Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hahay büyüt karpuzu diyon yani:roflol:
bu arada bi tane gecelik aldım kendime. penye gecelik. bi tanede süslü gecelik alsam yeter sanırsam..
al canım al,süslüsünden de olsun,senin kocan,kaynana görümceler sever o işleri,hem hoş olurrzemuszemus
alişle ömerin taze resimleri çıktıı haaa hayyyy
yaw hasta hasta hasta gibi yatsana yatağında hem ayın biirncisi olcak diyorsun,bir yandan foto çekiyorsun,koyuyorsun,bir de utanmadan ben ziyarete gidemedim diye çatlıyorsun pessskaydirigubbakcemile3
vallaha bu sitenin birincisisin sen,,
biz yönetime falan dilekçe yazsak da,seni milletle bir tutmayıp direk birinci yapsalaropuyorumnanaktan
şu linki tekrar yollasana,yeni giren millet geçmişte aramasın..

çok uykum geldii ve evde yemek yok..akannehir

ben de yoruldum,bi mahzunlaştım yaaww
en çirkini de hastaneden geldiğimde küçükcük kalan ayaklarım ve ellerim yine fil ayağı gibi oldu,davul gibi oldum yaaa pppööööfff :nazar:

ben de yoruldum,bi mahzunlaştım yaaww
en çirkini de hastaneden geldiğimde küçükcük kalan ayaklarım ve ellerim yine fil ayağı gibi oldu,davul gibi oldum yaaa pppööööfff :nazar:

az akaldı canım inşallah doğumdan sonra geçecek canım..geçecekte ayaklar büyüyormuş.evdeki ayakkabılar nolcek yaaa. koleksiyonum vardı benim:gitme:

http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-duyurular-site-paylasimlari/314975-ayin-uyesi-anketi.html

maryy ciğimmm ben böyle tez canlı bir garuyummmm eeeeeeee 7 aylık doğmusum daha hayat doğarken ofsaytlamış beni ama hayata inat gülüyorum yaşama

doğsun kuzuların elinde foto ayyy şu halinide cekem şunuda dersinn

bu arada yüzde 39 olmuşum çok sevenim olması ne güselllll sevgi benim besin kaynağımmm çok mutlu oluyorummm...........

kociş bu ara ihmalde ama olsunnn .........şimdi çattım kendisineee

Son düzenleme:
az akaldı canım inşallah doğumdan sonra geçecek canım..geçecekte ayaklar büyüyormuş.evdeki ayakkabılar nolcek yaaa. koleksiyonum vardı benim:gitme:

duuu bakalımm yaaa iki sene önceki topuklu ayakkabılarımı giyeceğimmm bayramda rabbim izin verirse olursaaa sizede olurkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ayakkabıları yarım yada 1 numara genişletebilrsinizzzzzzz

duuu bakalımm yaaa iki sene önceki topuklu ayakkabılarımı giyeceğimmm bayramda rabbim izin verirse olursaaa sizede olurkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ayakkabıları yarım yada 1 numara genişletebilrsinizzzzzzz

hee sen dene bakam olursa sevincem.Şeniz yazık ya abbalarımazemuszemus

ayakkabılarııımmm böhüüüüü mafoldumben
şuan sadece 3 ayakparmağım içine girebiliyor:kedi:
37 numara gılliycik ayakarım 40 oldu da geçti yuh yaaa:tomato:

ayakkabılarııımmm böhüüüüü mafoldumben
şuan sadece 3 ayakparmağım içine girebiliyor:kedi:
37 numara gılliycik ayakarım 40 oldu da geçti yuh yaaa:tomato:

ay sorma canım yaa. mafoldumben
benim parmaklarım bile girmiyor:kedi:
ay bide benimkiler hep buçuklşu ayakkabilarmafoldumben

kendime dikkat etmeye devam ama yinede büyük tehlikem geçmiş.... bebişlerimde çok iyiler maşallah.birinin parmağı ağzında öbürüde el salladı.. hemen resmi verdi doktor....

ay sorma canım yaa. mafoldumben
benim parmaklarım bile girmiyor:kedi:
ay bide benimkiler hep buçuklşu ayakkabilarmafoldumben
hıh buçukluymuş sevsinler :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
hadi maşallahhh,
bu maçı alıcaz,başka yolu yok:lepi:
kendime dikkat etmeye devam ama yinede büyük tehlikem geçmiş.... bebişlerimde çok iyiler maşallah.birinin parmağı ağzında öbürüde el salladı.. hemen resmi verdi doktor....
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan ouuyyy sevsinlerrr minikleri,
dikkat et kendine annesiiiŞeniz

hadi bakalım sen yinede dinlen cnm yerim senin miniklerinii

X