Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

allah hep güldürsün canım...

demek 20.hafta önemli bi hafta neyse yaa şurda allahın izniyle 2 hafta kaldı 20.haftayaaa zemuszemus

cümlemizi güldürsün canımmopuyorumnanaktan
evet canım 20.hafta bende herşey için bir çizgi olmuştu.Sende de hayırlısıyla az kalmış inşallah:Saruboceq:

inş canım yaa bi an önce günler geçsin ve içimdeki yamyamlar çıksın istiomm çünkü içimde ne var ne yok herşeyi kemiriyolar enerjimi bile sömürüyo bunlar kaydirigubbakcemile3

valla onlar oynadıkça bende çok duygulanıyorum...bende çok bekledim her adet olduğumda ağlıyordum bu ayda yok diye rabbime binlerce şükürler olsun Allah herkese yaşatsın anneliği....

kesinlikle şükürler olsun ,inşallah hepimiz haftasında,rahat ve sağlıkla doğum yaparız

amin amin:Saruboceq::Saruboceq:

aaa olurmu hiç tatlım senin haftaları bizde geçirdikk aşkolsun sormak istediğin bişi varsa sorabilirsin opuyorumnanaktan

kızlar ben hamillelğimde tulum giymeyii çok sitiodum izmirden sipariş ettim gelicekk oleyyyyyyyyy zemuszemus

kızlar tüp bebk bölümünde xbetty diye bir arkadaş 3 tane olumsuz denemeden sonra şimdi kendiliğinden hamileee....değeri 256..çok duygulandım..ağlamaktan şiştik annemle..

Hymarry bizde büyüdük evlendik.Asla eşinin ailesi senin ailen gibi olamaz.Neler gördüm bu vakte dek eşimin ailesiyle ilişkilerimde.Ame senin evlatlarına vereceğin en güzel iyilik,onları kendine yeten,güçlü bireyler olarak yetiştirmen.Yoksa hayat çok acımasız.

ben simdiden cok sistim ya

Canım bu ilk haftaların şişkinliği hem gaz,hem devam eden progestan haplarının şişkinliği oluyor,ynai bebekler ve keseleri şuan seni şişirecek boyutta değil.
Yaklaşık10-12.haftaya kadar böyle şişik klaıyorsun,sonra iniyor,sanki birşey yokmuş gibi.Tabi bu da bünyeden bünyeye iç karnının genişliğine göre değişiyor ama asıl hamilelik karnı en iyi ihtimalle 16.-18. haftalarda kendini belli ediyor..

kızlar tüp bebk bölümünde xbetty diye bir arkadaş 3 tane olumsuz denemeden sonra şimdi kendiliğinden hamileee....değeri 256..çok duygulandım..ağlamaktan şiştik annemle..

ne kadar güsel bi haber bu yaa inan bende duygulandım rabbim inş kucağına almayıda nasip eder...

canımben progestan falan kullanmıyorumki..
amacok yiyorum ve bir kg aldım.

midemsurekli kazınıyor ve hep acım nedense

tatlım ilk başlarda hep böle oluyo demekki çünkü bende öleydim inanılmaz yiyodum ve onca şeyler yememe rağmen yine acıkıyodum inanılcak gibi değildii...ama sonra geçioo gerçektenn

hayyyy Yüce Rabbim yaaamafoldumben
mafoldumben hiç dayanamıyorum mevzu kızlarım oluca mafoldumben
canımben progestan falan kullanmıyorumki..
amacok yiyorum ve bir kg aldım.

midemsurekli kazınıyor ve hep acım nedense
Canım sen kilo almaktan bahsediyormuşsunn,ben de karnının şişmesinden bahsediyorsun sandım.Normaldir yaa,insanın ne görse yiyesi geliyor,maşallah mide bulantın da yoksa,harika,keyfini çıkar,boşverrr:lepi:

tatlım ilk başlarda hep böle oluyo demekki çünkü bende öleydim inanılmaz yiyodum ve onca şeyler yememe rağmen yine acıkıyodum inanılcak gibi değildii...ama sonra geçioo gerçektenn

Bende hiç bir şey yiyemiyorum.Meyve hariç.Zaten benim yavrular 3 ay meyveyle büyüdü.Özellikle o meyvelrin içinde biri vardı.Düşündükçe nevrim dönüyor hala.:dance:kafamçokkarıştı.Şimdi ağzımı açarsam her şeyi süpüreceğim ama tutuyorum kendimi.alkisalkisalkis

ben kendimi bildim bileli meyve yemezdim,,yani aram hiç ii değildi meyvelerle,,aklıma bile gelmexdi ama şimdi sevnediğim şeyleri bile yiyorum hep bu içimdeki yamyamların yüzünden kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…