Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bu arada kızlar kusura bakmayın çok soru sordum ama
proynex ampul bide jel kullanıyorum siz kullandınızmı kaçıncı haftanızda bıraktınız kullandıysanız

günaydın kızlarr uyuduk uyudukkk biz geldikkkk zemuszemus

valla sahura kadar oturuom nerdeysee sahurdada eşimle beraber karnımı doyuruom sonra bi yatiorum saat olmuş 1- 2 kaydirigubbakcemile3

bu arada bi liste varmı? doğum tarihleri falan ,ile ilgili

canım liste ilk sayfada. ordaki bilgilere göre kendi bilgilerini hymarry arkadaşa özel mesaj at istersenç. bu sıralar pek giremiyor bilgisayqrı bozuk. ilk girdiğinde bilgilerini görür ve işler canm..
bu arada kızlar kusura bakmayın çok soru sordum ama
proynex ampul bide jel kullanıyorum siz kullandınızmı kaçıncı haftanızda bıraktınız kullandıysanız

ben jel kullanmadım ama progestan hap kullandım vajinal yoldan. onuda 12. haftadan sonra bıraktırmıştı doktorum..

kıslar ya adet sancısı gibi hafif hafif ağrtılarım var geceden beri bugün noluyor by bıcırıklara yaa:eek:lmaz:

canım valla allah kuvvet dayanma sabrı versin. çok zor ya.. valla ben nasıl kalkarım bu kadar işin altından bilmiyorum. bencede en iyisini yapmışsın canım yani annelerimiz bizi kavanoz mamalarla mı meyvelerle mi büyütmüş. hepimizinde maşallahı var. herşeyi hazır almqya kalkarsak vay halimize artık kocalar tek kaldı tek maaş tek gelir çok zor canım.. allah kısmetlerini bol etsin yakışıklılarının..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
evet cnm haklsınnn işte ben size verecem tarifleri
wavy: evet canım bugün gidip 4 boyutluda ense kalınlığına bakacam bebeklerimin.inşallah bişiy çıkmaz

dırımkızı:banada dr.um gerek yok ddedi ama bilmiyorum.
hep bebeklerimi düşünüyorum ya onlara bişiy olmasından çok korkuyorum ALLAH korktuğumuza uğratmasın kızlar

korkma cnm benim allahın izni ile bişey olmazz

Ben size yeni katılıyorum. Hamıleliğim başından beri sizin konuşmalarinizi takip ediyorum ama yazmayi cesaret edemedim. Sizden gerçekten çok şey öğrendim.

Ben 22 + 2 ikizlere hamileyim. Bir kiz bir oğlan. Baştan bu yana kadar herşeyi normal gitti, boylar ve kilolar hep birbiriyle ayniler (şu anda 525 gr ikisi de). Bebeklerim rahımde ranza gibi duruyorlar, kiz aşağıda, erkek üstte. Kızım gecen doktora gittiğimizde çok aşağıdaydi ve doktor bundan sonra yatak istirahati önerdi. NST'de de çok hafif sancilarim cikti (gerci hicbirşeyi hissetmiyorum). Gene progestan ve mangesium'a başlatıldım. Bundan önce sadece Decavit multivitamin, Gynoferon demir hapi ve bebeaspirin'i alıyordum. Cuma günü gene NST'ye gideceğim ve tam idrar testin sonuclari doktora göstereceğiz.

Umarım herşeyi yoluna gider.
Herkese sağlıklı hamılelık ve doğumlari diliyorum. Allah herkese hayırlı evlatları versin. :nazar:
Aramıza hoşgeldin canım.Neden cesaret edemedin ki tatlım.Yaşadıklarımızı paylaşarak tecrübe ediniyoruz burada.Artık bizimle beraber olursun umarım.Sağlıklı gebeliğin olsun..a.s.

herkese günaydınn..
helike canım aramıza hoş geldin takıl bize canım:))

ve diğer arkadaşlar hepinize günaydııınnn..

ve bana gelince bugün huysuzum huysuzzzÇok üzgünüm çoook gece bebişler uyutmadı beni hafif kasılma gibi bişeyler oldu. karnımda taş gibi oldular. sağa yatsam olmadı sola yatsam olmadı. sabahı sabah ettik. başım kazan gibim:bbo: sabah erken kalktık 100 lük şeker yüklemesi için hastaneye gittik. bize sıra gelene kadar saat 9.30 oldu. sonra kan bölümüne gittik orda da yarım saat geçti. kan alan hemşire uff her yeriniz delik deşik olmuş dedi..sonra yükleme yapılcak yere geçtik. demezler mi çok geç bu saatte olmaz. 3 saat sürüyor saat 1 e kadar aç kalmanız doğru değil. önce bize gelseydiniz keşke demezmilaelaelaelaelaedevlet hastanesi protokollarını geçebiliyon sanki ona gelmek için. ay neyse yarın sabah 8.30 da burda olun dediler. bugün alınan kan boşa gitti ta bi. ahh ahh bide kansızsın diyolar.. yarın eşim iş için şehir dışına çıkacak. beni bırakırsın ben taksiyle döneri dedim. kadın yalnız kalmanız doğru değil yanınızda birni getirin dedi. ve benim yanımda gel dicek kimsem yok yanımdasenağlamasenağlamasenağlama
ay böyle işte ben yatıcam bugün depresyona girdim resmen. bütün gün uyumak istiyorum hiç bişey düşünmek istemiyom..:1closedeyes:
öpüyom hepiniziŞeniz

Kıyamam ben sana canımın içi..Nefret ediyorum devlet hastanelerinin bu angaryalarından..Keşke aynı yakada olabilseydik vallahi ben seni götürürdüm,ben götüremedim yakınımda kim varsa götürtürdüm...Olan olmuş artık sıkma canını..Allah önünü açsın su gibi aksın işlerin inş.Bari hamilelere yapmayın uyuz şeyler..Halimiz mi var bizim..:eek:klava::mymeka:

Dırım kızı Allah gücünü artırsın.Maşallah sana..Paşaları tosun paşa yaptın..Canım en iyisini yapmışsın mamalarını kendin hazırlamakla.Bende öyle yapacağım.En katkısız mamalarda bile katkı var,hiç biri evde yapılan gibi olamaz.Tebrik edrim seni atom karınca..:lepi:

WAVY, EGELı hafiften bendede var şu kasık ağrısı... hatta dedim ya sabah kramp girdi diye... belki bu haftalara özgü bişey olabilir nedersiniz?

EGELııı geçenlerde transfer zamanımı bir okudum şöylede... bana ne kadar destek olmuşsun sen... daha sonrada burada karşılaştık.... aa çok şaşırdım... sağol arkadaşım desteğin için...

DIRIMKIZI sen bu anne ziyaretlerini sıklaştır hem sende biraz dinlenmiş olursun canım ya...

arkadaşlar bişey sorcam... şu birçok alıntı yaparak bir kerede nasıl yazıyorsunuz.... ben diğerlerinide okuyana kadar baştakileri unutuyorumda........ :kedi:

kıslar ya adet sancısı gibi hafif hafif ağrtılarım var geceden beri bugün noluyor by bıcırıklara yaa:eek:lmaz:

Canım doktorunu ara hemen...Allah korusun riskli bir dönemdeyiz.Sanmıyorum sıkıntılı bir durum olduğunu mutlaka rahimin genişlemesiyle ilgilidir.Ama uyanık olmak gerek.Kendini de yorma.Ani hareket yapma.

WAVY, EGELİ hafiften bendede var şu kasık ağrısı... hatta dedim ya sabah kramp girdi diye... belki bu haftalara özgü bişey olabilir nedersiniz?

EGELİİİ geçenlerde transfer zamanımı bir okudum şöylede... bana ne kadar destek olmuşsun sen... daha sonrada burada karşılaştık.... aa çok şaşırdım... sağol arkadaşım desteğin için...

QUOTE]

nedemek canımmm :kedi: ben seni hatirliodummm kaydirigubbakcemile5

ahaa benden bitane dahaaa ''alıntı yap'' yazısının yanında kızzzzzzzz kaydirigubbakcemile3

X