata yold yürümeyi unutmuşum. ayağımın biri kaldırım boşluğuna düştü. tabi bende yere karnım gelmesin diye dizimi refleks olarak koydum ama sanırım di<ime içten bişey oldu çok ağrıyor. eşimde elimi tutuyordu oda refleks olarak elimden tutup yukarı kaldırdı. ve bileğim şiş şu ana bunlar saniyelik oldu. ama anlatamam size yani ne dizim ne bileğim tek düşündüğüm karnımdı bıcırıklar bide bu saate kadar hiç kımıldamadılar. nasıl korktum b iraz önce tekmik attılada içim rahatladı. kıslar duanızı esirgemeytişn yinede içimce bir korku var:gitme:

iyi geceler kıslaar..
a nugün azcuk kocişle dışrı çıkalım dedik. yata yata yold yürümeyi unutmuşum. ayağımın biri kaldırım boşluğuna düştü. tabi bende yere karnım gelmesin diye dizimi refleks olarak koydum ama sanırım di<ime içten bişey oldu çok ağrıyor. eşimde elimi tutuyordu oda refleks olarak elimden tutup yukarı kaldırdı. ve bileğim şiş şu ana bunlar saniyelik oldu. ama anlatamam size yani ne dizim ne bileğim tek düşündüğüm karnımdı bıcırıklar bide bu saate kadar hiç kımıldamadılar. nasıl korktum b iraz önce tekmik attılada içim rahatladı. kıslar duanızı esirgemeytişn yinede içimce bir korku var:gitme:

tatlımmm geçmiş olsun yaaaa:nazar::nazar:korma bişeycik olmazzz allahın izni ile doktorunada sor istersen sen yinede

sağol canım benim. inşallah iyilerdir. yeni yeni kımıldmaya başladılar. sanırım benim gerginliğim onlarıda etkiledi. çok korktumm dirimim yaa:sinifsinif:

tatlım gerilme onlar tabi gerilir bide anne hareket edince kuzular uyur bebişlerin uyuyordur rahat bırak kuzularııı

tatlım gerilme onlar tabi gerilir bide anne hareket edince kuzular uyur bebişlerin uyuyordur rahat bırak kuzularııı
timam dirimimopuyorumnanaktan ben kapatıyom pc yi biraz tv ye b akayım kafayı dağıtayım oynaşayım bıcırıklarlakaydirigubbakcemile3
öptüm hepinizi.

:sm_confused:
sorma artvinliimmm maşallah durdular içerde sessizce,kurban olsun anneleri kızlarınnaaa opuyorumnanaktan
ilgine teşekkür ederim canım,şimdilik Perşembe gününe doğum kısmetsezemuszemus
doktorumuz yarın gel suyuna bakalım dedi,iyide ben sabahına doğuma gidicem zaten,suyuma bakıp ne yapıcak acabaa?

hayırlı sağlıklı doğumlar canım.hiç anlamamki neden bakacakmış suyuna,son kontroler heralde:sm_confused:benimde dr.cumartesine randevu vermişti son duruma bakalım diye benim cuma sabaha karşı suyum gelmişti.sezeryanında bu avantajı var ne zaman diye beklemektense vaktini bilmek bence daha iyi.diğer türlü dahada stres bencea.s

iyi geceler kıslaar..

canım çok geçmiş olsun.dikkat et kendine :eek:lmaz:merak etme hiç birşey olmaz onlarda şaşmışlardır ne oluyor anneme böyle diye,bak anca toplamışlar kendilerini başlamışlar hareketlenmeyekaydirigubbakcemile

günaydın kızlar nasılsınız bayram sonrası fazla giremiyorum buaralar kzıım bugun yrn.çıkıcak kısmetse beslenme sorununu aştı şükür oğlum sarılık tedaviside görüyo solunum destek cihazından ayrıldı fakat oksıjen verılıyo ona canım sıkılıyo küçücuk bunye görsenz gerçi kılo aldıda 2700 oldu hortumlar,iğne ışık gözleri zarar görmesin diyede şapka takıp kapatmışlar insan dayanamıyo zor yanı Allah kımseye göstermesin 36 yı bulmaya nasip etsin normalde 26-28 eylulde doğum yapcaktım.
Kendinize iyi bakın görüşmek üzere..

günaydın kızlar nasılsınız bayram sonrası fazla giremiyorum buaralar kzıım bugun yrn.çıkıcak kısmetse beslenme sorununu aştı şükür oğlum sarılık tedaviside görüyo solunum destek cihazından ayrıldı fakat oksıjen verılıyo ona canım sıkılıyo küçücuk bunye görsenz gerçi kılo aldıda 2700 oldu hortumlar,iğne ışık gözleri zarar görmesin diyede şapka takıp kapatmışlar insan dayanamıyo zor yanı Allah kımseye göstermesin 36 yı bulmaya nasip etsin normalde 26-28 eylulde doğum yapcaktım.

tülaycığım üzme kendini olacaksa 39 haftada olur sana bunu öncedende dedim
ben 33 de doğurmama rağmen bişeycik olmadı oksijen almadı
fototerapiye ikisde girdi ayrıca.....ışıklar gözlere zarar vermesin diye kapatılıyor evet çok zor çocuklarını orada bırakmak ama sağlıklarına kavuşuyolar ve yanına gelecekler...

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr kimseler yok maryy cnm hastanede şuan bugün yatacak yarın doğum ayy inanamıyorum yaa ...hayırlısı ile çıksın gelsin ......kuzularını görmek istiyorum

ben geç yattığımdan fena kalktım bu sabah çocuklarda deli etti beni yaaa gece 5 ali kalktı uyumazz

o uyur ömer uyumazzz zorla uyudum bu saatte kadar çocuk cerrahına gideceğiz bu hafta
randevu alamadım dolmuşşşşşşşş yaaa sabah 6 da kalktıp aramak lazım sanırım

ewet haklısın canım kuvvetli olmak lazım kızım gelecek kısmetse bugun yrn.bakalım tel.baklıyorum onunlada ılgılenmem lazm sonuçda ama aklım takıldımı bi kere zor oluyo neyse sağol buarada yenı doğan yoğun bakım bbölümü hemşirelerinide hşç beğenmedim gerçi iyileride var ama medipolun kadrosu donanımı iyi olabılır ama aıleye bılgı verme yetılerı kesınlıkle 0 hergün dr.u ben arıyorum bıktırmakda istemiyorum fakat merak ediyorum sonucda evladım orda 2 gündür mavi ışık var merak ettık eşimle durumunu sordukdan snra iyi bikaç gün daha bizde dedi mavi ışık var ne oluyo dedim sarılık baslangıçı vardı dedı 2 gündür var ben sormadan söylemesi lazım ailenini çocugu hakkında bılgı edınmesı en doğal hakkı sonuçda neyse ben kaçıyım kızımın yatağını hazırlıcam görüşürz

sen yaz özelden telefonunu dırımdan haber çıkmazsa ben duramam ararım ..........çatlarım ayol burda......
yazdım canım,
teşekkür ederimm..
iyi geceler kıslaar..
canım insan hamileyken dengesi şaşıyor,böyle ani şeyler olabiliyor,ama aklıma gelmişti dersem inanırmısın böyle bişey için..
Onlar kolay kolay zarar görmezler suyun içinde canım,hiç merak etme..
Çok geçmiş olsun,dikkat et kendine lütfenn..
:sm_confused:
hayırlı sağlıklı doğumlar canım.hiç anlamamki neden bakacakmış suyuna,son kontroler heralde:sm_confused:benimde dr.cumartesine randevu vermişti son duruma bakalım diye benim cuma sabaha karşı suyum gelmişti.sezeryanında bu avantajı var ne zaman diye beklemektense vaktini bilmek bence daha iyi.diğer türlü dahada stres bencea.s
ben de bu işi sevdim açıkçası,
inşallah süremi uzatmaz doktor,çünkü herhangi bir şikayetim yok açıkçası..
günaydın kızlarrrrrrrrrrrr kimseler yok maryy cnm hastanede şuan bugün yatacak yarın doğum ayy inanamıyorum yaa ...hayırlısı ile çıksın gelsin ......kuzularını görmek istiyorum

ben geç yattığımdan fena kalktım bu sabah çocuklarda deli etti beni yaaa gece 5 ali kalktı uyumazz

o uyur ömer uyumazzz zorla uyudum bu saatte kadar çocuk cerrahına gideceğiz bu hafta
randevu alamadım dolmuşşşşşşşş yaaa sabah 6 da kalktıp aramak lazım sanırım
Canım hastaneye yatmadııımm,burdayım bugün deeee,
yarın gidip hemen sezeryana giricez..
Bugün Serdar muayenehaneye bi gel suyuna bakiyim dedi sadece o..

Herkesi öpüyorum..

maşallah Tülayım yavrularına,
zor tabi,ama bebeklerin erken gelmesi de bir taktiri ilahi,o da senin-benim elimde değil canım,,kendini üzme,o yavruların dayanıklıdır canım hiç üzülmeee..

ewet haklısın canım kuvvetli olmak lazım kızım gelecek kısmetse bugun yrn.bakalım tel.baklıyorum onunlada ılgılenmem lazm sonuçda ama aklım takıldımı bi kere zor oluyo neyse sağol buarada yenı doğan yoğun bakım bbölümü hemşirelerinide hşç beğenmedim gerçi iyileride var ama medipolun kadrosu donanımı iyi olabılır ama aıleye bılgı verme yetılerı kesınlıkle 0 hergün dr.u ben arıyorum bıktırmakda istemiyorum fakat merak ediyorum sonucda evladım orda 2 gündür mavi ışık var merak ettık eşimle durumunu sordukdan snra iyi bikaç gün daha bizde dedi mavi ışık var ne oluyo dedim sarılık baslangıçı vardı dedı 2 gündür var ben sormadan söylemesi lazım ailenini çocugu hakkında bılgı edınmesı en doğal hakkı sonuçda neyse ben kaçıyım kızımın yatağını hazırlıcam görüşürz

canım benim çok haklısın biz bile devlette olmamıza rağmen bilgilendiriliyorduk
devamlı anlatıyolardı gerçi benim eşim gidip proflarına sorup duruyordu efam kralı
adamda çok iyi cvp veriyordu valla asistanlar kendini bi mok .sanıp cvp vermezken koca prof veriyordu.....korkma o ışık onun iyiliği için cnm ....
kızının odasını hazırla resimlerinide paylaşşşş bakalım kısce çeyizide görelimm

yazdım canım,
teşekkür ederimm..

canım insan hamileyken dengesi şaşıyor,böyle ani şeyler olabiliyor,ama aklıma gelmişti dersem inanırmısın böyle bişey için..
Onlar kolay kolay zarar görmezler suyun içinde canım,hiç merak etme..
Çok geçmiş olsun,dikkat et kendine lütfenn..

ben de bu işi sevdim açıkçası,
inşallah süremi uzatmaz doktor,çünkü herhangi bir şikayetim yok açıkçası..

Canım hastaneye yatmadııımm,burdayım bugün deeee,
yarın gidip hemen sezeryana giricez..
Bugün Serdar muayenehaneye bi gel suyuna bakiyim dedi sadece o..

Herkesi öpüyorum..

ayyy kuzummmm buradamısın ben şimdiden karalar bağlamıştımm hehehehe

sana hemen doğumgünü fotumu koyacam albüme sonra silecem ama

X