Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

marry cnm sana zahmet vermeyelim cnm hem ben buradan tek insemde senin oraya çıkamam tek

canım hep söyledim aksini söyleyenler de açıkçası hep lafıma geldiler,
cinsiyetlerinin kesin belli olması 20 haftayı bile bulabilir,fakat sen bu arada iç badiler,ufak biberonlar,ağız mendillerini,kendine lohusa takımlarını falan alabilirsin,bebeklere oda mı yapıcan,bunalara karar verebilirsinn,bunlar için cinsiyet bilmeye gerek yok, o kadar ayrıntı var ki,hepsini hamileliğin ilerleyen zamanlarına bırakırsan çok apırlaşıyorsun dimi canım,,
heveslerini bir bir uygulamaya başla bence hayatım,sağlıkla gelsinler de inşallahh,
ilk haftalarını bizimle paylaştığını hatırlıyorum maşallahh..

minnoşlarım bugün tam 5 ayını bitirdi teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiii

marry cnm sana zahmet vermeyelim cnm hem ben buradan tek insemde senin oraya çıkamam tek

estağfrullah canım,ben ineyim desem ama zor,
yoksa beraber iyi kötü yapar yer,içeriz beee..

bu aradacanbebekin doğum günümüüüü,ay nerden öğrendin kuzum?

estağfrullah canım,ben ineyim desem ama zor,
yoksa beraber iyi kötü yapar yer,içeriz beee..

bu aradacanbebekin doğum günümüüüü,ay nerden öğrendin kuzum?

cnm benim yaa yemek sözkonusu değil bitanem allah ne verdiysee olur
ama dediğim gibi iki bebeği taşımam zorr taksiciye rica ederim arabamızı getirir merdivenin oraya koyar ...ama bebişleri taşımak varrr
sen 2 dene taşıyonn birtanesinikiiiiiiiiiiii en az 7 kilo olanı taşıman zor yoksa
sana gelmem benim içn sorun değil aksamada kadir hasdayız zatenn
facede gördümmmm cnm doğumgünüüü
opuyorumnanaktan maşallah kuzularaaa annesii,5 yılları da bitsiiin,sünnetleri damatlıkları da olsun inşallahhh

aminnn cnmmmmmmm

teşekkürler kızlar 6 saatte bir nidilat kullanıyorum mg.da 4kez günde gün aşırı nstye gidiyorz bu şewkılde bakalım..

canım sen gitmeden vermiyorlar normalde, o yüzden dedim sana tanıdık bir postane bul diye herhangi bir postaneden alabiliyorsun, benim babam alıyor komşumuz olduğu için. sanırım 1 yıl kadar süresi var ama emin değilim canım, bizim maaşlar düşük gösteriliyordu 700 net gösteriliyordu, bana 400 tl çıktı işsizlik,m2/3 si kadar falan ort.

ayy olmaz mı benim şimdiden ağırlaştığımı hissediom, 34lü haftalarda nasıl olcam acaba mafoldumben

minnoşlarım bugün tam 5 ayını bitirdi teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiii

maşallah size be..Allah uzun ömürler versin, sana da sağlık sıhhat versin inş. kolaylık versin

geçmedik kuzuuuummm,uyanmanız bekliyruz bak ben 8.30 dan beri mesai yapıyorum hahahh
benim sepetle söylemesi ayıp iki poaça çeksem yukarı birinin kafaya dank edicek diye korkuyorum,senin tosunların anca bi ayağını çekebilirim sepetle yaaaww kaydirigubbakcemile3

şimdiiii yağmurr yağıyorr hazır olabilirsem gelirimmm

hadi bakalım canım,
bir gelişme olursa haber ver çıkmadann..

yaaa var ya ben ağzıma bi damla bişey atsam,midem acaip yanıyor,yediğime bin pişman oluyorum,
sonra da acaip bir mide bulantısı basıyor beni,
neden acabaaaaaaa?

tmm cnm ben duş almalıyım ....çouklara meyve hazırlıyorum çantamızıda hazır edebilirsemmm bi ilki gerçekleştireceğimmm iki çocukla tek çıkacammm...............

herkese tünaydınn. sabahtan dışarda bazı can sıkıcı işlerim vardı onlarla uğraştım(

dirimm hymaryyy kıskanırım aşererim bakın

yaaa var ya ben ağzıma bi damla bişey atsam,midem acaip yanıyor,yediğime bin pişman oluyorum,
sonra da acaip bir mide bulantısı basıyor beni,
neden acabaaaaaaa?

canım hamileliğn son aylarında oluyor arkadaşımda da olmuştu. bebişler büyüdüğü için sanırım mideye baskı yapıyolar..

kız wavyymm istanbulun bi ucundasın be kuzuumm,
ne muhabbet olurdu heee,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…