Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evetcanım pamuk şekerimizibende merak ettimm..

Nİl canım nasıl gidiyor gebeliğin?Her okuduğumda yazdıklarını seninle gebeliğin başındaki yazışmalarımız, o sıkıntılı günlerimiz aklıma gelir.Şükür bu günlere geldik.İnş. vaktinde sağlıkla gelecek meleklerimiz..

beni kimse beğenmiyormuuu kızlar küscem vallaha kimse sorularıma cevap vermiyo ya
kızlar bebiş istiyoruz ile konuşmak istiyorum sanırım sizde tlf yok çünkü kimse cevap vermedi hymarryde olabilir telefonu onun telefonu varsa bana verirmisiniz geçmiş olsun demek istiyorum .
dirim kızı bide sana bişi sormak istiyorum canım cerrah paşayı çok metettin eşime anlattım bende evet olabilir dedi biz oraya bi gidelim dedik sen nasıl yapıyosun doktorun kimdi muaynehaneyemi gidiyosun yoksa direk hastaneyemi gidiyodun doktorun kimdi benimle paylaşırmısın

selam kızlar..... yine bu akşam sırtımın ağrısından uyuyamadım... sıkıntı yaptı resmen nefes alamıyorum....

pamuk şeker umarım iyidir...... valla benim gözümü korkuttunuz arkadaşlar ya...

dırımkızı desene kocan ideal bir eş.... benim eşimde öyledir... eve erken gelirse salatayı o yapar.... çamaşırı bile beraber asarız.... eşimle ben flört dahil 21 yıldır beraberiz.... çok çok düşkündür bana.... allah başımızdan eksik etmesin onları......

kızlarrr sonunda biz geldikkk hu huuuuuuuuuuuu kaydirigubbakcemile2

kardeşimi uğurladım istemeyerekde olsa,, onunlayken öle çabuk geçtiki zamn hiç anlamadımm :gitme:

bu arada sizleride çok özledimm ve epey ayrı kkaldıkkk opuyorumnanaktan

merak ettirip telaşlandırdıysam kusura bakmayın,,ben ve bebişlerim gayet iyiyizz herhangi bi yaramazlık yok allaha şükür zemuszemus

bol bol tekmeliolar sağolsunlarr 2 dakka rahat vermiolar kaydirigubbakcemile2

bizden bukadar artık aranızdayızzzzzzzzzz :lepi:

cvp verdim profiline yazdım cnm burada sayfa atlarsa göremezsin diyee

evet cnm idal koca ama ben bir hafta flört ettim herşey içinde 6 ayda evlendik biz 8 senelik evliyiz iştee çokda mutluyum allaha şükürr

hoşgeldin kokoş hamiş kardeşin gitmiş allah kavuştursun cnm

aynen canım senide takip ediyorum diğer arkadaşlar gibi sayı tek olmadıkça sorunlar iki kat biliyorsun o günler çok zordu hatta şimdikinden daha zordu değilmi neyseki bir şekilde atlattık şükür sabır çekerek gidiyoruz ama geriye dönüp baktığımda çok şükür ciddi hiç bir sorumum olmadı korkarak başlamıştım hele bu aralar artık rahatlatıyorum kendimi artık tehlikem aza indi diye

Allah biz ve bizim gibilerin yardımcısı olsun a.s.

gunaydın kızlar.................muhabbetınız masallah.................doğuran demı....................

günaydınlarrrr biz kalk mama faslı yapıyoruzzzz

elmuallim güzel kısçelerin annesiiiiii nasılsınn

günaydın kızlar....alahım sabah sabah gene karşımda bu güzel sıpalaaaar..... ne güzel kokuyordur şimdi bunlar yaaaa. dırım yakın olsan gelcem sevmeye ben bunları yaaaa......

kızlar günaydın.. çok kötüyüm, dün tansiyonum çok düştü serumumu taktırmayab gidemeyince eşim apartmandan bi hemşire çağırdı,damarlarımı zor buldu, en sonunda sağ elimin üstüne taktı ama akşam bittikten sonra çıkardık, acaip ağrıyo, kızarmış damar boyunca bi de şişlik var, aşağı salamıom acaip zonkluyo,,,, dr.u aradım kolonyalı pamukla pres yap dedi, enfeksiyon kapmış olabilir dedi, of yaa..

kevser geçmiş olsunnn

kızlar sizde hafta olarak en ilerde kim var acaba oda benim gibimidir yaaa ben artık yürüyemiyorum bileee

çok geçmiş olsun canım:1hug:

kevser geçmiş olsunnn

kızlar sizde hafta olarak en ilerde kim var acaba oda benim gibimidir yaaa ben artık yürüyemiyorum bileee

canım senin haftanda hymarry var ama bu sıralar pc bozuk olduğu üçün pek giremiyor. ama o da ağırlaştım diyordu. tabi senin ağırlaşman farklıdır canım. sonuçta +1 in var bizdenopuyorumnanaktan

Günaydın herkese dırımcım kolay gelsin bacımmmm :1hug:

kevsercim geçmiş olsun bir kaç gündür takip ediyorum canım tansiyon düüşüklüğünüü bir çaresini bulamıyorlarmı ne tetikliyor bu düşüklüğü kansızlıkmı ? yoksa başka bişimi

inş çabuk atlatırsın acil şifalar dilerim

dırımcım ıyıyız cok şukur............sagol canım............hımmmmmmm ıkı oğlun vardı dımı....................anlasıldı sabah sabah halımı sorman .........once kayınvalıdeyı fethedecen dımıdelikafadulden......................haftaya serkaj yapılcak ınş ıyı gecer ya............herhes nasıl..............hymary yok yıne.................oğluşlarını yedır canım cabuk buyusunler......................kevser rabbım sıfa versın...........sıcaklar etkı eder.............hafıf tuzlu ayran rahatlatır ınşşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…