Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

valla egelı esının basak old senı almasından bellı.....................dedım ya guzele meyıollerı var

anaaa benden bi tane daha buldum,hemen resmini koysana Allahsen hasret kaldım burdaki topiklerde benim gibi birinekaydirigubbakcemile3
msn de uyar bana kızlarrr no problem :jeyyar:

hani facede resim falan koyuyoz ya ondan şettirmiştim ben :jeyyar:
senin facendeki daha geniş çıtır resimlerina bakıp iç geçirelim demikaydirigubbakcemile3,
kız bu mevzu şaka kaldırıyor ya,sallıyorum ben de,kızmıyon demikaydirigubbakcemile5
delikafadulden:roflol: hay allahım yaaa,bayıldım,benim gibi oynak anaları olcak ama o ciddiyet beni bozar ya,bakıcaz artık
valla süpersin ağzından bal damliooo :lepi:

ama başakklarda her nekadar temiz titiz eleştirci mükemmeliyetçi olsada iidir yani eşimden biliyorum yerimseniben
sen eşin olduğu için memnunusun,bir de analarına sorsak:roflol:

valla hymarryy cim bidaha süpersin diycem sana çünküü ben o face sırf beni görün çatlayın die istedimm dermişimmmmmmmm işimziz şaka biliosun birde tabiki şaka kaldırıyorum burda takılıyoruz ve güzel muhabbet edioz birbirimize valla hiçbi şikayetim yok aksine bayılıyorum.. başak burcuna gelince kayınvaldem çok memnunmuş valla eşimin çocukluğunu anlata anlata bitiremez ,,şöle titiz böle düzenli şöle temiz böle düzenli dieee zemuszemus

ama biliosun bende kova burcuyum ve ne sıkıntıya gelebiliom ne baskıyaaaa ayyyyyhhhhhhh kaydirigubbakcemile3

zemuszemushehe bende kayınvalıde olunca ole dıcemmmmmmmmm............gelıne hıç böle dermıyem

hymarry canım nasıl koyuluyor resım canım tarıf etsene koyuyum bende resim ..............

dedim ya biz kovalar kendimizi severiz,barışığızdır kendimizle etrafımızla,ta ki bize ters bişey görmeyelim,sağımız solumuz da belli olmaz,ama burası güzel,insan bir kelimeden anlıyor kimin ne demek istediğiniiiyerimseniben
aman maşallah öyleyse iyi bana şöyle az ağlayan,çok gülen,çok uyuyan kızlar lazım.Yani surat atfa tafra kapris hiç çekemem ama bakalım inşallah Alah gönlümüze göre verirrr

egeli valla bende kova burcuym kııs hayatta sıkıntıya felan gelemem valla
yemek yıyım bir kilo daha alım geliorum..........

valla ınş bende ağlamayan akıllı uslu bebekler ıst..................cokmu.............

hop kız olmuyo cok yeme kız.....................aynı gıdelım...az ye son ay alırız

evet yaa kovalar kadar eğlenceli bi burç daha varmıdır kiiii sanmiommmm :umursamaz:

başaklara gelincee bence sen çok rahat edicenn dedğim gibi uslu dikkatli ciiddi programlı herşeyi saatinde isteyen düzenli temiz titiz kızların olucak kızzz hıı bide çok akıllıı yerimseniben

zemuszemushehe bende kayınvalıde olunca ole dıcemmmmmmmmm............gelıne hıç böle dermıyem
ya muallimim sana kaç kez sordum,üstünden mi geçiyorsun anlamadım,bu işin adını koycaktık hani,sen Haleyi miistiyorsun,Şuleyimi şimdikaydirigubbakcemile3?
hymarry canım nasıl koyuluyor resım canım tarıf etsene koyuyum bende resim ..............
ImageShack® - Image Hosting canım bunu tıkla,orda Brobse var,ordan resmini yükle,sonra gelen sayfanın en üstündeki adresi mesaj yazacağın yerde dağlı mağlı bir alıntı yap kısmı var,oraya adresi yapıştırıp koyuyorsun

ayyyy hadi inşallahhhopuyorumnanaktan
olmuyo kız sen de mi kovasııınn kaydirigubbakcemile5

kız dedım ya..................en guzel hangısı olursa onu alcam.....................hale olabılır ınş acık tenlı reklı gozlu olur..............alırım o zaman...............kendım gıbın renklı gozlu acık tenlı arıyoomm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…