Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya kızlar durdum durdum patik öresim geldi bebeklerime ki beceremem anlamam öyle pek . neyse akşam kocişe ip aldırdım oda gitmiş koskoyu bi mavi ile beyaz almış neyse dedim denemelik olsun bari .. gece nasıl başlandığını oturdum öğrendim netten başladım gündüzde ağrılarla oflaya puflaya ördüm tekini ama birleştiremedim yanlışmı örmüşüm ne :hulya:kaydirigubbakcemile3 ama güzel oyaladı en azından abuk subuk şeyler düşünmemi engelledi.. az sonra dikmeye çalışıcam becerebilirsem göstericem sizeeee delikafadulden

kız süpersin oldu iştealkisalkisalkis
biraz anana çekmişsen gözün kapalı bilem becerirsin sen,
yoksa ben giricem de netten örgü öğrenicem,nerde bende o kafa:kedi:

ya kızlar durdum durdum patik öresim geldi bebeklerime ki beceremem anlamam öyle pek . neyse akşam kocişe ip aldırdım oda gitmiş koskoyu bi mavi ile beyaz almış neyse dedim denemelik olsun bari .. gece nasıl başlandığını oturdum öğrendim netten başladım gündüzde ağrılarla oflaya puflaya ördüm tekini ama birleştiremedim yanlışmı örmüşüm ne :hulya:kaydirigubbakcemile3 ama güzel oyaladı en azından abuk subuk şeyler düşünmemi engelledi.. az sonra dikmeye çalışıcam becerebilirsem göstericem sizeeee delikafadulden

kız süpersin oldu iştealkisalkisalkis
biraz anana çekmişsen gözün kapalı bilem becerirsin sen hihihihi kaydirigubbakcemile3,
yoksa ben giricem de netten örgü öğrenicem,nerde bende o kafa:kedi:

Ay pamuğum yemin ederim sana bende minik yeleğe başladım.Gülesimde geliyor.Bir halt yapmadım şimdi aklıma geldi.Geçen gün ben neden hiç bebeklerime bunu da ben yaptım size diyeceğim bir şey örmedim?Dedim.kaydirigubbakcemile3Kız bizim kafa geç çalışanlardan demekki...kaydirigubbakcemile3:hulya:Ne güzel ördün kimbilir?Ben örgüdende anlamam ya yapacaz bir şey işte...Bu arada bebiş ne güzel bir moral oldu gerçekten,sıkıntısını çekti ama kavuştu şükür..Güzel düşünelim pamuğum güzel olsun....

güzelce dinlen Hymarry cim kaydirigubbakcemile2 tamam almıycam sıranı takipteyim merakla bekliyorum meleklerini valla sanki içimden bi ses süper ötesi güzel ve şirin olacaklar vedee cilvelii diyor zemuszemus ay hayırlısıyla gelsin bitanelerim o prematüre takımalrınızın içinde görmeyi sabırsızlıkla bekliyorummmm a.s

kaswamm oy bidenem benim sende bendensin desene ay napalım uğraştık beceremesekte.. ama cidden zevkli bişeymiş hep miniklerin geliyor gözünün önünee yerim ben onları yaaa .. ben eşime diktiricem becereceğine eminim kaydirigubbakcemile3 napıyım yardım almam şart sende bitir hadi belkim bende o yeleklerden örerim :sm_cool:

içindeki sese güveniyorum pamuğum,
bişeye benzesinler de varsın cilveli milveli de olmasınlar
ha bi de halaya benzemesinlerrr amiiiinnn
ha bi de kaynanaya benzemesinler amiiiiinnn kaydirigubbakcemile3

bebiş istiyoruz'a hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün :) Çok sevindim bebeklerin iyi olmalara. Allah hepimizin yüzleri güldürsün :)

içindeki sese güveniyorum pamuğum,
bişeye benzesinler de varsın cilveli milveli de olmasınlar
ha bi de halaya benzemesinlerrr amiiiinnn
ha bi de kaynanaya benzemesinler amiiiiinnn kaydirigubbakcemile3

amiiinnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
hele halayaaaa :umursamaz: lütfen benzemesinler lütfen lütfen lütfen naniknanik

canım ben istanbuldan getirdim çubukları evde biz yaptık bagladık 12 tane cubuk 3.5 ytl canım keselerde kesilmiş hazırdı sadece seker koyduk bagladık cubuklara taktık canım

evet canım ben sormuştum . benim sorularım yazılarım genelde kimsenin dikkatini çekmez kimse cevap yada yorum yapmaz farkedilmek güzel bişey :nazar:

Aşkolsun canancığım neden böyle düşünüyorsun,içten içe kırıldın mı birde..Şeniz Canım ben en azından kendi adıma diyeyim,benimle paylaştığın bir şey olsaydı mutlaka cevap verirdim.Çok sık girmiyorsun sanırım topiğe,konular hızla akıyordur ondandır canım benim...Ben seni fark edeli çooooook zaman oldu öptüm seni şeker....:1hug:

amiiinnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
hele halayaaaa :umursamaz: lütfen benzemesinler lütfen lütfen lütfen naniknanik
sende mi bendensizn kuşum hihihihi kaydirigubbakcemile3
hep beraber amin diyelim o haldee amiiiiiiinnn :Saruboceq:
evet canım ben sormuştum . benim sorularım yazılarım genelde kimsenin dikkatini çekmez kimse cevap yada yorum yapmaz farkedilmek güzel bişey :nazar:
akannehir canım neden öyle düşündün çok üzüldüümmmafoldumben,
burda uzun muhabbetlere girmeyince genelde film kopuyor,belki senin de cevapların verilmiştir ama yakalayamamışsınıdır canım yaaa,
burda asla kimseye karşı böyle bir kasıt olmaz canım lütfen kırılma,hakkını helal ett:kedi:..

Cem Gariboğlu yakalanmış kızlarrrr

eşime dedim ki "hissediyorum,bu Cem varya bizim çocuklar doğmadan ya bir hafta önce ya bir hafta sonra yakalanıcak içime doğuyor" dedim,
ahanda bugün tam 1 hafta var bebeklerin doğmasına..
aklım azaldı ama içim doğan şeyler aynen çıkıyor kızlar..

Son düzenleme:
teslim olmuş şerefsiz......... babası hapiste ya mecbur kaldı gelmeye.........allahım onu bildiği gibi yapsın.......

günaydın muallimim,
ben de sana abla diyim o zaman,
kendimi asi gençler gibi hissediyorum isminle hitap ederken..

dün ve bütün gece neredeyse hiç kıpırdamadı kızlarım,endişe etmiştim..
Şimdi bir başladılar oynamaya kiii,sarsılıyorum resmen içerdeki itişip kakışmadanopuyorumnanaktan

X