Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

valla benım koçiş akrep...............huysuzluğu yok .................ıyıdır yanı.............ama akrebın dişiler sıkıntılı galıba

burclara takan bırı degılımdır...............hayırlı akıllı ols ................ınş

valla akrep burcunu hiç bilmiyorum ben kova burcuyum eşimde tipik bi başak işteee kaydirigubbakcemile3

ayyyyyyyyy basak oğlum basak ya..........azcıkın huysuz pımpırıkılızemuszemus

kızlar valla iyiden kaynatmıısnız.nasılsınız......benımde 31 ocaga gelıo ama dogumum bende kasımın sonuna dogururum demi..............muallımcım lekelenmeler geçtimi?..........benım hala devam edıyor..sanırım doguma kadarda bole gidecek..............

heheheheheeh başaklar çok titiz oluyolar yawwww eşimden biliommm kaydirigubbakcemile3

garıban ben 22 aralık doğmuşunm yay oğlak arası kalımışım............sanırınm yayın son gunu...........ınlş guzelce gelsınler kucaklarımıza bunlar ışin espırısı...............her burcun ıyı bıde kotu yonlerı vardır

gel tatlım hepberaber kaynatalım... kaydirigubbakcemile5

bu arada o lekelenmelerden korkmayın kızlar benim başımdanda geçti ilerleyen haftalarda hiçbişi kalmioo valla içibnniz rahat olsun.. :lepi:

olmıuyoooooooo devam edıyooooooooo kız sınır oluyom................kesılmedı sıvı gıbı gelıyo bazen sendede olemı ya

tabi canımm işin espirisindeyiz tabiiiii kaydirigubbakcemile5

egelı ama sıvı gıbı gelınce tırtım ya............ınş bışey olmaz durmuyo...........bazen karnımın ıçı hafıf acıyo sancı oluyo arasıra hafıf..............normalmı acaba..............

yınede bız arastırıp ıyı burc bulup onda doguralımkaydirigubbakcemile3

ınşşşşşşşşşşşşşş canım ınş.....................gecer..........rahatlarız

diorum ya tatlım senin haftalarda azmı çektim onları azmı yattım hastanelerde her wc ye gidişimde azmı gördüm kanları lekeleri sıvıları vs ama allaha şükür geçti geçiooooo biliorumki konuşuorum.. :CüvCüv:

ya benımn gozlerım cok agrıyo üç gundur..............doktora gıdım dıyorum nıye agrıyokı

ooooooo tontişşş hymarry miz gelmişşşş hoşgelmişşşşşş opuyorumnanaktan

ınş canım ya haklısın ınsan yasayınca bılıyo...........ınş sabredelım............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…