Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben kendimi bildim bileli meyve yemezdim,,yani aram hiç ii değildi meyvelerle,,aklıma bile gelmexdi ama şimdi sevnediğim şeyleri bile yiyorum hep bu içimdeki yamyamların yüzünden kaydirigubbakcemile3

Ben önce 3'üz gebesiydim.O zamanlar bayılırdım limon yemeye.Doktor kontrolumden önceydi.Baktım limona, Allah Allah dedim ben nasıl bunu yedim acaba?Ertesi gün doktorum kesenin kendini sonlandırdığını söyledi.Demek o bana yedirtirmiş limonu dedim.:ecrin_bebek:Gerçekten yemem dediğin ne varsa yiyorsun.

kızlar ya saat 3 den sonra çok ağırlaşıyorum.hiç halim yok ter basıyor resmen nefesim daralıyo karnım çok şişip geriliyo bide tuvaletim çok geliyo veee tuvalet alt katta üfff suratım asık oturuyorum zaten işte yok....

evet yaaa kesinlikle katılıyorum hamilelik bu işte kaydirigubbakcemile3

özellikle çayı çok sewerdim tiryakiydim resmen ya gündüz tek başıma koca iki demlik demleyip içerdim akşam eşim gelincede 1 demlik daha... bayılırdım çaya ama şimdi hamile kaldığımdan beri ağzıma alamiyom... tiksindim resmen...

hay allah yaaa tatlım valla çok zor ben evde olduğum halde afakanlar basioo senin halini düşünüorumdaa allah yardımcın olsun..izine ayrılsana artık dayanamiosan...

Yaaa ALLAH bunları kahretsin.
Ya bi taze fasülye yapayım dedim koydukları taze fasülye şeyime benziyor,töbe töbe,gidip adamın kafasına boşaltmak istiyorum şunları vallaa:mymeka:
Çıldırdım yaaa,üstte görünenler nasıl,bana verdikleri nasıl..

tatlım sıkma canını yaaa boşverrr çoğu böle yapio zaten...

canım sen de bize bilgilerini ver,seni de topiğimizin ilk sayfa listesine ekleyeyim canım..

Beni eklerseniz sevinirim sizi sessizce hergün takip ediyorum. Şuan 31+1 haftalığız sanırım sizlerden biraz önde gidiyorum göbek olarakta!.

Flavius 10 Aralık 2008 Mikroenjeksiyon 26 Ağustos Çarşamba (37.hafta) Bir kız Bir erkek Ankara
Hepinizin bebeklerini sağlıkla sıhhatle kucağına alması dileğiyle.

arkadaslar benim hic midem bulanmıyor bu nedenle korkuyorum

canım hiç korkma bazı arkadaşların hç bulanmadı seninde bulanmaz inşallah.senin hafyalrındaaman allahım sonum ne ola-cak bu nasıl iştah iyordum gece 1 de yesem sabah 6 da karnım guruldayarak uyanıyordum. ama 7 . haftalarda bi bulantı başladı daha yeni gözümü açtım. kıymetini bil derim..

hahayy ay çatlama hemi. sinirlencek yermi arıyon yaw. boşveer. bak bana hiç dert ediyomuyum. nasılsa alsam bile pişiremiyom. pişirsemde yiyemiyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Tatlım benim kıyamam sana ben..Şeniz

Kızlar benim eşimden ayrılma vakktim geliyor.mafoldumben.Ben çıkıyorum hepinize sarılıyorum kocaman kocaman.......

yine epey kaynatmışsınız esteryacım sanırım en küçük hamişler biziz diğerleri ablalarımız olmuş hamilelik haftalarıyla kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3 olsun biizmkilerde büyüycek bizde oynadıklarınız hissedecez daha çok var ama olsun bu günlerinde adını çıkarmak lazım hihoyyyt

ben kendimi bildim bileli meyve yemezdim,,yani aram hiç ii değildi meyvelerle,,aklıma bile gelmexdi ama şimdi sevnediğim şeyleri bile yiyorum hep bu içimdeki yamyamların yüzünden kaydirigubbakcemile3

çok tatlısın ya güldürdün beni:))yerim ben o yamyamları... onları bize veren Allaha sonsuz şükürler olsun...

herkese günaydınnnn

ŞAFAK:0 :içelim:

alkisalkisalkis:teytey::dance::teytey::dance:alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…