Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bişi anlatayım gülün kızlar ömeri yıkadım havluya sardım arkama koydum tv.bakıyorum allahım sırtıma bi sıcaklık vuruyoo aaa diyorum güneş çıktıı iyice ısıtıyorrr.............neredeee ömerrr sırtıma işiyorrrr havluya sardımm bidaha yıkadım belden aşağısını .....sizde doğurunnn böle anlatacaksınızz

canım benım cok gecmıs olsun,,hıc uzulme,,,guzel seyler dusun guzel olsun,,,
benım 2.hamılelıgım hatırlarmısın bılmem,,,ılkınde bende serklaj oldum,,,
bende hıc agrı olmadı,amelıyat kısa suruyor,,10 dk.
cok az kanamam oldu,ılk 2-3 ıdrar yapısında yanma oluyor,,,
umarım wc dısında kalkmıyorsundur,,,
kac olmus uzunlugu onu anlayamadım,,,
bende cmt.gıdıce,,,ayy vallahı cok zor ,,,
cok cok gecmıs olsun,yüzün gülsün ınsallah,,,
ılac ne verdı,,,,
durumumuz hemen hemen aynı cunku,,,

Biliyorum canım 2.hamileliğin olduğunu..:gitme:canım gecen gittiğimde rahım boyum 2.9 a cıkmıstı,sonra ben iş yapmadım ama süreklide yatmadım.Şimdi gene 2.5 e düşmüş.Nidilata devam...Ben çok inanıyorum senin cumartesi günü gülecek yüzün,uzamış olacak boyu eminim bundan....Karşılıklı dualarımız makbuldur,çok dua edelim birbirimize...
senin rahiminde açılma olmuş muydu?

bişi anlatayım gülün kızlar ömeri yıkadım havluya sardım arkama koydum tv.bakıyorum allahım sırtıma bi sıcaklık vuruyoo aaa diyorum güneş çıktıı iyice ısıtıyorrr.............neredeee ömerrr sırtıma işiyorrrr havluya sardımm bidaha yıkadım belden aşağısını .....sizde doğurunnn böle anlatacaksınızz

çok iyi geldi bu ya....kaydirigubbakcemile3:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayy yerim ben onların pipileriniiiiii oyyyyy oyyy

Biliyorum canım 2.hamileliğin olduğunu..:gitme:canım gecen gittiğimde rahım boyum 2.9 a cıkmıstı,sonra ben iş yapmadım ama süreklide yatmadım.Şimdi gene 2.5 e düşmüş.Nidilata devam...Ben çok inanıyorum senin cumartesi günü gülecek yüzün,uzamış olacak boyu eminim bundan....Karşılıklı dualarımız makbuldur,çok dua edelim birbirimize...

inşallah inşallah canım benım,,,
pruton ıgneye falan nıye baslatmadı acaba,rahım rahatlatıcı haftada 1 vurunuyorsun,,,
nıdılat gunde 6 tane,,bunlar zararsız seyler,,,
burda bu ıgneden olanlar cok,,,
sen bence tlf.edıp sor bu ıgneden bahset,,,hıc cekınme 2 can tasıyorsun,,,
nıdılattan kac tane ıcıyorsun bılmıyorum dozunu arttırsın,,,
kafanıda karıstırmak ıstemem nolur kusurumada bakma,,,
serklajdan sonrada bu ıgneye devam edılıyor,,,

herkese hayırlı ıftarlar ......................kım yaptı nan fasulye nohut..............dovceeeeeem gelırsem................nıye davet etmıyonuz..................
herkes ınş çok ıyı olssssssss sıkıntısız ınş tamamına erelımn

acılma derken ll seklınde ıken agız,,, Y seklını almıs ama cok hafıf,,,yanı bıraz acılma var,,,
mesela ll bu sekılde ya rahım agzı hemen ucundan ıple buzuyor,,,
corap sokugu gıbı dıkılmıyor bıldıgım kadarıyla,,,

inşallah inşallah canım benım,,,
pruton ıgneye falan nıye baslatmadı acaba,rahım rahatlatıcı haftada 1 vurunuyorsun,,,
nıdılat gunde 6 tane,,bunlar zararsız seyler,,,
burda bu ıgneden olanlar cok,,,
sen bence tlf.edıp sor bu ıgneden bahset,,,hıc cekınme 2 can tasıyorsun,,,
nıdılattan kac tane ıcıyorsun bılmıyorum dozunu arttırsın,,,
kafanıda karıstırmak ıstemem nolur kusurumada bakma,,,
serklajdan sonrada bu ıgneye devam edılıyor,,,

Canım bana vermediler o iğneden...sorarım tabi.teşekkür ederim uyardığın için.neden kusur olsun canım benim hepimiz burada bildiklerimizi paylaşıyor,birbirimizin iyiliğini istiyoruz sağol.nidilatta 4 tane alıyorum günde.bu arada senin rahimde açılma olmuşmuydu?

acılma derken ll seklınde ıken agız,,, Y seklını almıs ama cok hafıf,,,yanı bıraz acılma var,,,
mesela ll bu sekılde ya rahım agzı hemen ucundan ıple buzuyor,,,
corap sokugu gıbı dıkılmıyor bıldıgım kadarıyla,,,

canım sen cevaplamışsın da ben görmemişim kusura bakma.zaten yatarak yan yan yazıyorum öptüm seni.

kaswa o günler çok uzak değil merak etme tatlımmmmmmm bakimmm görecem sizi kim burada olacakkk

elmuallim aplaaa vallah ben yapmadımmmmmmm

Aksam doktor randevumuz vardı. Bugün bütün gün heycan yapıp korkuyordum ama haberler iyi.. Sancılar yok olmuş, zaten hep yatıyorum artik ama bilmek iyi :) Oğlum 770 gr kızım 710 gr olmuşlar ve herşeyi yolundaydı. Rahım ağzım da 37 mm olarak ölçtü doktor yani iyidir. Bayramdan sonra tekrar gidiyoruz kontrole ama gercekten bugün mutlu oldum. Inşllah artik herkes mutlu haberler alır ve sıkıntılar biter....hepimiz çok çektik.
Yakinda (tabii ki zamanında sağlıcakla doğsunlar Inşallah) güzel doğum haberleri alırız artik Inşallah:)

mrb kızlar bugün nstye grdm gene 2gündebir giriyodm 30dk içinde 80-45-40 20-30 arası ağrım oldu en yükseği 80 di bi kezoldu dr.la konuştm nidilatı günde 4 tane alıyorum devam gene pzt.kontrolum var bakıcaz duruma szice seum flan gecıktırmezmı bıraz daha

mrb kızlar bugün nstye grdm gene 2gündebir giriyodm 30dk içinde 80-45-40 20-30 arası ağrım oldu en yükseği 80 di bi kezoldu dr.la konuştm nidilatı günde 4 tane alıyorum devam gene pzt.kontrolum var bakıcaz duruma szice seum flan gecıktırmezmı bıraz daha

geciktiri cnm magnezyumu en yüksek dozdan verir...........benimde böle sancılarım vardı artı açılmam oldu 3 cmm 28 haftadaaa 33+2 de doğdular iştee

kızlar beniim göğüslerim çok kötü sizlerdede oldumu hem çok şiş hemde inanılmaz sızlıyo yatamıyorum bir yere değsem acıdan ölücek gibiyim.

dırımkızı sen bebişlerini emzirebildinmi genelde ikiz bebeklerde anne sütünün yetmediğini söylüyorlar.

X