Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım hamileliğn son aylarında oluyor arkadaşımda da olmuştu. bebişler büyüdüğü için sanırım mideye baskı yapıyolar..

offf ne yapsam bilmiyorum yaaa:bbo:,
o gaviscon bitti artık iç iç soframa içecek oldu resmen,
bir de o yanmayla her an çıkrıcak gibi oluyorum:sinifsinif:

wavycim beni ve bebekleri sınırsız bir sigortaya buladık dün akşam,
hayırlı uğurlu olur gerek kalmaz inşallah,
ama dün kız eve gelip bize izah edince hamilelik öncesi bu işe girmediğime öyle pişman oldm kiiii..

Arkadaşlar Merhaba ben aranıza yeni katıldım 6 haftalık ikiz anne adayıyım :kedi: İlk tüp denememde ikizlere hamile kaldım ilk defa hamilelik yaşıyorum..Bir çok konuda tecrübesizim...Tecrübelerinizden faydalanmak istriyorum...Aranıza kabul ederseniz sevinirim..
omrum hoşgeldin canım.... hayırlı hamilelikler diliyorum sana...

canbebeğim nasıl oldun,hareket var mı hareket,
hemen endişelenme bazen iki güne yakın uyuyabiliyorlarmış,ama yine de muallimimin dediği gibi şekerli tatlı bişeyler yiyip hareketsiz onları dinleyerek bir daha hatırlarını sorabilirsin canımm
allahıma şükür hymarry akşam oynadı... ama yinede iki gündür pek bir sakinler.... tatlı yedim neler neler yaptım oynasınlar diye.... ama bu aralar sonbahar sendromuna girdiler herhalde...

ayyy kızlar bu arada;

bu perşembe günü Kanal D deki Doktor programında ameliyathaneden canlı yayınla doğum izleteceklermiş bırrrr:bbo:
ben 3 kez normal doğuma girdim canlı canlı.... ama çok etkilenmemiştim... eğer bana sorsalardı normal doğumu tercih ederdim....

seda cnm doğum günün kutlu olsun kuzularınla tatlımmm

yani canbebek diyem daha iyi olurr

BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYELER ŞİMDİ KARNIMDAAAAAAA.......... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

minnoşlarım bugün tam 5 ayını bitirdi teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiii
desene kocaman olsu seninkiler... allah uzun ömür versin...

bu aradacanbebekin doğum günümüüüü,ay nerden öğrendin kuzum?

sağol canım....

wavycim beni ve bebekleri sınırsız bir sigortaya buladık dün akşam,
hayırlı uğurlu olur gerek kalmaz inşallah,
ama dün kız eve gelip bize izah edince hamilelik öncesi bu işe girmediğime öyle pişman oldm kiiii..

aa hadi hayırlı olsun canım.. tabi sigorta çok önemli canım. emin ol hamileliktede çok işe yarardı hayırlısı canım. bebişleri rahat rahat kontrollerine götürür getirirsin hiç değilse canım.. bu arada hangi sigorta hangi plan ve nekadara yaptırdın canım.. ayy ne çok soru sordumm:kedi:

iyiki doğdun canbebekkk

iyi ki doğdun güzel anneeeee,

iyiki doğdun iyiki doğduunnn,

mutlu yıllar saaaaaaaaaa naaaaaaaaa.s.

maryy cnm kuzummm karar verdim yağmur durdu geleceğimmm çocukları hazırlamam kendi hazırlanmam 40 dk bulur geçebilirde haberin olsun

canbebek dogum gunun kutlu ols............bebışlerınle beraber guzel bı omurrrrrrrrrrrrrrrrr..................hihoyyyt:dance::nazar:

dırım kızı ne yaaaaaaaaaaaaaaa havamı atıyoon kız....................bende gelırım ...................:1hug:

wavymm canım
herşeyi içinde ayakta,yatarak Yapı Kredi Sigortanın Sınırsız VIP dedi canım ıvır zıvırla uğraşmıycaz,
topluycam kuzuları doğru doktora beş kuruşsuz,yüzdesiz,şartsız şurtsuzalkisalkisalkis..
Fiyatı boşver,kocam sağolsun,kızlardan sonra inanamıycaam kadar bonkör oldu,ben de tadını çıkarıyorumsırnaşık şey

iyiki doğdun canbebekkk

iyi ki doğdun güzel anneeeee,

iyiki doğdun iyiki doğduunnn,

mutlu yıllar saaaaaaaaaa naaaaaaaaa.s.

canım benim inan bu sene bebeklerim hepsinin önüne geçti.... özel günlere çok önem vermeme rağmen bu sene sadece bebeklerimi düşünüyorum.... allahım bana en güzel hediyeyi verdi... sanada çok teşekkür ederim bitanem.... :1hug:

dırım kızı ne yaaaaaaaaaaaaaaa havamı atıyoon kız....................bende gelırım ...................:1hug:

muallim yaa bunlar bizi çatlatmak için yapıyolar galiba yaaa:umursamaz:
wavymm canım
herşeyi içinde ayakta,yatarak Yapı Kredi Sigortanın Sınırsız VIP dedi canım ıvır zıvırla uğraşmıycaz,
topluycam kuzuları doğru doktora beş kuruşsuz,yüzdesiz,şartsız şurtsuzalkisalkisalkis..
Fiyatı boşver,kocam sağolsun,kızlardan sonra inanamıycaam kadar bonkör oldu,ben de tadını çıkarıyorumsırnaşık şey

ohhh feda olsun kuzulara..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben dıyoom wavy.............ıyıkı yakınlar ya...............böle yatmasam ben bılırdım yapacamı..........pat gıder dırımın evıne otururdum...........bı yerede gıdemezdı...............doğuralım ınş buluşuruz bızde..........ınşşşşşşşşşş ..................opuyorumnanaktan.....................

sımdı gezsın dırım hanım..............azcık ayaklansın o helvalar bak gıdebılıyomu bu yere..........hehe.............

hymary kız sımdı bu cocuklar senın kızların sacını cekerler kız ................onlarrı at kapıya............delikafadulden

maryy cnm kuzummm karar verdim yağmur durdu geleceğimmm çocukları hazırlamam kendi hazırlanmam 40 dk bulur geçebilirde haberin olsun

tamam canım,ben bi evi süpürüp siliyim,çocuklara alerji olmasın benim cadde üstü tozlu evimm,,
titiz hatunsun sonra beni KK ya topik açıp Hymarrynin reziiliği falan diye mahvetme hahahaah delikafadulden:roflol:

tamam canım,ben bi evi süpürüp siliyim,çocuklara alerji olmasın benim cadde üstü tozlu evimm,,
titiz hatunsun sonra beni KK ya topik açıp Hymarrynin reziiliği falan diye mahvetme hahahaah delikafadulden:roflol:

yaaaaaaaaaaaaaaaaa gelmem o zaman yorma kendiniiiiiiiii

lütfen yaaa benim evi görsen şuan kafayı yersin o biçimmm bırak ben alışkınım bişey istiiyormusun cnmmm

kızlar yaaaa sizde gelinnnnnnnnn seneye yaza benim çatıda parti veririz

benim totikler şuan mama yiyor giyinecekler vs... rahat ol cnmmmm ve iş yokkkk yere bi pike at

salarız yere onlarıı

X