Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sormayın arkadaşlar son haftalar diyemidir benımde bel ağrım,kaburga kemıklerım kasıklarım ağrılar artmaya başladı bebişlerde hareketli maşallah bayramı atlatsak iidir.Bebiş istiyoz buarada evedönmene sevındm canım nsllsn şimdi kısmetse doğum nezamn belli mi? tarıhı benım bır aksılık olmazsa 28 eylül gbi kib.kızlar ......
sağol canım allahım doğuma kadar yaşatmasın bir daha...canım benim dr 12 ekimde yine ısrarcıııııııııı...31. haftada 1 ekim dedi.. bende 29 eylül olsun dedim.. bakalım hangisi olacakkkötükedihüso

kızlar bizler sizden 6-7 hafta öndeyizz.. bence sizde 30 dan sonra bizim yaptığımız hataları yapmayınn marry haklı..bende 30. haftada maskoya gittim sabahına hastaneye yattım..dikkat edin canlarım

evet yaptım kabul ediyorum,ama bir ağırlığım yoktuu,koşturuyordum diye yaptım,
üstelik herşeyimizi erkenden almaya başlamamıza rağmen hep ufak tefek eksiklerin peşinde koştum,
hani almayın bişey çok erken diyenler var ya,onlara sözümm:dilcikar:
dikkat etmek lazım gerçekten,,
şükür ki bugünlere geldik dimi bebişim,darısı herkesin başına inşallahh:Saruboceq:

ayyy eylül sonunda bir sürü bebişimiz olacak allahın izni ile:lepi:
ben gidince vasiyetimdir,töbe töbe,burda doğuran ikiz anneleri falan diye bi topik yapsın biri aklınızda olsun wavyciğim,ya sen,ya dırım üstlenin bu işiyerimseniben
hymarry yaz anacımmm

16 haziran 2009 sat...mikroenjeksiyon .......23 mart 2010 doğum tarihi (40 hafta) ikiside kız dedi ama daha erken benm hala ümidim var......... eskişehir
Kayracım aynen kaydettim canım,
ümit olmadan olmaz canım fakat iki kızının birini bana ver desem verirmisin acebaaaaayerimseniben
sağol canım allahım doğuma kadar yaşatmasın bir daha...canım benim dr 12 ekimde yine ısrarcıııııııııı...31. haftada 1 ekim dedi.. bende 29 eylül olsun dedim.. bakalım hangisi olacakkkötükedihüso
hadi hayırlısı ama çocuk bende ne zaman istersem o zaman doğuruurm desenekaydirigubbakcemile3

bana doktorumuz 25 eylülü tarih verdi,benim de okulda takık olduğum bir hasta psikopat bir iş arkadaş demiyim biri vardı,onun doğumgünün 25 eylüldü diye hatırladım,
eşime bunu söylemedn tabi olur olmaz bahaneler sunup illa 24üne aldıralım biz bebekleri dedim,o da tama konuşuruz doktorlar dedi:lepi:
bugün ne öğreniyim kadının doğumgünü 24 eylülmüşşakannehir,
şimdi eşime diyorum ki ay kızlar bigün daha içerde kalsalar kardır kocacıııııımmmkafamçokkarıştı

evet yaptım kabul ediyorum,ama bir ağırlığım yoktuu,koşturuyordum diye yaptım,
üstelik herşeyimizi erkenden almaya başlamamıza rağmen hep ufak tefek eksiklerin peşinde koştum,
hani almayın bişey çok erken diyenler var ya,onlara sözümm:dilcikar:
dikkat etmek lazım gerçekten,,
şükür ki bugünlere geldik dimi bebişim,darısı herkesin başına inşallahh:Saruboceq:

hpimize maşallahhh marryciğim.darısı herkesinnn başınaa...
bende 29.09.2009 da doğurmak istiyorum.tarih güzel diye:kedi:
25 inde sen 28 inde tülay 29 da bennn

ah inşallahh zamanıdna gelsinlerrropuyorumnanaktan
diyorum ya bir topik açılması lazım doğuran ikiz anneler diye kaydirigubbakcemile3

ben gidince vasiyetimdir,töbe töbe,burda doğuran ikiz anneleri falan diye bi topik yapsın biri aklınızda olsun wavyciğim,ya sen,ya dırım üstlenin bu işiyerimseniben

Kayracım aynen kaydettim canım,
ümit olmadan olmaz canım fakat iki kızının birini bana ver desem verirmisin acebaaaaayerimseniben

hadi hayırlısı ama çocuk bende ne zaman istersem o zaman doğuruurm desenekaydirigubbakcemile3

bana doktorumuz 25 eylülü tarih verdi,benim de okulda takık olduğum bir hasta psikopat bir iş arkadaş demiyim biri vardı,onun doğumgünün 25 eylüldü diye hatırladım,
eşime bunu söylemedn tabi olur olmaz bahaneler sunup illa 24üne aldıralım biz bebekleri dedim,o da tama konuşuruz doktorlar dedi:lepi:
bugün ne öğreniyim kadının doğumgünü 24 eylülmüşşakannehir,
şimdi eşime diyorum ki ay kızlar bigün daha içerde kalsalar kardır kocacıııııımmmkafamçokkarıştı

hahayyyy ay çok güldüm delü karıı:roflol:Şeniz

kızlar bizler sizden 6-7 hafta öndeyizz.. bence sizde 30 dan sonra bizim yaptığımız hataları yapmayınn marry haklı..bende 30. haftada maskoya gittim sabahına hastaneye yattım..dikkat edin canlarım

marryde sende haklısınız canım ya... her çıktıktan sonra pişman oluyorum biraha çıkmıycam diyorum ama olmuyo... ama söz valla çık mıycam artık...

ah inşallahh zamanıdna gelsinlerrropuyorumnanaktan
diyorum ya bir topik açılması lazım doğuran ikiz anneler diye kaydirigubbakcemile3

aa evet dırımkızı başlatabilir bunu mesela

bizde geldik kızlar merhabalar

ohh topikler açılıyor haa 4. sırada biz varızzz yaaaa .. dr miz dün ekim başı dedi en geç bakalım dururlarsa diyede ekledi ..

herkes dinlenince iyileşti heralde çok şükür allahım bidaha yaşatmasın hiç birimize.. gördüğüm kadarıyla maşallah herkeslere..bizde daha iyiyiz gibiyiz moral çöküntüsü avr sürekli ağlağız o kadar laelaelaelaelae

bebişcğm 29 güzel bir tarıh uyuymlukısmet hayrlısı olsn marry cmoturamyom pek bil.da o yüzden fazla giremiyorum 28i benım 36+1 oluyo ciğer gel.iğnede vurulmuştuk,2kg.ın üzerndede oluyolar şimdilk öyle gözüküyo enazndan bebeklerımız bayramdan snra baya bi oluyo çifter çifterddesenize hayırlısı olsn Allah sağlık sıhatlı almayı nasip etsin hepimize

pamuğummm hoişgeldin canımm. sıkıntıların hafiflemiş maşallah. doğum tarihide belli hayırlısı ile. uzat ayacıkların dinlen şekercimopuyorumnanaktan
ay bende iftar için yemek koydum ocağa hemencik yoruldum yaww:kedi:

pamuğummm hoişgeldin canımm. sıkıntıların hafiflemiş maşallah. doğum tarihide belli hayırlısı ile. uzat ayacıkların dinlen şekercimopuyorumnanaktan
ay bende iftar için yemek koydum ocağa hemencik yoruldum yaww:kedi:

ah be wavy im elini kolunu kaldırsa insan yoruluyor ben sağımdan soluma dönerken yoruluyorum inan. bende koydum ocağa yemeğimi 3 günde ya da 5 günde bir yemek yapıyorum kocişime acıyorum valla zavallım :KK43:

ay ne bilim bende bi tedirginlik var sürekli can sıkıntısı gibi dert edecek bişeyler arıyorum sanki normal değil sanki ama napalım geçicek bunlarda.. bi alışveriş yapabilsem çıkabilsem tabi önce mısırdaki dedem ölsede miras kalsa moralim düzelcek gibi kafamçokkarıştı

neyse yemekleri yakmayalım şekercim.. bu arada senin şişlikler ne alemde canım indimi dr ne dedi

ah be wavy im elini kolunu kaldırsa insan yoruluyor ben sağımdan soluma dönerken yoruluyorum inan. bende koydum ocağa yemeğimi 3 günde ya da 5 günde bir yemek yapıyorum kocişime acıyorum valla zavallım :KK43:

ay ne bilim bende bi tedirginlik var sürekli can sıkıntısı gibi dert edecek bişeyler arıyorum sanki normal değil sanki ama napalım geçicek bunlarda.. bi alışveriş yapabilsem çıkabilsem tabi önce mısırdaki dedem ölsede miras kalsa moralim düzelcek gibi kafamçokkarıştı

neyse yemekleri yakmayalım şekercim.. bu arada senin şişlikler ne alemde canım indimi dr ne dedi

canım benimmm sürekli evdeyis ya ondan sıkılıyoruz ee tabi yaramazlarda biraz üzüyor bizi. takıntılı ve duygusal olup çıkıyoruz işte ,nşallah geçicek canım bu günler..

kıs valla ben yıllardır bekliyom mısırdan miras bizim çoook eski kökenler mısaıra dayanıyor ama yok anacım mısırda ne ölen ne gelen yok:roflol:

canım benimmm sürekli evdeyis ya ondan sıkılıyoruz ee tabi yaramazlarda biraz üzüyor bizi. takıntılı ve duygusal olup çıkıyoruz işte ,nşallah geçicek canım bu günler..

kıs valla ben yıllardır bekliyom mısırdan miras bizim çoook eski kökenler mısaıra dayanıyor ama yok anacım mısırda ne ölen ne gelen yok:roflol:

bende boşuna bekliyorum desene o zaman wavy im bak buda ağlamak için bi sebep du bi koşu gibip bi posta ağlayıp gelem :sinifsinif::kedi:

aman neyse hayırlısı sağlıkla gelsinlerde bebişlerimiz dimi (gel bide bana anlat bunu söylerken söylüyorumda) .. yataklarıda hazır nasıl olsa (oturma odasındaki kanepenin bazası )babaları çok güzel yatak olacağına inanıyor yuvarlana yuvarlana yatarlarmış naniknanik
:eek:

bende boşuna bekliyorum desene o zaman wavy im bak buda ağlamak için bi sebep du bi koşu gibip bi posta ağlayıp gelem :sinifsinif::kedi:

aman neyse hayırlısı sağlıkla gelsinlerde bebişlerimiz dimi (gel bide bana anlat bunu söylerken söylüyorumda) .. yataklarıda hazır nasıl olsa (oturma odasındaki kanepenin bazası )babaları çok güzel yatak olacağına inanıyor yuvarlana yuvarlana yatarlarmış naniknanik
:eek:

delüüüü ağlamak yok neşelenbki bebişlerinde neşelensinopuyorumnanaktan
ohh geniş geniş yatarlar vallaa. sende yanlarındaki kanepeye kurulursun. oldu bitti.. ahh sağlıkla gelsinlerde yatacak yer bulurlar elbet.. biz park yataklarda odalarda mı büyümüşüz allahın aşkına..naniknanik

dırımkızı sana zahmet açacağın topiğin başına bide liste yapsana doğuracakları tarihe göre.... sıramızı haddimizi bilelim yahu :eek:lmaz:

benin bildiğim ikiz anaları var üçüzler yok ama alınmasınlar

artııı ben tek marry doğuracak biliyom liste verinnn topiği açammm

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canım sıkılıyooo atraksıyonnnn ıstıyommmmmmmmmmmmmmmmmmm

aaaaaaaaaaaaaa pamuğumm neler yazmışsın öyle ne kadar üzüldüm,,

vallaha bi kere benim değil mısırdan babamdan bile beklediğim bişey yok bu bir,

ikincisi bak ben de oda yapmadım,kendim doğduğumda babacığım memur haliyle o oturma odasının bazasına bile yatıramamış beni,hepimiz cibinlikli yataklarda mı büyüdük hayret bişeysin..

hem neye ağlıyorsun,bebeklerinin bir rahatsızlığı mı var,bir sakatlığımı var,Allah göstermesin,onu o haliyle dünyaya getirme endişen mi oldu hı?

hiç alınmak kızmak yok,üstü başı eksikse birimize özelden yaz bi mesaj hhoooooppp toplar bi KK mesajı gibi gönderiveririz ne eksiğin varsa,o kadar mı arkadaşlığımız,kardeşliğimiz yok yani

yavruların zamanında doğacak,bak ben o kadar yattım da geldim sapasağlamım elhamdülillah,hiç kolay değil öyle doğurmak

neye ağlıyorsun sen bakiyim,gelir paralarım seni heeeeee:mymeka:

X