Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

offf ne yapsam bilmiyorum yaaa:bbo:,
o gaviscon bitti artık iç iç soframa içecek oldu resmen,
bir de o yanmayla her an çıkrıcak gibi oluyorum:sinifsinif:

canım ikiz bebişi olan arkadaşım on ayında gaviskon fayda etmemişti. rennie şurup almıştı. serdar beye bi sor istersen..

kızlarrrr ben dırımmmmmmm sohbet ediyoruzzzzz öptükkk seniiii

kızlar slm bende grip olmuşum ilaç yasak bol vitamin almaya çalışıyorum ateşimde var bu yaz günü anlamadım valla sizler neler tavsiye edersiniz

kızlar slm bende grip olmuşum ilaç yasak bol vitamin almaya çalışıyorum ateşimde var bu yaz günü anlamadım valla sizler neler tavsiye edersiniz

canım çok geçmiş olsun. bol bol dinlen ve c vitamini al canım. meyve falan tüket..yazında grip kötü olur yaw..

ay işlerimi bitirdim. yemeğimi ocağa koydum ve geldiiim. am kimsecikler yokk. şşşt uyanın yaww. havanın rehaveti sizide mi sardı:sinifsinif:

benim elim ayağım çok lişti şu iki günde. bide el damarlarım belirginleşti böyle şiştiler. drumu aradım. protein testi yaptıralım dedi bakalım bu haftada bununla uğraşcam heralde.

tülayım canancım muhabbet dırımla süper gerçekten,kısmetse yavrulasr olunca buluşalım çifter çifterkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hiram canım çok geçmiş olsun,
ben burda bir tarif vermiştim Allaha şükür grip yaşamadık bu şekilde,
evde bildiğin limonata yapıp içicen canım,bana mısın demez grip mrip o zaman..

wavymm ben yokum ya,ondan yok millet hhahahahahayyyyzemuszemus
canım senin kızlar nazlı olceklerinazla gelcekler desene..
hayatım ben hastaneye yattığımda erken kasılmaların sebebi preeklampsi olabilir mi diye idrarda 24 saatlik protein durumuna bakmıştılar,bir sorun çıkmayınca başka bir tedaviye yöneldiler,
yani serdar bey sana muhtmelen bu tanıyla yaklaştı ama tel de açıklama yapamadı,inşallah sorunsuz çıkar canım..

oh ne güzel kırdınız muhabbetin belini... biz de bursalılarla bi buluşamadık ya, benim tansiyonum ve hırsızım yüzünden.. bu arada bugün eve alarm sistemi taktırdık. tavsiye ediyorum arkadaşlar, çok güzel bi sistem, evin belli yerlerine sensör kondu ve siren takıldı kapıya da takıldı, ilk harekette hatta kablosunu bilem kesseler anında güvenlik şirketini arıyor, onlar da hemen bizden bilgi alıp polisi devreye sokuyorlar.. polislerin bile evinde var..

olsun canım biz de zamanında buluşamamıştık,
şimdi kısmet olursa üçer beşer bebişlerle buuluşuruz diyoruz,yeterki sağlık olsunnn..
alarm sistemi süpermiş,benim bir arkadaşımda vardı aynısı,hırsızlar o kutuyu gördümü yaklaşmıyoırlarmış bile,allah bir daha yaşatmasın canım..

Selam ben geldim ama kimse yok. Benim şeker tahlilim iyi çıktı sınır 110 benımki 116 çıktı dr.sorun yok dedi. Sonra kızlarımı gördüm biri 450 gr. diğeri 420 gr. olmuş. Vee tam 4 kilo almışım dr. normal ama azıcık dikkat et dedi acaba haftama göre çok mu almışım? Bir de magnezyum verdi günde bir tane kullanıcam.
Kızlar ya çatlaklar için iyi bir krem arıyorum kullandığınız ve memnun kaldığınız bir marka önerebilirmisiniz bana? Şimdiden teşekkürler.

claire canım maşallah bebeklere de sana daaa,
bu haftalarda bu kilo normal canım,gayet iyisin,
magnezymunu hiç ihmal etme,
çatlağa krem bir işe yaramıyor canımm..

tülayım canancım muhabbet dırımla süper gerçekten,kısmetse yavrulasr olunca buluşalım çifter çifterkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hiram canım çok geçmiş olsun,
ben burda bir tarif vermiştim Allaha şükür grip yaşamadık bu şekilde,
evde bildiğin limonata yapıp içicen canım,bana mısın demez grip mrip o zaman..

wavymm ben yokum ya,ondan yok millet hhahahahahayyyyzemuszemus
canım senin kızlar nazlı olceklerinazla gelcekler desene..
hayatım ben hastaneye yattığımda erken kasılmaların sebebi preeklampsi olabilir mi diye idrarda 24 saatlik protein durumuna bakmıştılar,bir sorun çıkmayınca başka bir tedaviye yöneldiler,
yani serdar bey sana muhtmelen bu tanıyla yaklaştı ama tel de açıklama yapamadı,inşallah sorunsuz çıkar canım..

kısss benim kızlardan birinin şkşnci ismi nazlı olacak.ondanmı nazlanıyolarki acep..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbilmimki canım yarın girebilirsem nst ye de gircem. ama her an kasılmam olmuyorki. nasıl. anlıyacaklar..:bbo:

Selam ben geldim ama kimse yok. Benim şeker tahlilim iyi çıktı sınır 110 benımki 116 çıktı dr.sorun yok dedi. Sonra kızlarımı gördüm biri 450 gr. diğeri 420 gr. olmuş. Vee tam 4 kilo almışım dr. normal ama azıcık dikkat et dedi acaba haftama göre çok mu almışım? Bir de magnezyum verdi günde bir tane kullanıcam.
Kızlar ya çatlaklar için iyi bir krem arıyorum kullandığınız ve memnun kaldığınız bir marka önerebilirmisiniz bana? Şimdiden teşekkürler.

merhaba canım.bende ikiz hamileliği geçirdim.36 haftalık doğum yaptım.Malesef çatlaklara çözüm yok.Ben 3.aydan itibaren doğuma kadar deli gibi krem sürüyordum karnıma.Ama nafile çok taçlağım oldu.eğer zayıfsan ve ikiz hamileysen çatlamaması imkansız bence.karın o kadar geriliyor ve büyüyorki,benim karnımı görenler şaşkınlık geçiriyorlardı.doğumdan sonra karnın sönmüş balon gibi oluyor,sarkmasıda cabası.ben 50 kilo ile hamile kaldım.82 kiloyla doğuma gittim.doğumdan 1 ay sonra sadece 6 kilo fazlam vardı.Neyse canım sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbimde varsın karnımız sarkık ve çatlaklı olsun.

slm kızlarrrrr ben geldimmm marrycığimle bi sohbet muhabbett yayamaz şeyler ikram etti bana
yedik içitik konuştukkk kısçeleri gelincede görüşeceğizzz inş....benimkilerin yaşlarını hesapladık bakalımm yaza toplanacağızz....bizi oyunparkı paklar valla başka yer kovarrrrrrrrrrrr

maryy ciğim çok iyi evsahibi güler yüzlü o hali ile ikramlar

bu arada anlamadım sanmasın evi silmişti silme dediğim halde
marry teyzesi alişle ömerin resimlerini çekti mustafa amcaları ile tanıştılar
artı mustafa amaca ön hazırlık yapmış olduuu hehehehehhe benden böleee

slm kızlarrrrr ben geldimmm marrycığimle bi sohbet muhabbett yayamaz şeyler ikram etti bana
yedik içitik konuştukkk kısçeleri gelincede görüşeceğizzz inş....benimkilerin yaşlarını hesapladık bakalımm yaza toplanacağızz....bizi oyunparkı paklar valla başka yer kovarrrrrrrrrrrr

maryy ciğim çok iyi evsahibi güler yüzlü o hali ile ikramlar

bu arada anlamadım sanmasın evi silmişti silme dediğim halde
marry teyzesi alişle ömerin resimlerini çekti mustafa amcaları ile tanıştılar
artı mustafa amaca ön hazırlık yapmış olduuu hehehehehhe benden böleee

ayy negüsel ne güzel kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

kızlar özel hastaneye gidenler nts girince ek para veriliyormu?
Bir de preeklampsiden nasıl şüpheleniyorsunuz? hep o yüzden erken doğum yapan var benim tansiyon 10-6 ama eller ayaklarda kaşıntı felaket..idrarda proteine bakılıyormuş..sizin tahlillerde mi çıktı?

ıyi günler hepinize...Allah yağmur yüzünden sıkıntıya uğrayan herkese yardım etsin.Merhamet etsin Rabbim...Bizim burada bile hayat felç olmuş durumda..Trafik işlemiyor.Herkes yürüyerek gidiyor caddelerde...Benimde kontrolum var bugün..Doktorum aradı hastaneye gelemediğini söyledi..Yolda kalmış..Beni başka bir doktora yönledirdi.Durumum ciddiyet gerektirmese bugün yerimden kımıldamazdım ama mecburum.ınş.iyi sonuç alırım.Sizler nasılsınız?

Allah esirgesin bu ortamda doğuma gitsek yandık.Yolda doğururduk..Alah esirgesin...Hep aklıma o geliyor trafiğe baktıkça bugün..

kızlar özel hastaneye gidenler nts girince ek para veriliyormu?
Bir de preeklampsiden nasıl şüpheleniyorsunuz? hep o yüzden erken doğum yapan var benim tansiyon 10-6 ama eller ayaklarda kaşıntı felaket..idrarda proteine bakılıyormuş..sizin tahlillerde mi çıktı?

Ben nst ye girdim para verdim.Sgk anlaşmalı çıkarıyor faturayı hastane ,ama onda indirim varmıydı bilmiyorum,ben verdim para.Canım doktor sana bundan şüphelendiğini belirtti mi?Preeklampside tansiyonun yükselir,idrarında protein kaybı varmı diye bakılır,ödem oluşur vücutta buda aşırı kilo aldırır.Kaşıntıların için muhtemelen karaciğer enzimlerine bakar doktorun.Geçmiş olsun canım.Sanmıyorum öyle bir sıkıntın olduğunu..

X