Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Allah esirgesin bu ortamda doğuma gitsek yandık.Yolda doğururduk..Alah esirgesin...Hep aklıma o geliyor trafiğe baktıkça bugün..

tatlım ben şimdi medicalparkda çocuk doktorumuzla konuştumm
buralarda bişey yok sen neredesinnnn çık bişey olmazz

günaydın kızlarrr... gerçekten yarın doktorlar programonda canlı yayında doğum varmış reklamını gördüm şimdi...:bbo:

kızlar özel hastaneye gidenler nts girince ek para veriliyormu?
Bir de preeklampsiden nasıl şüpheleniyorsunuz? hep o yüzden erken doğum yapan var benim tansiyon 10-6 ama eller ayaklarda kaşıntı felaket..idrarda proteine bakılıyormuş..sizin tahlillerde mi çıktı?

cnm arkadaş yazmış özellerde extra ücret ödüyorsun
preklemside aniden tansiyon çıkar protein kaçapın varmı ona bakılır oda 24 saattlik idrar birikimi ile net sonuş bulur
senin kaşıntıların bendede oldu gebelik alerjisi dilerim karaciğer ve safra kesesi enzimlerinde sorun çıkmaz ....sonucunu bize bildirrr

günaydın kızlarrr... gerçekten yarın doktorlar programonda canlı yayında doğum varmış reklamını gördüm şimdi...:bbo:

oldumuuu izledinmiii bittimiiiiiiii

tatlım ben şimdi medicalparkda çocuk doktorumuzla konuştumm
buralarda bişey yok sen neredesinnnn çık bişey olmazz

ay canım ciddimisin ,çok teşekkür ederim rahatlattın beni.ben havaalanınn oradan geleceğim ama burada yol kapalı ya...Sahil yolunu kullanacağım sanırım.İçimi rahattlattın canım sağol...Gitmekten vazgeçsem mi diyordum..

ooooooo herkesler gelmişşş maryy ciği yokk inş.pc yollamamıştırr resimlerimiz vardı yaaa

benim oğulcanlarım uykuya geçtiler........bende mıçımı toplayımmm ayy dün evde olmadığımdan rezil gibiyim evin heryeri pohlu bezlerle kaynıyor devamlı çıkarıyolarr babamızda heryere bırakıyorrr

sizleri çok öptüm wavy cnm bugün sabah erkenden doktor işini hallet bacım buraları sel götürdü afet bölgesi olduuu oraya gelmeden git hemen hadi dırım kaçar

ay canım ciddimisin ,çok teşekkür ederim rahatlattın beni.ben havaalanınn oradan geleceğim ama burada yol kapalı ya...Sahil yolunu kullanacağım sanırım.İçimi rahattlattın canım sağol...Gitmekten vazgeçsem mi diyordum..

havaalanı tarafı sorunlu evet ama burada yokk kocama sağnak yağışta kapalı çarşıya gitti annem bayrampaşadan gelecek

Evet kaç gündür gösteriyorlar fragmanı.Bebeğin çıkışınıgörünce çok duygulanıyorum,ağlıyorum çok..mafoldumben Eşimi almayacaklar doğuma çok büyük ihtimalle nasıl olacağım bilmem bu şekilde epidural,çok heyecanlanacağım..Allah'ım göstersin o günleri inş...:Saruboceq:

Evet kaç gündür gösteriyorlar fragmanı.Bebeğin çıkışınıgörünce çok duygulanıyorum,ağlıyorum çok..mafoldumben Eşimi almayacaklar doğuma çok büyük ihtimalle nasıl olacağım bilmem bu şekilde epidural,çok heyecanlanacağım..Allah'ım göstersin o günleri inş...:Saruboceq:

o an gelince kimsseyi görmüyo gözünnn merak etmee hayırlı doğumlarınız olsunn

Otokontrollü biriyimdir ama Dırım kızı ben bu aralar korkmaya başladım çok ya..Nidilat kullanıyorum ama adet olacakmışım gibi 2 gündür normal mi sence bu durum ?

cnm şimdi nedesemki aynı durum bendede olduu 2 hafta çektim 28 haftada yattım işte sancım var diye
gittinmi bi nst gir cnm bişey demeyim telaş yapmaa

cnm şimdi nedesemki aynı durum bendede olduu 2 hafta çektim 28 haftada yattım işte sancım var diye
gittinmi bi nst gir cnm bişey demeyim telaş yapmaa

geçen hafta girdim nst ye bir şey çıkmadı,bugün belki gene sokarlar rahimin durumuna göre Belli ki benimkilerde sabırsız dırımım ya.Bir doldursam şu 7 ayı..Canım sıkılıyor çok..

geçen hafta girdim nst ye bir şey çıkmadı,bugün belki gene sokarlar rahimin durumuna göre Belli ki benimkilerde sabırsız dırımım ya.Bir doldursam şu 7 ayı..Canım sıkılıyor çok..

benimkilerde öelyedi ama 1 ay daha durdular çok şükür

kıslaar tünaydın hepinizeee...
dirim dra gittim geldim. idrar testi verdim. malesefe nst ye bağlanamadım.
kaswa canımm inşallah bugün herşey yolunda çıkar canım

canlarım merhabalar

wavy im sonuçları almadın daha heralde alınca güzel haberlerini bekliyorum benim şişmelerim magnezyumla geçti canıms eninkide geçer inşallah.. nst yede bağlanmak çok zor saatlerce uğraştırıyor minikelre bi dahaki sefere bağlarlar kesin.

kaswam sende hayırlı haberlerle gel inşallah canım . tedirgin olma sakın bu dönemler geliyor geçiyor ebbeklerimiz kendilerini hissettiriyor bize ..

dirimcim oo yine yoğun bi tempo bekliyor seni allah ayrdımcın olsun çabucak halledeceğine eminim ben :)

Hymarry cim gelememiş dinleniyodur inşallah şeker kıslarıyla

canlarım ya varya hepiniz okadar iyisinizki düşündükçe ağlamak geliyor çok incesiniz ayrı ayrı hepinizi çok seviyorum tanıdığın insanlar bile bu kadar hassas değilken sırf allah rızası için düşünmeniz çok etkieldi beni.. şükür daha iyi gibiyim dün bi ara girdim ama koltuğa oturunca yine kasıkalrım ağrıdı hemen çıktım bol bol yattım nidilatımıda içiyorum cumada dr ye gidicez tabi doğum çantamızla beraber :) dün özge(olmuyo) geldi canım arkadaşım oturduk biraz o haliyle sırf beni merak ettiği için gelmiş çok saolsun. sanırım geçicek ağrılar düzelicek bi kaç hafta daha bekliycez umudum var benim. inşallah hepimiz 35 lere gelicez en önemlisi dinlenmekmiş onu anladım oturunca bile ağrı yapıyor yatmamız lazım şekerler.. hızlı hızlı yazdım ne yazdığımıda bilmiyorum hemen yatıyım kociş kızmasın diye :kedi:

hepinizi çoks eviyoruz biz a.s.

anammmmmmmmmmm kısmeler yokkkkkkkkkk burdaaaaaaaaaaaaaaa......................

kaswacım sakın canını sıkma... en kötü ihtimalle hastanede geciktirirler canım ya.... o bebekler erken gelmeyecek bak gör..... allah yardımcın olsun canım...

canlarım merhabalar

pamuğun sende sık biraz daha dişini.. ama çokta evde oyalanma... neolur ne olmaz...

gunaydın............herkese guzel bı gun ınşşşşşşşşşşşşş

sağol canım sanada güzel bir gün dilerimmmmmm

Ben doktordan geldim.Rahim boyum kısalmış gene.Birde rahim çanak şeklini almaya başlamış..Allah hayra çıkarsın..Cuma gene çağırdılar eğer kısalma devam ederse serklaj için yatışım yapılacak.Zaten tam sınırda bir haftadaymışım.Seruma başlayamayız çünkü şu an o durumda değilsin dedi.Adet olacakmışım gibi rahimimde kasılmalar hissediyorum.Normal dedi.Böyle işte durumum,kızlar birbirimize ettiğimiz dualar makbuldür inş..lütfen bana dua edin.....

X