Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

CANIMSIN YAAAA yaparımm ben sana yemeciklerrr

evet,uzayabılecegını soyledı,,,
cmt.beklıyorum sabırla,,,hayırlısı bakalım,,,
bıde bana dedıkı 30-32 haftaya gelınce rahım agzı olcun 3 ıse,ayaga kaldırabılırım dedı,,,
7. ay tehlıkelıymıs,geneldede 7 aylık dogumlar fazladır ya,,,
bu yuzden 7.ayda cok dıkkat etmek gerekıyormus,,,
sanada dedımı uzayabılır dıye,,,
benım 20.haftada tekrar boyle bı durumum oldu cok kısaldı yat dedı yattım,
15 gun sonra kontrole gıttıgımde 3.8 olmustu,,,
tabıı sımdıkı donem agır donem,,,baskı arttıgı ıcın nasıl bır degısıklık olur olcude bılmem,,,
senın doktor gunun onde,,guzel haberlerını beklıyorum canım,,,:Saruboceq:

Arkadaşlar Merhaba ben aranıza yeni katıldım 6 haftalık ikiz anne adayıyım :kedi: ılk tüp denememde ikizlere hamile kaldım ilk defa hamilelik yaşıyorum..Bir çok konuda tecrübesizim...Tecrübelerinizden faydalanmak istriyorum...Aranıza kabul ederseniz sevinirim..

canım aramıza hoşgeldin. en tazemizsin sanırım:)) allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.. topiğin ilk sayfasında bi listemiz var orda gerekli olan bilgileri bulabilirsin onları yazarsan senide hymarry ablamız listeye eklerzemuszemuszemuszemus

yeni gelenler hoşşgelmişş yolun başındasınızz hayırlı gebelik dilerimmm

wavy cnm benim yapmammı gıııı hymarry de soruyomm tehtit ediyor elin boş gelecen diyooo

yeni gelenler hoşşgelmişş yolun başındasınızz hayırlı gebelik dilerimmm

wavy cnm benim yapmammı gıııı hymarry de soruyomm tehtit ediyor elin boş gelecen diyooo

kıyamıyoz sana canım. zaten iki bıcırıkla ilgileniyon ev kociş derken yryluyon. kıs bizm sana yapmamız lazım. biz senden iyiyiz valla:kedi::kedi:

ben hastaneye yatıyoooooooommm. inşallah rabbim nasip ederse dönüşte sizin topiğinizden olceeeemmm. dua edin moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama çooooook korkuyorum.....

ben hastaneye yatıyoooooooommm. inşallah rabbim nasip ederse dönüşte sizin topiğinizden olceeeemmm. dua edin moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama çooooook korkuyorum.....

canım allahın izni ile sorunsuz bir operasyon geçireceksin ve tez zamanda iki bebişinle yanımızda olacaksın.. kalbim ve dualarım seninle canım..allah yardımcın olsun canımŞeniz

hoşgeldin canım, hayırlı olsun bebişlerin, inşallah sorunsuz güzel bir hmilelik geçirirsin..

kayracım Allah yar ve yardımcın olsun.. dualarımız seninle..

yaa ben hepinize alıntı yapmıştım yaaa nereye gitti hepinize yazmıştım ühhhüüüü tansiyonum düştü be yazarken onları mafoldumben

kızlar bugün yukarıdaki bebeğim hiç oynamadı.... sizce normalmi? ay paronoyak olucak valla.... bugün dinlenmeye geçmiş olabilirlermi?? yardım lütfen...

canım bekle heyecan yapma tatlı bıseler sola yat uyuyo olabılır annesı................

kızlar bugün yukarıdaki bebeğim hiç oynamadı.... sizce normalmi? ay paronoyak olucak valla.... bugün dinlenmeye geçmiş olabilirlermi?? yardım lütfen...

normaşldir hayatım uyuyordur garibim.. benim de sağ taraımdaki çok yavaş..kaydirigubbakcemile5

hadı bakalım saglıkla sıhhatle atlatırsın ınsallahh,,,
beklıyoruz ıyı haberlerını canım,,,:Saruboceq:

çok gerginimmmm ikiside durmuyorrr eşimin geç gelmesi berbat bi durummm
bu saatlerde o alıyordu orucumu bile acamayacam yaaa alinin uyku saati omuzda uyumak istiyorrrr ben gezemem yoruluyorum yaa

canım sakin ol bitanem. bazen uyuyor olabiliyorlar yada hareket halinde olduğumuz için anlamıyoruz.
şimdi bi çikolata ye. ve onlardan uzaklaştır kafanı tv aç. yada güzel şeyler düşün bak için rahatlayınca nasıl oynaşmaya başlıcaklaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…