Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

amann kimse hasta olmasın,herkes iyi olsun nolur,
herkes sırayla doğursun,kimse acele etmesin nolur,

bebişimi bugün ziyarete gidicektim,kızkardeşimin resmi nikahını kıydık düğün öncesi,orda çok yoruldum,korktum eve döndüm,
yarın gidicem inşallah,o da kendine gelmiş olur biraz daha..
ben de cepten ulaşamıyorum bu arada,bence ulaşanlarda sabah ulaştılar,sonra kapattılar telefonu..

kızlar bebişinki kaç haftalıktı anam allahım merak ettim yavruları ya hayırlısından evine gelirde bizde görürüz inş......

gece acildeydik cnm daha doğrusu aliş annem eşim ben tekrardan hasta oldum

alrjik nezle oluyorum ben cnm mevsimsel geçiş ve dikkatsizliğim......

alşim sanki daha iyi gibi ama hala bakışları hasta .......içim gidiyor ilaçlardan sanırım uyuyor

Canım çokda yoruldun sen,..lütfen önce kendine dikkar et dırım..Kıyamam alişede yavrum oda ne kadar yoruldu kimbilir..canım benim..Sen bizden çoook öndesin dırımım analık başka şey..Şimdiden ödümüz kopuyor,yaşayınca ne olacak kimbilir?İnş.toparlayacak kuzun bayramda gülücükler atacak..:Saruboceq::nazar:

kızlar bebişinki kaç haftalıktı anam allahım merak ettim yavruları ya hayırlısından evine gelirde bizde görürüz inş......
canım bebiş benden yaklaşık 8-9 gün gerideydi,yani sanırım bugün 34+2 falandıyerimseniben
bebek şekerini canan sen mi sordun cicim
ben bir yorum yapmıştım ama onu mu kastettin acaba canımm:sm_confused:

ya kızlar bugünden beri bebeklerimin hareketleri azaldı galiba yaaa,
bir iki hafif kıpırtıdan başka bişey hissetmedim sankiii,özellikle soldakini neredeyse hiç hissetmiyorum,zaten durgundu :nazar:,

ya kızlar bugünden beri bebeklerimin hareketleri azaldı galiba yaaa,
bir iki hafif kıpırtıdan başka bişey hissetmedim sankiii,özellikle soldakini neredeyse hiç hissetmiyorum,zaten durgundu :nazar:,

canım yorulmuşsundur ondandır yat bi kendini dinle bebeklerinle baş başa kal harekete başlayacaklardır inşallah..

bebiş istiyoruz hayırlı olsun ne güzel bi haberdi bendende 13 gün önceydi :nazar: Allahım ahyırlı evlat olamalrını nasip eder inşallah darısıda başımıza..

Kızlar bebiş istiyoruz'un kartalları kuvöze girmemiş,doğumuda çok rahat ve kolay olmuş.Yavrularını seyrediyormuş bol bol...opuyorumnanaktan:nazar::nazar:Hemde ne güzel bir gecenin sabahında doğdular...Hayırlı evlatlar olsunlar inş...

canım yorulmuşsundur ondandır yat bi kendini dinle bebeklerinle baş başa kal harekete başlayacaklardır inşallah..

bebiş istiyoruz hayırlı olsun ne güzel bi haberdi bendende 13 gün önceydi :nazar: Allahım ahyırlı evlat olamalrını nasip eder inşallah darısıda başımıza..

pamuğum bugün dışarıdaydım biraz,artık kaldıramıyorum kendimi hiç evet,
kız var yaabütün gece seninle uğraştım canım yaaa,
gecede 8-10 defa tuvalete kalktım ama aklımda yatıp kalkıp seni buldum töbe töbe yaaa,
arada rüya da gördüm sanırım ama neydi nasıldı hatırlamıyorum hiç inan,,
iyisin demi canımm

pamuğum bugün dışarıdaydım biraz,artık kaldıramıyorum kendimi hiç evet,
kız var yaabütün gece seninle uğraştım canım yaaa,
gecede 8-10 defa tuvalete kalktım ama aklımda yatıp kalkıp seni buldum töbe töbe yaaa,
arada rüya da gördüm sanırım ama neydi nasıldı hatırlamıyorum hiç inan,,
iyisin demi canımm

canım benim hayırlara gelir inşallah.. iyiyim iyiyim şükür ağrılarım var sadece her an doğurdum doğurucam gibi kaydirigubbakcemile3bende senin sıranı kaparmışım akannehirseninle ve wavymle telde konuştuktan sonra daha pozitif oldum azcık ağladım oda okuduğum şeylerden kaynaklandı :)

ya tatlımcım normal otursam bile bebeklerimin hareketleri kısıtlanıyo benim yatmam ve rahat olmamı bekliyolar kıpraşmak için .. fazla yormamak lazım heralde kendini. gerçi seni düşününce bide yorulmayı kesin duramıyosundur kıpır kıpır maşallah. bak birazdan meleklerin nasıl coşacaklar uzat ayaklarını ye bi tane çukulata :)

kaswam bu haber çok güzeldi bi umut oluyo insana maşallah ya Allahım hepimize nasip etsin hayırlısıyla ..

ya kızlar durdum durdum patik öresim geldi bebeklerime ki beceremem anlamam öyle pek . neyse akşam kocişe ip aldırdım oda gitmiş koskoyu bi mavi ile beyaz almış neyse dedim denemelik olsun bari .. gece nasıl başlandığını oturdum öğrendim netten başladım gündüzde ağrılarla oflaya puflaya ördüm tekini ama birleştiremedim yanlışmı örmüşüm ne :hulya:kaydirigubbakcemile3 ama güzel oyaladı en azından abuk subuk şeyler düşünmemi engelledi.. az sonra dikmeye çalışıcam becerebilirsem göstericem sizeeee delikafadulden

her an doğurmazsın canım hiç merak etme,inan hiç kolay değil,öyle filmlerdeki gibi fırt diye doğurulmuyorkaydirigubbakcemile3
ama yine de benim sıramı alma artık nooluurrr yaaaa,vallaha sıraya girer gazman gibi pataklarım sizi heeee laelaelaelaelae
çıkıyordum da önce cevabını bekledim,biraz arkama seriliyim şöyle bari dediğin gibi canım
aynen canım hep pozitif ol ve bunu bozacak hiçbirşey okuma,duyma,dinleme,bakma canım,herşey çok güzel olucak:1hug:
hadi iyi ol,arada takıl gündüz de..

yorgunum yatıyorum,herkesi çok öptümma.s.

X