Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar burç olaylarına girmişsiniz yaaw,
kız egeliii ben de kovayım kız,tek geçerim kovayı,keşke yavrularım da kova olsaydı ama 36 hafta üzerinden olursa başakta kalıyorlar,başaklar biraz huysuz,titiz,pipirikli olurlar yaaa,bilmiyoruumm,ama 37.haftaya taşıyabilirsek teraziye geçerler,ben teraziyi tercih ederim..
muallimim ben burçlara çok takılıyorum yaaa,Allah korusun erken merken olurlarsa iyice yandık,aslanlardan allaha sığıınırımmkaydirigubbakcemile3..

ooooooo tontişşş hymarry miz gelmişşşş hoşgelmişşşşşş opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 tontişim demi kaydirigubbakcemile3
hoşbuldduuukk canım,canlarım,güzel annelerim yaw,ablanız kurban olsun size:roflol:

yok kız takma burc cok anlamlı degıl .............rabbım ıyı ahlak vers...............ama azcık gırelım..........oğlum basak oyyyyyyyyyyy azcık huysuz bebekken neler cektım..........bışey yenmezdı yıne öle...........mızmız sen sık dışını terazı ols

özledik kızzzz nerelerdesinn teyzesiiiii minişlerim sizi soruyodu.... opuyorumnanaktan

ya hymary sen su zayıf hatunlaruı boşver canım ya.............hamış dedığın senın gıbı olur..........bende gelıyoom ardından............ne o bıtek karınları var..........olmaz canım hamış dedığın etlı butlu olcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkklmazpuyorumnanaktan

başak öyle dimiii ayyyyy,evet biliyordum bakmafoldumben
evet evet 36+4 te teraziye geçiyoruz aynen tutıyım kendimi baari,
senin ne zamana geliyor?

yok caanım ya akıntı yok..........ama sanırım bılg cok bakıyorum...........cok okuyorum..........renklı gozlerım ve cok hassas sanırım ondan..............ama cok ağruyoo goz tansıyonu olabılırmı gıdım bı

aşkolsun yaaa muallimcim napim kilo alamiozz bizzz :kedi:

egeli hymaryy neresı tontıs kıs sen benı gorsen korkarsın valla.....muallim benımde sıvı seklınde gelmiyor bazen kahverengı rengınde bazende kan rendınde oluyor ..............sınır stres oluyorum valla.korkuyorumda........hayırlııs olsun ne dıyelım demi..........resım nasıl eklenıyor bı anlataında ..........gözünüz tontiş görsün.............

kaydirigubbakcemile3 amaaan hiç umrumda değil ki valla,yiyiyorum içiyorum keyfime bakıyorum Allaha şükür be hocam,nasılsa içimizde yavrular var,onları besliyoruz güzel güzel,yok yaa bakma keyfim yerinde hamdolsun,Rabbim sağlıkla lutfetsin yavrularımızı bizeeopuyorumnanaktan

ben buyuk ıht ınşşşşşşşşşş ocak bası ortası dersek oğlak....................

egelı ye ıste ..................egelısın ya atıyoon demı havanı...............ınce hatun senı................

özledik kızzzz nerelerdesinn teyzesiiiii minişlerim sizi soruyodu.... opuyorumnanaktan

kurban olsun teyzesi annesinin minnoşarına yaaw,
ya aslında evdeyim de kocam çok ilgi bekliyor,pc de kalmama güceniyor,kızıyor,arada gönül yapıp beş dk oturuveriyorum,sonra yine başlıyor söylenmeye yine kalkıyorum,,
ben bu kocişle ne yapıcam bilmiyorum yaaawkaydirigubbakcemile3

yaa ben o tontiş kelimesini olumsuz anlamda sölemedimki sadece sevimli ve yakışmış anlamında sölemiştim aama mafoldumben

lmuyo canım kanamam yok hıç ama kahverengı leke gerlıyo heop sıvı gıbı bazen yoğun oluyo.......nerden gelıyoooooooo.................ama ınmş egelının dedığı gıbı gecerde rahatlarız

kız ols tontış kotumukı tam hamış karsılığı....................merak etme senın son aylarında azcık tontış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…