Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ne utanması ya ...............ne guzel yapın ............kıymetını bıl kız

olmuyo canım öptüm senia.s.,
egelii çıtırları hiç sevmem demişmiydim daha öncekaydirigubbakcemile3,kız şakkaaa,yerim seni valla çıtır çıtırcokacimcoookkaydirigubbakcemile3
olmuyo canım kaç kilo hamile kaldın,kilo aldın mı başından beri?

sen sadece bebışlerı beslıyon...............bız hem onlerı hem kendımızı.....heehheeee

hymarry kurtarr beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))))))))))

kız ne atcam hava mava valla utaniom yaaaa :kedi:
kız utanma bee,takılıyoruz şurda birbrimze,seninki sağlıklı ve makbul olanı tabiki yoksa,bizimki de züğürt tesellisi işte,ya da Orhan Gencebayın bir teselli ver'i yani...
kız ols tontış kotumukı tam hamış karsılığı....................merak etme senın son aylarında azcık tontış olur
sen beni bu kadar beğeniyorsun bakiyim,mız mız oğluna Halemi mi alıcann,Şulemi mikaydirigubbakcemile3?

eeeeeeeeee burclara devam.............olmuyo kız ınş bız aynı doğururuz...................aramızda bı hasfta var

biliorum kızlarrr takıldığınızııı bende takılıyorum yawww kaydirigubbakcemile3

bu arada hymarry senin facee işi tarih oldu heraldeee yaa (

muallimcim senin facen varmıı acepp zemuszemus

bakkkkkkkkk sen................yav benım oğlum ondort yasında kart olur...........ama ınş yenı dogan olursa kı onu soluyon bence alırım oğluma .............ama acık tenlı en guzelınızemuszemus

ne facesı kardesım ya..............benım msn var face gırmedım............oğlumun var...............

eeeeeeeeee burclara devam.............olmuyo kız ınş bız aynı doğururuz...................aramızda bı hasfta var

anlatsana başakları biiraz muallimim,ağlak falan oluyorlar mı,kaprislidirler bilirim,bir çocuktan beklenmeyecek düzeyde ciddi takılırlar diye biliyorum,başka?

ay kız hymary nasıl vercen kızlarını .....................bızım işimiz kolay alırız valla...........

valla burçlara devam ediceksek ben kova burcuyum eşimde tipik başak demiştim kaydirigubbakcemile3

bebişlerimde eğer 36 haftalık doğarlarsa akrep burcu olucaklar eğer erkem doğum olursa ( allah korusun ) terazi olucaklar eğer 9.aya kadar dayanırlarsada ( ki bu mucize olur) yay olucaklar kaydirigubbakcemile3

biliorum kızlarrr takıldığınızııı bende takılıyorum yawww kaydirigubbakcemile3

bu arada hymarry senin facee işi tarih oldu heraldeee yaa (

muallimcim senin facen varmıı acepp zemuszemus

faceme cidden giremiyorum biliyormusun hayatım,yani ne oldu anlamıyorum hiç?
Ama burda bazı arkadşlarla msn muhabbetindeyim ben de,bu anlamda muallime katılıyorum,daha aktif olabilirz msn alışverişi yaparsak..

hymaryy 72 kilo hamiş kaldım....13 haftalık olcam yarın 80 kiloyum hahahhahaah.valla şaka degiıl.......muallım senle ben aynı dogururuz canıum hıc merak etme
senin meleklerınde benım meleklerınde aceleri var.............

faceme cidden giremiyorum biliyormusun hayatım,yani ne oldu anlamıyorum hiç?
Ama burda bazı arkadşlarla msn muhabbetindeyim ben de,bu anlamda muallime katılıyorum,daha aktif olabilirz msn alışverişi yaparsak..

msn de uyar bana kızlarrr no problem :jeyyar:

hani facede resim falan koyuyoz ya ondan şettirmiştim ben :jeyyar:

terazilerde iyidir hoştur,akrepler de keyiflidir,yaylar ha keza,sen süper zamana denk getirmişsin valla,ben sallantıdayım aslanlar başaklar havada uçuşuyor valla..
Ama kendim terecih etme sebebim olsaydı kova olsun derdim,biraz da megalomanlık vardır bizde egeliim bilirsinyerimseniben

ay evet ya kuçukken oğluma bebek rolu yapardım mesela asla hoşlanmaz cok kızardı sen annesın anne ol derdı.............çok cektım ama cok akıllı dusuncelı oluyolar..........onunla heryere gıttım ağlaması bıseyı çok tuttturnması yok sokaklarda.................ama guzellığe cok onem veruyılar..........bu tanıdığıma sen cok çırkınsın teyze demıştı ..........ay mahvolmuştum..........kuçukluğunden berı dış gor cok onem verır..........anlata anlarta susturdum .........sakın böle deme dıye dıye...........sımdı gızlı gelıp soluyo enazından cok sırcıdır bıde

valla süpersin ağzından bal damliooo :lepi:

ama başakklarda her nekadar temiz titiz eleştirci mükemmeliyetçi olsada iidir yani eşimden biliyorum yerimseniben

ınş olmuyo canım..................gorelım o gunler ıınşşşşşşşşşşşşşşş..................bak aynıyız bende 74 le kaldım sımdı 76 yım...................ıkı yıldır veremıyorum kılo erken doğumdan berı kılo aldım.......ınş sonra hepsını verırız...........ıkı yıldır troıdım yuksek çıkıyo..........her sabah ılacım var................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…