Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

soranusla görüşmedik ...sadece jinemedele ve acı bademle görüştük ve fazla düşünüp kendimizi yıpratmadan şahinbeyde karar verdik umarım hayırlı olur..buğün regl oldum yarın gelicem bursaya 3.günde başlanır bi aksilik çıkmazsa.

inşallah canım, hakkında hayırlısı olsun..iyi haberlerini bekliyorum..

sorma canım yaa ben de yaklaşık 5 kilo aldım daha şimdiden..sanırım şu 4 aya yakın sürenin büyük kısmını yatarak geçirdiğim için böyle oldu..Allah sağlıkla ve vakitlice kucağımıza aldırsın da minişleri veririz artık doğumdan sonra napalım..hepimizin hakkında hayırlısı..

evet haklısın ben de çok önemsemiyorum kiloları sıkı bi diyet ve sporla olmayacak şey yok olmadı estetik diye bi mucize var zemuszemus

benimde benimde doymak bilmiyorum .. asıl bide herkes emzirirken kilo alırsın diyorlar ödüm kopuyoo.. benim 19 kilo oldu 20 olmak üzere aldığım rekor bende alkisalkisalkis sanki çok öenmli bişeymiş gibi alkışlıyom bide kendimi dett sana pambuk :eek:klava:
sen de korktun benden pamuğum ben sana oklava sallamadan sen kendine gösteriyon bakkaydirigubbakcemile3
canım ben zaten kilolu hamile kaldım,yani 50 kilo hamile kalsaydım 20 kilo bana vız gelirdi ama zaten kiloluydum bu yüzden iyi bişey değil ama tabi iki bebek taşıyoruz,ik bebek için ideal olarak 16 kilo alınması normaldir diyorlar,sen de birazcık aşmışsın,o da diyorum ya,kilolu değilsen öncesinde yine sorun değil bence,olsada kayfine bak be anaamm:içelim:
ehe ben daha bu zamana kadar 1 kilo almışım
eheymiş,kız sen bizdeki göbekleri görmedin galiba,sende o kadar göbek var mı o kadar kilo olsun :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
yeeeeeeee yeecokacimcoookcokacimcoook
ooooohhh yedim vallaha,boşveeerr,o gün nasıl verdik siparişimizi missler gibi yedik yemeğimizi oohhhhcokacimcoook
kızlar merhaba..nasılsınız?şöyle bi baktım da rahatsızlanan tüm tatlı annecikler iyileşti ve doğuma gün sayıyor galiba..Allah hepimize sağlıklı ve vakitli doğumlar nasip etsin inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
benim son zamanlarda bacaklarımın aralarında,bikini bölgemde,kuyruk sokumumda feci ağrılarım oluyor..sanırım hepsi normalmiş minişlerim büyüdüğü için ama korktum yatıyorum valla..zaten ayağa kalkınca belirgin oluyor ağrım, sünnet çocukları gibi yürüyorum..inşallah çabucak geçer..1 haftadır ağrım var bitsin artık..
burcincim hoşgelsin kuşum ne zamandır yoktun canım,iyisin dimi,takıl buralara yaaa,yoksa yat yat olmuyor,
canım ağrıların normal evet,ama bişey söyliyim mi çok yatınca da yerinden kalkarken duyduğun ağrı da artıyor,iyice de koflaşabiliyor insan,arada evde olsun ufak tur atmalar iyi geliyor canıma.s
evet haklısın ben de çok önemsemiyorum kiloları sıkı bi diyet ve sporla olmayacak şey yok olmadı estetik diye bi mucize var zemuszemus
bi kilo almışın şimdilik önemsememen normal canımkaydirigubbakcemile3,
ama inşallah ben de ne zaman yaralarım iyileşir ve doktorum spor yapabilirsin der,ozamandan itibaren yoğun spora gidicem inşallah,
spora kadar da yediklerime dikkat ederek ilerlemek istiyorum artıka.s

yarın doktora gıdıcem,,,ınsallah guzel seyler duyarız,,,kotu bıseyler dıycek dıye ödüm kopuyor,,,
herkesı cok opuyorum,,Şeniz

aklınıza kötu seyler getırmeyın arkadaslar...rabbım hepimiizn dileklierini iyi etsın kabul etsın.............hepiniz allaaha emanetsınız...................

inşallah kızlar,
çekirgem iyi düşün canım bak gün be gün ilerliyorsun ne güzell,,
kiloların da şifa olsun canım,uzzzzzuuuuun boylu hatunsun kaldırırsın evelallahyerimseniben

angel geldin ama hiç takılmıyorsun,yazmıyorsun,küsüm sana hıh :dilcikar:

özgecim afferin kuzum,iyi düşünelim,iyi olsun alkisalkisalkis

inşallah kızlar,

çekirgem
iyi düşün canım bak gün be gün ilerliyorsun ne güzell,,
kiloların da şifa olsun canım,uzzzzzuuuuun boylu hatunsun kaldırırsın evelallahyerimseniben

inşallah kızlar,

çekirgem
iyi düşün canım bak gün be gün ilerliyorsun ne güzell,,

kıs hymarry sen hiç özel mesajlarına bakmazsınız yavrumkaydirigubbakcemile
bugünde aradım açmadın:umursamaz:

aklınıza kötu seyler getırmeyın arkadaslar...rabbım hepimiizn dileklierini iyi etsın kabul etsın.............hepiniz allaaha emanetsınız...................

canım benim hayranım pozitifliğine az kaldı bende tekrar pozitif olucam :1hug: sende emanetsin Rabbime güzel yürekli kendide güzel komşum a.s.

çekirge canım allahın izni ile herşey yolunda gitcek canım.pozitif ol canım. bebeklerimiz biz ne kadar iyiysek o kadar iyi oluyor opuyorumnanaktan

höytttttttttttttt ben geldimmmmm

ayyy başım çatlıyooo iftraa dayımlar kızı torunları vs. vardııııı eee bizde zaten 5 kişiyiz kafam ambela oldu ....offf alışmışım yanlızlığaa yaaaa....kafam kaldırmıyoo bi saatten sonra neyse gittilerr

bide regli olacağım aman aman şimdiden sıkıntısı vuruyo karnım şişiyooo böle kırıklık vuruyo bana yaaa

wavy özel msj aldım cnm marry cnm seninkinide

pambuğum dirimim hoş geldiniz..
benimde başım ağrıyor bugünlerde migrenim yoklayıp duruyor..
len hymarry bana niye esaj atmıyon kıskandım bananeeee. aş ermişte olabilirimkaydirigubbakcemile3

len hymarry bana niye esaj atmıyon kıskandım bananeeee. aş ermişte olabilirimkaydirigubbakcemile3

ben sana atarım tombişiimmmmm çekmesinn cnmmm aman kısçelerim kıymetliiiii

bişi olmasınnnÇok üzgünüm çoook

canım benim geçmiş olsun kıyamam dinlen bol bol baş ağrısı çok kötü yapıyor geçer inşallah bidahada gelmez..

aş ermekmi geçti gitti bitti artık o dönemler dağa kaçtı inek içti hesabı sositososito

of kuzum yaaa,bana bugün sanırım iki kişi mesaj gönderdi kaswayla sen sanırım,ya hatırlamıyorum ayrıntıları da biliyosun zorlama beni,
mesajlar gelir gelmez ilet dendiği için anında ilettim,
ama cevaplarını yazmaya fırsatım olmadı,siteye girdim çıktım zamansız bugün,,
şimdi de sana gönderdim mesajını bir saattir uğraşıyorum,belki 6-7 kez denedim,sayfa görüntülenemeyince silindi kafayı yedim yaaa,
ama şimdi mesaj gelmiş olmalı,
aşerme kuzum,bol bol oku mesajımı..

X