Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ay sansürlencek bi kelimede değil ama sanırım biraz reklam yapmak istediler:jeyyar:

kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.cominiz

hahay yerim o yaramazları ben yirşimmmopuyorumnanaktan
ben iyiyim canım bi kaç gün ayak ve el şişmeleri ile upraştım. protein falanda çıkmadı. sanırım fazla ayakta kalmadan oldu. o sıralar iki gün misafir ağırlamıştım. :kedi:
şimdi iyiyiz allaha şükür. allah hepimizin yavrularının vaktin de gelmesini nasip etsin inşallah:Saruboceq:

of kızım yaaaaa,
oram ağrıyor buram şişiyor diye şikaytleniyorsunuz,sonra düzelnce e ben biraz gezdim de,yok ben misafir sğırladım da diyorsunuz çok kızıyorum size yaaaalmaz:
ama olmazki yavrum yaaa,görüyorsunuz olmuyor bu şekilde,dikkat ediceksiniz kendinizeeee,
nayır,nolamaz taaammıııı..............

canımmm geçen cmt arkadaşlarım geldi.ama sağolsunlar herşeyi yapmış getirmişlerdi.herşeyi onlar yaptı hatta bulaşıkları bilen yıkadılar.hiç yorulmadım. ama aklıma testler normal çıkınca bundan başkada bişey gelmedikedi:

demek ki hassasın artık canım benim,dikkat et lütfen,dikkat dikkattŞeniz

ah be güzelim can bu durmuyorki.... hatırladığım kadarıyla sende gecelik almaya gittiğinin ertesinde rahatsızlanıp hastanede yatmıştın... demi yavru kuşum... ah ahhhh çatlıyorum evde....

söylemişmiydim kızlar bugün egeliiyle mesajlaştık,
kayınvalidesindeymiş,jendisi de bebekler de iyiymiş,sanırım doğum akadar orda:bbo:,
herkese selamı vardı,
nevra-t vardı yok,pamuk şekerim yok,olmayan bazıları var neden acaba?

sormayın arkadaşlar son haftalar diyemidir benımde bel ağrım,kaburga kemıklerım kasıklarım ağrılar artmaya başladı bebişlerde hareketli maşallah bayramı atlatsak iidir.Bebiş istiyoz buarada evedönmene sevındm canım nsllsn şimdi kısmetse doğum nezamn belli mi? tarıhı benım bır aksılık olmazsa 28 eylül gbi kib.kızlar ......

ah be güzelim can bu durmuyorki.... hatırladığım kadarıyla sende gecelik almaya gittiğinin ertesinde rahatsızlanıp hastanede yatmıştın... demi yavru kuşum... ah ahhhh çatlıyorum evde....

eveeeeett aynen canım,canım bişey istedi gittim onu içtim,bebeklere mevlüt şekeri baktım bi halt var gibii,haldır huldur geziyordum,
ama olmuyor işte,
bir de benim 25-26.haftalarda neredeyse hiç bir şikayetim yoktu,hafiftim,şimdi wavyciğimin kasılmaları falan var ya,ondan endişeleniyorum bişey oluvericek gibi Allah korusuunn..

seviyom seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞenizŞeniz

çöh deyip kaçıyorsun tülayım yaaa,bi doğum haberini bilem alamıycaz yani,,
Bel ve sırt ağrıları artık dayanılmaz durumda gerçekten de alıştım ben artık..
28ine randevu mu verdiler sezeryan için,kaçıncı hafta ve gününde oluyorsun o zaman?
Ayyyyy hadi hayırlısıııı..

kızlar bizler sizden 6-7 hafta öndeyizz.. bence sizde 30 dan sonra bizim yaptığımız hataları yapmayınn marry haklı..bende 30. haftada maskoya gittim sabahına hastaneye yattım..dikkat edin canlarım

hymarry yaz anacımmm

16 haziran 2009 sat...mikroenjeksiyon .......23 mart 2010 doğum tarihi (40 hafta) ikiside kız dedi ama daha erken benm hala ümidim var......... eskişehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…