Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çokkkkk çalışması lazımmm çokkk

ah sorma canım benim:sinifsinif:

ay annemle konuştum. alalhın izni ile ekimin 2 sinde istanbulda olacaklar.
bu bayram öksüz gibiyiz valla. bayram kahvaltısında edi ile bdü gibi olacağız. oysa bayram kahvaltısı kalabalık şamatalı ve büyük bir masada olur be ya:gitme:

herkes uykuya kaçmış sanırım aman aman uyuyunda büyütün bebişleri bebiş istiyoruz belki resimleri koymuştur dedim ama koymamış kızlar bebekler çok güzeldi ya doyamadım onlara bak bak insanın içi gidiyo darısı hayırlısıyla maryyciğimin başına oda kızçeleri dünyaya getirir keşke yakın olsaydı hemen onunkileride görmeye giderdik neyse artık resimleri ile idare ederiz

dirim kızı seni oyladım birincimiz sensinnn

hakicim bebekleirn hayırlı uğurlu olsun allah tamamını erdirsin ben doğurdum dediğin günleride görürüz burdan işallahh

öpüyorum hepinizi

:sinifsinif:

:))) farkedildiysem güzel okuyorum bazen herşeye yorum yapamıyorum hepiniz gebelik olarak benden büyük olduğunuz için paylaşıcak pek tecrübe olmuyo :sinifsinif:
bazende bişiler soruyom sanırım onlarda akan sayfalarda kayboluyo hamilelik duygusallığı

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

:1hug:

:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::

:enbuyukkk: :enbuyukkk: dayanışma içindeysek birbirimizi duyuyosak ne güzel

o nasıl söz :asigim:marryciğim bi hakkım varsa helali hoş olsun ben bazen soru felan soruyosum kimse bişi yazmayınca kendimi önemsenmiyomuş gibi hissettim :içelim:ama şimdi öyle olmadığını anladım muhabbet çok kaynayınca sayfalar hızla akıyo bazende sorular havada kalıyo sanırım çok öpüyorum :1hug::1hug::1hug:

kızlar bu toplu cevap yazma işini anlamadım nq ya basıyom almıyo alıntı yap diyorum sadece 1 msj alıyo alıntı yap dedikten sonra nq ye basıyom yine olmuyo neyi eksik yapıyorum sizce

selam kızlarr nasılsınız ben de uzun zamandır gıremedım nete klavye bozulmuştu eşim ancak fırsat buldu yapıldı sonunda ben iyim hamdolsun bı sıkıntı yok bebıslerde iyi merak edenlere duyrulur

offff kızlarr yaa ömerim ikikere ishal kaka yaptııı şimdide şakır şakır kustuuuu bu çocuk dişmi çıkaracak aman kocamda bi panikkk sormayın yaa

dırımcım kızım 2400 olmus oglusum 2050 olmustu teyzesi arası acıldı diye

gayet iyi senin bugünkü gününde doğum yaptım 2310 ile 2440 gr doğdular cnmm

seneye o dediğin olur cnmmm üzülmeeeeeeeeeeee

bol bol su içir...... yarın geçmezse doktora götürürsün.ama su içir çünk susuz kalınca serum takıyorlar.küçük olunca serum tutmak zor oluyor........ geçmiş olsun.......kusması geçerse ishal için mamalar var.milupada.....ama geçmezse doktor görsün....

çok sağol cnm birkere kustuu ikikere ishal yaptııı su içirdik hemen şimdi mama yiyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…