Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kız bebişim biz geliyozz,
neye ihtiyacın var kuşuuuuummmm,dışardan alıverelimmm

bebiş istiyoruz. tebrik ederim. sevdiklerinle mutlu yıllar geçirmenizi dilerim. darısı bizim başımıza inşallah. tabiki zamanında. bebiş sen kaçıncı haftanda doğum yaptın? ay bende soru soruyorum ya sen şimdi meşgulsündür.

bu arada kızlar benim yaşımda 29 dün doğum günümdü.

aayyyy o resim yavaştan açıldıkça ben eridim meraktan yaaa

hhhhiiiiiiyyyy o nasıl güzel bebek yaaaaa:nazar::nazar:,
ahanda burda tutamam kendimi salarım çeşmeyi ama yaaaaaamafoldumben

Allahhıııııımm bahtları da güzel olsun aneeesiiiiiiimafoldumben

sen de ne kadar iyi ve sağlıklı görünüyorsun hay maşallah 41bin kereee yaaaa:nazar::nazar:

bebiş istiyoruz. tebrik ederim. sevdiklerinle mutlu yıllar geçirmenizi dilerim. darısı bizim başımıza inşallah. tabiki zamanında. bebiş sen kaçıncı haftanda doğum yaptın? ay bende soru soruyorum ya sen şimdi meşgulsündür.

sende bir başak kadınısın heeeee mutlu senelereeee

a.s.

sende bir başak kadınısın heeeee mutlu senelereeee

a.s.

resmi göremiyom bennn

ve çatlıyorummmmm bensizzzzzzzzzzzz gideceklerrr ühüüüüüüüüüüüüüüüüü ühüüüüüüüü

dırımcım gönderdim canım ama sen zaten bizim topiğin birincisisinki.....
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben hastanedeyimm.yarın inşallah bebişlerle çıkıyoruzzz. resim koyacağımm..ben ve bebişler çok iyi... öptümm..geçmişi okumadımmm

ay canım benim seni duyunca yüreğime su serpildi.... bebeklerinin sağlıklı olduğuna öyle çok sevindimki..... zaten korkuyordum neşemide yerine getirdin.... mutlu muesut bir aile olun inşallah....

teyzeleri bu sergennnnnnnnnnnnnnn

ay maşallahhhh.... bebişcim ya hiçte öyle erken doğan bir bebek gibi durmuyor.... allah sağlıklı uzun ömür versin.... bende ağladım valla bu sefer.....

mafoldumben bebişim bunlar ne güzel yavrular yaaaa,miisssslerr gibiii opuyorumnanaktan
hiçte küçük durmuyorlar gerçektennn,maşallahhhh maşallah maşallahh:nazar:

ceny80 canım nice yıllara ve yaşlara a.s.,
sen de sağlıkla al yavrularını kucağına inşallahh:1rolleyes:

dırımım şu linki tekrar güncellesene akan sayfalarda..
ben hazırım cananın haber vermesini bekliorum çıkmak için..

arkadaşlar bu arada cennet diye bir annemiz vardı,hatırlarsınız,o da doğum yapalı bayaa olmuş,diğer gelişim topiğine yazmış,kopyalayayım dedim buraya da..

"arkadaaşlar ben doğum yapalı epey oldu ama fırsat bulup da giremedim şimdi bu topiği gördüm geçmişi zaten okuyamıyorum çok birikti sizleri bilgilendirmek istedim listenin başında ben varım aslında
cennet_36+0_kerem/arda_spinal doğum_1700/2630_48cm/50cm
ben 24 ağustosta doğum yaptım çok şükür bebişleirm çok iyi hızla kilo alıyorlar allah hepinize bu mükemmel duyguyu tatmayı nasip etsin anlatmayla olacak bişey değil yaşanması gerekir
ben çocuklar uyuyunca hemen yatıyorum çok uykusuz kalıyorum çünkü aklım hep burda ama takip edemiyorum yine de arada bakmaya çalışıcam hepiniziöpüyorum.. "

teşekkürler hymarry. inşallah bizde senin gibi 36. haftayı görürüz.

ay maşallaah. tuna da çok tatlı

X