Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayyy hadı hayırlısı canım..................ıyı olur rahat gecer ınş............bayramda kızlarınlasın ınşşşşşşşşşşşşşşşş....................ınternette ızledım bıkac kez doğum olayını ay ızlemek bıle urpertıyo yasamaksa daha baska..................evet bızım sozleşme farklı oluyo bakalım bugun ne dıcek mudurumuz.............

canım bayramdan hemen sonra olucak doğum kısmetse,25 Eylül dedi ama,,
Allah mı söyletti yoksa ayyy,
sözleşme konusunda hayrlısı olsun inşallahh,
var ya Allah herşeyi yoluna koyuyor yaaa,muhteşem bir irade ve program üzereyiz..

aynen öle canım ne yaparsak yapalım rabbım guzel yazılar versın hersey onun elınde..............herseyın hayırlısı ınş............oooooooo ınş bayramın bayram olur ınşşşşşşşşş...............

Günaydın herkese benim bügün 50 lik şeker yüklemem vardı bakalım sonuç ne çıkacak akşamda

doktora gidip kızlarımı görücem çok özledim onları yaaa...

ya cları eger tahlılerde aclık ve tokluk sekerı normal cıksada bu yukleme olucakmı ya...........benım olçlerde hepsı normal.........benım bıldığım sınırı geçıyosa yukleme ıstıyolar............ınş ıyı cıkar canım .............kızlarınım gorucen...............ınş ınsan ozluyo valla

Günaydın herkese benim bügün 50 lik şeker yüklemem vardı bakalım sonuç ne çıkacak akşamda

doktora gidip kızlarımı görücem çok özledim onları yaaa...

opuyorumnanaktan ben de çok özledim yaaaaw,benim ta haftaya ptesi,ama artık son randevumuz olucak,bir daha doğumda buluşucaz doktorumuzla kısmetse,
darısı başına claireciiimmopuyorumnanaktan
inşallah şekerinde de sorun çıkmaz canım benim,bu ara topiğimizde şeker sorunu da gündemde gibi,Allah korusunn,

muallimim belli bir haftadaki yalancı yükleme çok önemli doktorlar için,
yani doğal bir zamanda herhangi bir haftadaki tokluk açlık şekeri ile belirtilen haftalar arasındaki yükleme değeri önemliymiş canım..

ben geldim kızlar ne zamandır yoktum bilmem fark ettinizmi opuyorumnanaktan
hymary allah hayırlı doğumlar nasip etsin çok az kalmış güzelim darısı bize inş.

canım hoşgeldiiiinn,ben de uzun zaman pc ye giremedimm,,
kuşum bayaa ilerledikk hamdolsunn,darısı başınıza inşallahhh,
hani senin takvimin canım,kaç haftalık oldu bebeklerin?
Nasılsınn?

günaydın kızlar berbat bir gecenin sabahından bugün güzel geçsin dileğimle tekrardan günaydın

aksam eşim saat 10 dedi ama gelemedi ....ali uyumuyor ömer yemek yemek istemiyor anakucağından atlamaya çalışıyor uyuyor uyanıyor ali bas bas bağrıyoo babası aliyi omzunda uyuturdu ben gezdiriyorum gözler projöktör gibi acık ama kıpppkırmızı deli oldum onu alıyor öteki ağlı ötekini alıyorum diğeri ağlıyo....aliyi sarıp sallamaya çalışıyorum yok sanırım babasını istediler ,seyhatteyken ananede olduğumuzdan kalabalıkda anlamıyolardı tabi.....neyseee.....en sonunda ali 10.30 da pes etti uyudu sıra ömerdeydi öle masum bakıyorduki aldım koynuma sarıldım öptüm öptüm koca adam gibi gözlerime bakıyor........oda yemek yemediğinden açtı mama yaptım yedi uyudu eşim gece 1 geçerken gelmiş sahur hazırlamış beni kaldırdı....oda çok yorgun belli yani o patrona diyecek sözüm yok canını çıkarıyor adamın yaaa....sabah 6 da kalkıp işe gidecek bide......neysee sahuru yaptık alişi besledim uyudum gece ömer ağlıyo ,ama başım dönüyor fır fırr,büyük ihtimalle şekerim düştü eee ezanda okundu eşim oruç tutmayacaksın yığılıp kalsan kim bilecek evde dedi.....bugün niyetlendemim işte......şimdi çocuklara meyve hazırladım...bişey yapmayacam aksamda dışarda olacaz herikimize iyi gelir sanırım

günaydn kızlar benımde dun gene kontrolum vardı herşey normal usgda nstde en büyük ağrım 84 çıktı bebişlerimde kızım 1750 oğlum 2058 gr.olmuşlar bakalm bayram sonrası 28 i gibi alıncaklar bir aksılık olmazsa..
tabii çok ağırlaştm ayağa kalktğımda asağa çekıyolar benı yatamıyorum kaburga kemıklerım batıyor,sırtım ağrıyor anlıcağınız sonlara yaklastıkca ağırlaşıyorum sizlewrinde böyle şikayetleri varmı?

Son düzenleme:
ah canıııım çok zor olmuş,eşlerimizin işi çok zor,bizimki daha zor
orucun da yok,çık gel kız bana,
beraber bakarız yavrularaa,yer içeriz kızzopuyorumnanaktan

günaydn kızlar benımde dun gene kontrolum vardı herşey normal usgda nstde en büyük ağrım 84 çıktı bebişlerimde kızım 1750 oğlum 2058 gr.olmuşlar bakalm bayram sonrası 28 i gibi alıncaklar bir aksılık olmazsa..

delikafadulden ahanda bi doğum tairihi dahaaaaaaakannehir
hayırlısı olsun tülaycıımm,ama 84 ciddi bir ağrı be,ne sıklıkta geliyor,,
bir de bu doğum tarihi kaçıncı haftana ait?

delikafadulden ahanda bi doğum tairihi dahaaaaaaakannehir
hayırlısı olsun tülaycıımm,ama 84 ciddi bir ağrı be,ne sıklıkta geliyor,,
bir de bu doğum tarihi kaçıncı haftana ait?

13dk.da bir çıktı nstde ama ben hissetmiyorum sancıyı pek 28 i 36+1 oluyo tabi bulursak o tarıhı bayramı atlatamam gbi gelıyo bana senın kaçıocı haftada olcak
Kızlar buarada bebiş istiyoruzu gören veya bilgi edinen varmı??

hymary benim 14 hafta oldu bugün canım bayramdan sonra cinsiyetleri belli olacak inşallah sabırsızlıkla bekliyorum iii geçiyo hamileliğim bulantım kusma olmadı şükür ama baş ağrısı çekiyorum kızlar heled akşamları dr sordum parol kullan dedi onu da korkumdan kırıpta içiyorum bişey olmasın diye analık iştealkisalkisalkis

tülaycım ama bu sancı değeri ve sıklığı tehlikeliii,senin hissedip hissetmemen önemli değil ki,durdurulması gerekn bir sıklık bu ama hayırlısı,,
doktorun bu durumda bişey yapmıyormu,bir ilaç tedavisi ilerletmiyormusunuz evde falan,
yoksa görürüz 36yı neden görmeyeli m Allahın izniyle,,
bana doktorum 37+1 e randevu verdi kısmetse,25 Eylüll vuslatt,ama hastaneden geldiğimden beri iyiyim hamdolsun,herhangi ciddi bir sancım olmadı..

erolcanım hadi hayırlısı,şimdi cinsiyet,sonra ufak ufak alışverislerr,o baş ağrıları da kafana taktığın bişeyler varsa stres başağrıları olabilir,keyfine bak madem sorunsuz geçiyor..

tşk balım henüz almadım bişey ama zor tutuyorum kendimi neler neler ya hep imrenirdim arkadaşlarımın bebişlerine bişeyler alırken bende görecekmiyim o günleri diye Allahıma şükürler olsun muradıma ericem inşallah ne zaman alışverişe başladınız kızlar benim için erken sanırım birde cinsiyetleri belli diil

seda cnm doğum günün kutlu olsun kuzularınla tatlımmm

yani canbebek diyem daha iyi olurr

tülay bacım o sancı yüksek bayaaa ama sıklığı az 3 -4 dk 70*80 doğuma girdim 7 cm acıldım nişanda geldi........hayırlı doğumlarınız olsunn......

X