Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

işim bitti esterya büyğk geçmiş olsun bu onun ikinci sanırım boşgebeliği

bence tedaviden önce bu boş gebeliklerin nedeni araştırılmalı çok fazla yıpranıyorr

esterya büyük geçmiş olsun Allahım bi daha yaşatmasın tez vakitte yine gelsin sağlıkla bebişlerin..

bugün çok nefessiz kaldım kızlar sanki boğulucak gibi daralıyorum karnımda ağrıyor sıcaktanmıdır nedendir anlamadım.. o lekelenme olayına hiç değinmiyorum bile bendede felaket oldu yüzümde alnımda vede göğüslerimde. bide kilo hızla almaya başladım onunda nasıl önüne geçicem bilmiyorum açıkçası :sinifsinif:

ben geldim kızlarrrr çiçeği burnunda anne adayları nasıllar bakalımmm zemuszemus

canım geçenlerde yaptırmıştım açlık eşkerim 80 çıkmıştı iyi gibi gelmişti. ama varya 10 günde 3.5 kilo hiç normal gelmedi bana ..
Canım açlık şekerin iyi aslında ama ben de 23-24 ten sonra kilo almaya başladım.
Bir de şimdiye kadar kaç kilo aldın,pek kilo almadıysan şimdiye kadar,şimdiden sonra biraz hızlanmış olabilirsin canım,dikkat etmek lazım birscık demek ki..
ben geldim kızlarrrr çiçeği burnunda anne adayları nasıllar bakalımmm zemuszemus
İyidir canıım,malum marmara en sıcak gününü yaşıyor,evdeyiz işte..

Ha bu arada kızlar bu yaz çıkamadığımız tatile,önümüzdeki seneye erken rezervasyon yapıyoruzzhihoyyythihoyyyt
Kızlarımızı Rabbim sağlıkla bağışlarsa,8-9 aylık olucaklar,ayy çok heyecanlıyımmopuyorumnanaktan

Canım hatırladığım sana en yakın aktif kullanıcı ben varım yaakaydirigubbakcemile5,,
bize topiğimizin ilk sayfasında bir ikiz hamile listemiz variordan istenen bilgilerini yazarsan seni de ekleyelim canımm..

canım küsme yaaa,sen parça parça verdin bilgini,sonraki verdiğin bilginin ilkinin hangi sayfasını aradııım aradım bulamadım yaaaa,
ilk verdiğin bilgide muhtemel doğumun yoktu,sonrakinde de diğerleri olmayınca mesajını da bulamayınca birleştiremedim.
Sen hepsini tekrar sırala tek mesajda yazarsan,eklerim canımm

2 haziiran adet tarihi tüp bebek ikiz sanırım şubat oluyo biz onu 14 şubat yapalımmalum sevgililer günü yeterlimi acaba küsmedimküsmedimşakaaaaaa

erolcan canım doğum tarıhın yanlış sankı..........mesela benım son adet tarıhım 5 maıs sende bı ay once doğum 9 subat ..........senınkı mart olması gerkıyo gıbı yanıldımmı acaba yada kık haftadan hesaplamadınmı............ınş bu hatunlar doğurunca yalnız kalcaz buralarrda...............

ınş kısmet olursa bende kırk haftayı dolduramam............ocak olur sankı...........hayırlısı ınş rabbım cumlemızı sevındırıur

banada öle geldi canım ya mart olacak heralde erken doğum riski oluyorya o yüzden şubat dedim ben enson bizmi kalcaz muallim burda rabbim nasip ederse

Canım zaten burda ikiz annelerimizden 40 hafta üzerinden hesaplamak doğru olmaz,ben 36-37 hafta üzerinden hesaplamanın da ha gerçekçi olduğunu düşünüyorum canım,sen de üçüzlerde nasıl oluyorsa aşağı yukarı onu hesapla bence muallimimm

evet canım haklısın................o zaman ocak ortası gıbı................ya..........................oğlak burcu ınatcı..................hayırla ınş gelsınler...................evet erolcan beraber kalıcaz ınş....................

şimdiye kadar 15 oldu hymarrycim. aslında son 3 ayda 15 oldu ilk 3 ay hiç almamıştım hatta vermiştim bile onu saymıyorum bile. seni geçtim ben sen dengeli alıyorsun maşallah..

tatil planınızda hayırlı olsun ne güzel kızlarınla beraber inşallah güzel bi tatil geçiriceksinizopuyorumnanaktan

yaa pamukşeker nie öle diosunnn benimkiler kısmetse akrep olucakk... :umursamaz:

hehe tutun kızlar ......................burclara gore doguruyomusuz..................bı bu eksıktı................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…