Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavymm düzelicek inşallah düzelicek,ben de de var değişik değişik,çok yıllık ama sık giymeyip eskitmediğim türden hani..

angelim tosun yapmışın çocukları yaaa,Antalya sıcağında ne yedin ne içtin büyüttün yavruları sen nann?

kociş yok evde.. canım sıkılıyor .adam ikizleri duydu geceleride çalışmaya başladı:sinifsinif:

wavy allah iyiligini versin nan kızlar ben bugün ciger geliştirici ignemi vurundum dr rahimde yumusama varmıs hemde 1.5 santim acılma haftaya tekrar gidicem inş... 15 gün bekler yavrular

wavy allah iyiligini versin nan kızlar ben bugün ciger geliştirici ignemi vurundum dr rahimde yumusama varmıs hemde 1.5 santim acılma haftaya tekrar gidicem inş... 15 gün bekler yavrular

kusura bakma da canım 1.5 cm açılmayla nah'sıl bekliycen 15 gün acabaa,yani bunu benim aklım bile kesiyor da bir dr nasıl söylüyor hayretim şaşıyor,,
bebişimin doktoru da ısrarla yok 12 ekim de 12 ekim diye tutturmuştu,biz diyorduk olmaz,koskoca doktor 12 ekim diyordu,
sonra düştü 28 eylüle,o bile olmadı....

izledinizmiiii kuşumm facede oğluşlarımııı

kuşum bekler yatacak bekleyecek ben 3 cm açılma ile bekledim kiiii ben cartttttt ayşe teyze gibi aşılıyorudmmm hehehe

:kedi::kedi:
açılma varsa niye yatırmadılar. dikkat et kendine youlma. uzat bacakları yat nankaydirigubbakcemile3

ayyy babalar baika bi alem,Allah güç kuvvet versin hepsineeopuyorumnanaktan
amin canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kız beni 3. yaparsanız mahvederim sizi heeeÇok üzgünüm çoook,
inadınıza doğurucam anasını satiyimkaydirigubbakcemile3

izledinizmiiii kuşumm facede oğluşlarımııı

kuşum bekler yatacak bekleyecek ben 3 cm açılma ile bekledim kiiii ben cartttttt ayşe teyze gibi aşılıyorudmmm hehehe

yok izleyemedik,şimdilik aşkı memnuyu izliyoz kaydirigubbakcemile3
iyi de hayatım seni 3 cm ile kaç gün yatırdılar,hastane ortamında serumlarla takiplerle bekledin o kadar,
1.5 cm açıklıkla eve gönderilir mi,gönderilirse o açılma devam etmez mi,o çocuklar dışarı kaçmazmı?

hahahahhahayyy ananm ne bilem acılma var dedi nadilat verdi bide ciger geliştirici igne verdi işte
nst girdim agrı cıkmadı iki doz igne vurundum bugün yarında vurunucam

ya kıslarrrr... ben anlamıyorum, 63 kiloyla hamile kaldım 5 kilo verdim ilk 4 ayımda,, şuanda da 65 kiloyum.. e bakıyorum çok aşırı bi karnım da yok ama bebişlerin kiloları ayına göre çok normal, sipsivri bi karnım var sadece, henüz sadece 2 kilo almış oluyorum. e sizi duyuyorum ayakkabı numaralarınız büyümüş, bende mi bi gariplik var yoksa bu aydan sonra mı alcam kilo ben??

canım ben 25. haftaya kadar 3 kilo almıştım. şu an 6 kilo almış durumdayım. ayak durumuna gelince ayaklarda ellerde ödem oluyor ilerleyen dönemlerde yani kiloyla alakalı olmayabiliyor. benimde sadece karnım var şimdilik. ama sonrasında ne olur bilmemkafamçokkarıştı

hahahahhahayyy ananm ne bilem acılma var dedi nadilat verdi bide ciger geliştirici igne verdi işte
nst girdim agrı cıkmadı iki doz igne vurundum bugün yarında vurunucam
tamam,tedavi ilerleyişi normal,
açılma sancısız olabilir,ama sancı açılma getirmeyebilir,
bu yüzden sancı değil,açılma daha önemli bir belirtidir,
bilmem anlatabildim mi yanii,
çok dikkat et canım ne diyimm...
ayyyyy nebilem yaa zati canım ona sıkkın biraz oglusumun kilosu az geldi bana offff anam offffffff
kızın normal üstünde anacım,oğlun normal,ne takıyorsun diycem,
öbür tosununu kocaman yapınca onu da mesele ediyon tabi ama döverim vallahaa heeÇok üzgünüm çoook

ikiside erkekmı cnm yaaa karnım benim sivriydiii

ve ben hiççç sismedim cnm ben hamişliğimde hiç ayakkbı almadımm gerçi son bi ay terlikle gezdim ama kışılık catlerimle dolaştım 28 haftaya kadar

başta verdiğin kiloları saymazsak aslında toplamda 7 kilo almış oluyorsun canım,bu da haftana göre normal ,,
seni kurtaran başta verdiğin kilolar olmuş
şimdi bu saatten sonra kilo veremeyeceğine göre aldığın kilolar yanına kar kalıcak,,
almazsan da ne ala,bu bir gelişim şartı değil ki,ne kadar kilo alırsan o kadar kilolu bebeklerin olmuyor maalesef,ama kilo da alıyorsun,,
ben de şöyle söyliyim,sanırım 26-28.haftama kadar hiç kilo kaybetmeden 7-8 kilo almıştım sanırm,
şuan 14 kilo almış durumdayım,muhtemelen 15 te olmuşumdur,,
yani hep sonra sonra kilo alınıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…