Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hayırlı cumalar...........kızlar ...................nasılsınız................bugun dr gidiorum .................baklaım ne diyecek bizlere..................hymarry ne yaparısn ......yaramazlık yok ona gore...........:eek:lmaz:

ne kaynatmışınız gece gece,koca bir alıntıyla biz geldiikk:lepi:
sağol kaswa cnm bu arada senin çocukların evinde benim çocuklarım duruyo daha iki yumoşum varr daha donmuşşş
ay o evde benim de tam 6 tane yumoşum varrr,doktoruma transferimde demiştim ki,ben arada gelir gider ikşer ikişer toplarım,o da kreşmi açıcan kıızzz,sen bi ikisine karış,o zaman Serdar Bey bunları geri dondurabilirmiyiz acaba bana geliceksin demiştiikaydirigubbakcemile3
hymarry canım kızlarının adına karar verdinmi?
Canım hoşgeldiin,
tam kesin olmamakla beraber Hale-Şule diyoruz,bakalımm:kedi:
ay çok güldüm yazılanlarakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3canımm artık neymiş kociş cıssmışkaydirigubbakcemile3 yoksa serdar beye açıklamak zorunda kalırsın ben bile kurtaramam bu sefer:roflol:
cısss ayrı yattım bugün vallaha,benim oturma odam güzel,serin serin eser de,dedim ben kaçayım :eek:kaydirigubbakcemile3
Şeeey Serdar Bey,ben 29 haftamdayım da hala döte döbeğe bakmadan şey peşindeyim de,acaba caiz mi hocam?
Serdar Bey:Yuh Allah belanızı versin lann
hymarry geçmiş olsunn tatlım ben de ssana bakmak için girdim şükür iyiymişsin yaramaz şeyler sizi :mymeka:
çok sağol canım,iyiyim iyi,Allahın izniyle 35.haftadan sonra doğurmıycam:umursamaz:kaydirigubbakcemile3
Ya sorma renklide çok güzel oluyor biliyormusun bizim burdaki medicalde 250 lira tahliller hariç.Ben o paraya en iyi yerde çektiririm değil mi wavy?Ama sizin gittiğiniz dr hymarry nın tanıdıgımı o yuzden mı ona renklıdede baktı?kıyak geçmiş çunku..
Canım wavyciğim çok güzel anlatmış,bak biz ense kalınlığımızı da,ayrıntılımızı da orda baktırdık.
Bak bu avatarımdaki resim en son ayrıntılıdaki resim,ne kadar renkli olmasa da iki boyutludan çook farklııopuyorumnanaktan,
sonra ben ya bu renkli diğerlerinden farklı bişey mi,çok merak ediyorum dedim,o da nöbetçi akşamını teklif etti,o akşam da belki 1.5 saat uğraştı yavrularımlazemuszemus,
çok güzel resimlerimiz var ama buradaki avatara koyamıyorum o resmi,
yani tanışıklığımız bu kadar ama çok güleryüzlü,harika biri,sağolsun
bende kaçar. kociş sitem ediyor. gece istersen bilgisayarınla yat diyor:gitme: sanırım ihmal ettim onu.kaydirigubbakcemile2 biraz şımartayım yarın görüşürük canım öpüyomopuyorumnanaktan
şımart şımart görürsün sonra gününü:roflol:
wavy şu an itibariyle benim sticker 21. haftaya girdi:lepi:
benim de 29 a girdi evelallahhalkisalkisalkis,
sağlıkla devam etsin inşallahhh
hymarry ye bakmaya geldim allaha şükür iyiymiş. Şeniz hemde ne iyi.... benim kociş senin bu yazıları görmeden ben kaçıyorum... malum şubattan beri bizde tık yok kötükedihüso
hehehehh iyiyim vallaha,ödüm koptu ama var yaaa:bbo:,
ne yalan söyleyeyim itiraf ettim işte,kimse görmesin duymasın benim kudurkluğumu:kedi:,kızlar da ben gibi olursa koş peşlerinden artıkdelikafadulden
a.s.Hymarrycim geçmiş olsun....Bu arada herkese günaydınnnn....
çok sağol canım,geçti Allaha hamdolsun:kedi:
günaydınlarrrr bugün atraksiyonlu basladık ömerim yatağa mıçtıııı

mama yediriyoum bezini açtım mıçı hava alsın diyeeee aman demez olaydım mıçtıııı rahata gelmiyolar yaaa ....gece çok geç yattıııı erken kalktı şimdi uyutacammmm.........
Geçmiş olsun canııımm,çok tatlı yaaakaydirigubbakcemile3:sinifsinif:
günaydın kızlra yavrular nasıl.. herkes iyiii değilmi..
günaydın canımmm,biz iyiyiz,şu alıntımı yapıp güzel bir kahvaltı hazırlayayım yavaştann

Son düzenleme:
pamukşekercik iyiyiz bizde açıktık.. sabah aç karnına annanemiz bize pekmez veriyor sonra izle atışlarııı çok hareketleniyorlar..dırımkızı çok güzel birşey yaaa. yemin ederim hep hayalimde poposunu açıp temiz beze yapması ama yatağı hayal etmedim onuda dur hayal edeyim...sıpalar ne olacak diye bağırırım herheldeee
kedilere yaparlar ya,burunlarını b.klarına sokarlar da tekrar yapmasın diye aynı yere:sinifsinif:kaydirigubbakcemile3
hayırlı cumalar...........kızlar ...................nasılsınız................bugun dr gidiorum .................baklaım ne diyecek bizlere..................hymarry ne yaparısn ......yaramazlık yok ona gore...........:eek:lmaz:
Hayırlı cumalar canımm,daha yok ahanda cuma yüzü suyu hürmetine söz verdimm

kaswa cım diğer bebişler ve göbişler topiğine yavrumun bu resmini koymuştum ama renkliyi merak ediyorsun diye koyayım dedimm,
bak teyzesi bu 25+3 resmimiz:nazar:,
ondan sonra bir daha gitmedik doktora,şimdi tam 29 olduk Allahın izniyle ki,m bilir daha ne kadar büyüdülerropuyorumnanaktan

humeyra15.png

KISLAAAR GÜNAYDIN HERKESE.. AYY KAYNATMIŞSINIZ YıNE.

ay ne güzel maşallah size ben zorla yedim bişeyler. nolcek bu halim benim ya :KK43:(

kaswa cım diğer bebişler ve göbişler topiğine yavrumun bu resmini koymuştum ama renkliyi merak ediyorsun diye koyayım dedimm,
bak teyzesi bu 25+3 resmimiz:nazar:,
ondan sonra bir daha gitmedik doktora,şimdi tam 29 olduk Allahın izniyle ki,m bilir daha ne kadar büyüdülerropuyorumnanaktan

maşallah size. Hymarry canım. seninkiler çift yumurta değilmi yaa. sanki tek kesede sarılmışlar gibi geldi bana yanılşdım mı acaba:kedi:

maşallah size. Hymarry canım. seninkiler çift yumurta değilmi yaa. sanki tek kesede sarılmışlar gibi geldi bana yanılşdım mı acaba:kedi:

Günaydın canımm,seni bu saatlerde burda görmek ne güzellopuyorumnanaktana.s.
Canım çift kese evet,fakat bebekler büyüdükçe o zarlar öyle inceliyormuş ki,zar olsa bile arada birbirlerine dokunabiliyor,hatta bu haftalarda şimdi ışıkta gözlerini açıp birbirlerini bile görebiliyorlarmış,bunu ben okumnuştum ama bunu Mehmet Bey de söylemişti,hele benmkiler sürekli öpüşür vaziyetteler,biri diğerine pek sırnaşık,yani aralarında öyle bir perde yok gibi nerdeyseopuyorumnanaktan

ohh maşallah Hymarry cim çok tatlılar demek çiftte böyle benimkisiler tekler ama sanki birbirlerinden zuaktalarmış gibi geliyor yada hissedemiyorum ben..

wavy cim sen çıtır annesin tatlım aramızdaki fark bu heralde :)

bebiş istiyoruz iyiki söyledin canım bende pekmeze başlıycaaam kıpır kıpır olsun bebeklerim iyice belki soldaki bebeğimdede işe yarar pek bi cansız yavrum üzülüyorum :KK43:

pamuğum valla sabahları hiç çıtır olmaktan hoşlanmıyorum. yani ben önceden en azından iştehli biriydim şimdi ise herşeyi meleklerim için yiyorum. yani onlar olmasa bi deri bi kemik kalırmışım..:KK43:.

hymarry dimek öyle canım. 8 ağustosa randevu aldım mehmet beye belki bizimkilerde sarmaş dolaş olmuşlardır artık.. opuyorumnanaktan

hymarry canım sen bir ara bebilerin kilolarını yazmıştın buraya. o zaman kaçıncı hafta daydılar ve kaç gramlardı. ben pzt doktora gittiğimde meleklerimin biri 345 değeri 347 gramdı.:nazar:

ay maşallah wavy cim .. 20. haftadan sonra daha çabuk büyüyolar sanırım karnışımdan biliyorum şimdi eski fotolara bakıyom minnacık geliyo yaa :) artık tam gelişme zamanlarına girdiler kuzularımız sağlıklı beslenmemiz şart 20 ile 24 arası omega 3 ağırlıklı beslenmemiz gerekliymişti ki bizim geçti fazla değerlendiremedik :kedi:

ayyyy hiç hatırmalmıyorum ki canım yaa,eski bebek kiloları topiğinden bakabilirsin,o zamanlar bu cinsiyet şaşması oalyı vardı ya,bütün konu onun üzerinde dönüyordu,ne resim alıyorudm,nekilo soruyordum,bu yüzden hangi hafta hangi gündü inan hiç hatırlamıyorummfisfisfis

canım hadi hayırlısı,büyüdükçe yerleri kalmadıkça mecbur sarılıp dolanıyorlar işte.Büyüdükçe herbir yerleri her bir yerde oluyor,
pamuğum da yazmış,büyüdükçe ayrı olmaları imkansız zaten canım..

bu arada bi kahvaltı yapmışııım,bi kahvaltı yapmışııım,anam patlayazaayimmsırnaşık şey

he var ya kızlar bir de balık yağı alan kadınların çocukları cin gibi oluyormuş,çok kişiden duydum,yani pamuğum çok önemli gerçekten ve hiçbirşey için geç değil..

hymarryy allah bağışlasınn çok şekerrr benimde sadece 1 tane bebeğin var fotosu üstteki bebiş poz vermeyi sevmiyorr.
pamuk canım benim üstteki paşam çok tembel sanki dönse kilokaybedecek.. şimdi hem ismi kesinleşti hemde pekmez yiyince durduramıyorummmm

çok güzel ama kiloları canım benim,en azından aralarında fark yok gibi,kuzular yaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende 19. haftadan beri balık yağı kullanıyorummm..kızzz nasıl başa çıkacağızzzz..

X