Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymary yok kız ne alası boşver................cevremde benden kuçukler bana abla demez gostermıyom zaten boşver sen ası takıl................cadıların gelıyo bı hafta bılem yok dımı.............oynarlar tabı..........
kayra hadı gıt gor ınş ıyıdırler...............

vay cadılar yoluşuyolarmıki acaba...................
ayyyyyy yoluşurlar mı ki acabaa kaydirigubbakcemile
anam ben bu kızlardan korkuyorum heee,
ayrılın uleyyyynnnÇok üzgünüm çoook
ben bugün tıfıllarımı görmeye gidiyoruuuuuuuuum..
ayyyy hadi bakalım canım,
gelince bize haber verrr olur muuuu
hymary yok kız ne alası boşver................cevremde benden kuçukler bana abla demez gostermıyom zaten boşver sen ası takıl................cadıların gelıyo bı hafta bılem yok dımı.............oynarlar tabı..........
kayra hadı gıt gor ınş ıyıdırler...............
ok canımmyerimseniben

günaydın canbebek
günaydın biv
nasılsınız kızlar?

içindeki sese güveniyorum pamuğum,
bişeye benzesinler de varsın cilveli milveli de olmasınlar
ha bi de halaya benzemesinlerrr amiiiinnn
ha bi de kaynanaya benzemesinler amiiiiinnn kaydirigubbakcemile3
ay amiiin canım benimkilerde amcaya benzemesinler inşallah düşünmüyorum bile benzemiycekler inşalllaaaahhh :Saruboceq:
evet canım ben sormuştum . benim sorularım yazılarım genelde kimsenin dikkatini çekmez kimse cevap yada yorum yapmaz farkedilmek güzel bişey :nazar:

oy kıyamam bende öyle kendi kendime alınıp küsüp küsüp sonra barışıp gelirim tatlım :) sandığın gibi değil sen genelde tekil konuşunca biriyle birebir ondan öyle oluyordur araya girmeme hesabı ttalı.. yoksam yazdığın herşeyi okuyorum bende :1hug:

günaydın güzelliklerrrrr

kilo almışım bende tartılıyım bi demiştim 21 kilo oluverdi toplamda aldığım :eek:lmaz: kötü fena ama içimdeki yavru kurtlar çok acıkıyo tırmalıyo resmen doymuyolaar doğduklarında napcaz bakalım mafoldumben

dün ve bütün gece neredeyse hiç kıpırdamadı kızlarım,endişe etmiştim..
Şimdi bir başladılar oynamaya kiii,sarsılıyorum resmen içerdeki itişip kakışmadanopuyorumnanaktan
gözün aydın şeker :) oh oh miss kıpraşsınlar valla insana hayat veriyo onların kıpırdaşmalarııı maşallah güzellerime .. benimkilerd ekıpır kıpır ama çalıktan heralde oburixlerim benim :)
gunaydın kızlar
günaydın sarışın mavi gözlü güzel hatun :)
günaydın kızlar....
günaydın şekercimm
günaydın arkadaşlar

günaydın canım sanada

pamukcum gunaydın...............daha az da sabır yetıs su hymarye...............

tamam kız verdım oy..........ama ne bu ayın uyesı nedemek..............da once yapılmadı sankı ............hadı hadı.............en buyuk uye bızım uyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeealkisalkisalkis

aman pamupum gelmişşşş,
günaydın pamuğumm,
güzel sözlerin için,desteklerin,tatlı dilin için teşekkür ederim

eller havaya.....................oleyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyy oley sampıyoooooooooon dırımspor......................:lepi:

oyumu verdimmm,en büyük dırım,bizim dırımm :lepi:
ay burda bulunmak ne güzell,binlerce insan içinden yaaani,dırımım süpersin vallahaalkisalkisalkis

herkes oluyomu.................hele doguralım o moralle bızde oluruz............ınşşşşşşşşşş

herkes oluyomu.................hele doguralım o moralle bızde oluruz............ınşşşşşşşşşş
tabi tabi o moralle sen buraya bi mesaj yazabilirsek ne ala,bırak ayın üyesi olmayı
vermeyenı oyarız....................kötükedihüso
kaydirigubbakcemile3 -tatlicadiarzu-

ya 24 oyla bir arkadaş önce gidiyor,dırımım 16 oyla ikinci sırada:dilcikar:,
kızlar toplanıp dırımı birinci yapıyoz kaydirigubbakcemile5
haydi kızlar haydi kızlar haydiiiiiihihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt,
tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiihihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

marry ciğim cnm el muallim apla kayraa herkeseee çok teşekkür ederim birinci olan arkadaş çok fazla tanılıyor üstelik mayıs annelerinden 2 rakibim daha var......

dedim ben olmalıyım iki bebe ile ihmal etmiyorum kk yıı dimi kızlarrr

X