Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ha şişliğe gelince,25-26.haftalarımdan itibaren şişmeye başladım,30 da fil gibi olmuştum..
magnezyumlu cerrahpaşa partisi sonrası balerin ayaklarıma kavuştum ama yine fil gibi olduk yaaawww..

selam arkadaşlar bende 9+4 gün ikiz bebişlere hamileyim çok heyecanlıyım sizlerden öğreneceğim çok şey var

anaaaaaaaaaa artık en son ben değülüüüüüüm.... arkama biri geçti sonunda.........

allah bağışlasın güzelim. topikten ayrılma hergün yeni bişey öğreniyorum ben......

ikiside erkekmı cnm yaaa karnım benim sivriydiii

ve ben hiççç sismedim cnm ben hamişliğimde hiç ayakkbı almadımm gerçi son bi ay terlikle gezdim ama kışılık catlerimle dolaştım 28 haftaya kadar

yok canım ya ikiside kız..

ha şişliğe gelince,25-26.haftalarımdan itibaren şişmeye başladım,30 da fil gibi olmuştum..
magnezyumlu cerrahpaşa partisi sonrası balerin ayaklarıma kavuştum ama yine fil gibi olduk yaaawww..

o zaman normal benim kilo seyrim, etrafımda benimle aynı haftalarda 3-4 hamiş var, deli ediolar beni.. ikiz karnı böyle olmazmış da cart da curt da sanki 9 çift doğurmuşlar :umursamaz:

selam arkadaşlar bende 9+4 gün ikiz bebişlere hamileyim çok heyecanlıyım sizlerden öğreneceğim çok şey var

delikafadulden uzun zamandır yeni katılımcımız yoktuuu
Aramıza hoşgeldin canııımmmbuyrunnnnnnnnn
Sağlıklı sıhhatli,hayırlı uğurlu,sakin bir hamilelik ve bebekler diliyorum canıımmma.s.
kendinden bahsetsene,nasıl hamile kaldınn,kaç yaşındasıınn,
hatta bak topiğimizin ilk sayfasında bazı bilgilerimiz var,onlar yaz ver bize,listemize ekleyelim seni canımm..

aramıza oş geldin.

yok canım ya ikiside kız..

o zaman normal benim kilo seyrim, etrafımda benimle aynı haftalarda 3-4 hamiş var, deli ediolar beni.. ikiz karnı böyle olmazmış da cart da curt da sanki 9 çift doğurmuşlar :umursamaz:
aay gıcık oluyom zate banada aa ikizmi tekini nereye sakladın yada eminmisin demiyolar mı delü oluyom:mymeka:

kevserim takılma herkese herkesin iç karnı aynı olma güzelim. senin iç karnın geniş demekki. ben ilk hamileliğimde 30 kilo aldım.. bende öyle bir göbüş vardıki... gören üçüzmü diyordu.... şimdide hiç kilo almadam daha ama inan hamile kıyafeti aldım.ve kocaman bir göbeğim var... 6 aylıkmısın diyorlar....

canım ikiz hamilesi olması için bebeklerin biraz büyümesi lazım,
bunların kafası basmıyor bence,fasülye kadar bebekler,avuç kadar bebekler bir tane olsa noluuurr,iki tane olsa nooluurrr,
mesela göbişler tpiğinde benim ilk göbişlerime bakın,24-25.haftalarda bile insanlar hamileliğimi anlamadılar doğru düzgün..
ama bir de şimdi gelin görün,göbiş möbiş sığmıyor objektiflere..

teşekkür ederim arkadaşlar siteyi yeni keşfediyorum birazda teknoloji özürlüyüm başaracağım inşallah

hoşgeldinn cnm yolun hayırlı olsun uzun meşaketli bir yoldasın ve doğru sayfadasın

bizi izlemeye devam et....

bide şu linki tıkla oyunu kullan

http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-duyurular-site-paylasimlari/314975-ayin-uyesi-anketi.html

ayyy kendimi işportacı gibi hissettimmm

maryy hırs yaptım verdin gazı bana canımmmm benimm

maryyy leynnn facede saedanın videosunu paylaştımmm okudunmu ne yazdımm

hoşgeldinn cnm yolun hayırlı olsun uzun meşaketli bir yoldasın ve doğru sayfadasın

bizi izlemeye devam et....

bide şu linki tıkla oyunu kullan

http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-duyurular-site-paylasimlari/314975-ayin-uyesi-anketi.html

ayyy kendimi işportacı gibi hissettimmm

maryy hırs yaptım verdin gazı bana canımmmm benimm

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol: :roflol: delüüüüüü,
"hoşgeldinn,tıkla bakiiimm :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:"

haki burası tam eğlence arkadaşım,oku,takıl,bak nasıl geçicek zaman anlamıycaksınkaydirigubbakcemile3

haki burası tam eğlence arkadaşım,oku,takıl,bak nasıl geçicek zaman anlamıycaksınkaydirigubbakcemile3

bencede sapıkı oldum iyice. eve girdim kızı yatırdım..haydi pc başına..........

açık ara öndesin hadi be dırım kim tutar seniiiiiiiiii.............

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sevfiyommm leynnnnnnnnnnnnn siziiiiiiiiiiii:lepi::lepi:

seda kim yaaa,başlığı ne videonun,ben bulamıyorum yaaaww:bbo:

maryyy yaaa yapma kuşummm faceye f5 deee görecennn kocaman adını yazdım goncanınkini yazdımmm

sonra kuşlarımın videosu varrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bizde seni leyyyyyn ama önce şu oğlanlarına hastayım....burda bileklerinin boğumları görülüyor....şeytan deyiki al o kolu ıssssııııııırr... maşallah barekaalllah....rabbim nolur nazardan esirge...........

bencede sapıkı oldum iyice. eve girdim kızı yatırdım..haydi pc başına..........

benim bir haftam kaldı,nasıl aklımı burdan alıkoyarım bilmiyorum,
yavrular ağlarken ben KK da..
düşünemiyorum bilee:enbuyukkk:

X