Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

:lepi:OHHH BE TATıLE GıRıYORUM.şakkıdı...NıHAYET BıTTı..yerimseniben.ARTIK BENDE AYAKLARI UZATIP DıNLENıCEM şakkıdıÇAYIMI ıÇıCEM :kahve::icecream::nazar:GÜZLLıK UYKUSUNA YATICAM..opuyorumnanaktan

gunaydın kızlar bende dün ilkez kalp atışlarını duydum kuzularımın okadar heyecanliki şükürler olsun rabbime harika bişey yaaaa çift yumurta ikiziymiş benimkiler opuyorumnanaktan

Hymarrycim benide ekle listeye Allahın izniyle inşallah hepimiz verdiğimiz doğum tarihine ulaşırız....

Nevra-t......26 şubat 2009.......Mikroenjeksiyon..........5 kasım 2009(36. hafta).......biri erkek diğeri göstermiyor........istanbul.......:nazar:

kızlar sabah işe gelirken yolda düştüm ya iş yerim hafif yokuş bi caddenin üstünde dükkanı deterjanlı suyla silen suyunu sokağa atıyo bende kaydım düştüm popomun üstüne düşmeyeyim diye elimi koydum hemen altıma belim ağrıyo bide çok kokrtum sanırım başıma feci bi ağrı yapıştı dünde eşimle kavga ettim ben hamile kalınca sigarayı bırakacağına söz vermişti bi kaç kere yeltendi ama hala içiyo bend sen içtiğin müddetçe senle konuşmuyacağım deidm dün küstüm bugün kesyifsiz bi gün yarın doktorum var belki iştende ayrılabilirimm :sinifsinif:

hayırlı cumalar kızlar.....................daha ıyıyım.........................rabbım cumlemıze ıyılık versın..................

canan gecmış ols.................ınş bışey yoktur..............bu mubarek gunlerde kusme canım bence ..........ınş hersey guzel olur

kızlar günaydınnn... kinder halayyyaaaaa:teytey:aman fazla sallama..
canan geçmiş olsun bir gün nasıl başlarsa öyle gider.fazla stres yapam... şunu bilki hamileleler 9 ayda bir defa düşerömiş..

Açeyla......30 Kasım 2008.......Mikroenjeksiyon..........14 Ağustos (37. hafta).......iki kız......İstanbul.......

kızlar günaydınnn... kinder halayyyaaaaa:teytey:aman fazla sallama..
canan geçmiş olsun bir gün nasıl başlarsa öyle gider.fazla stres yapam... şunu bilki hamileleler 9 ayda bir defa düşerömiş..

yoruldum kız artık sabah 9 dan beridir halay çekiyommmmkaydirigubbakcemile3ama yanlız başıma:bbo:

kızlar sabah işe gelirken yolda düştüm ya iş yerim hafif yokuş bi caddenin üstünde dükkanı deterjanlı suyla silen suyunu sokağa atıyo bende kaydım düştüm popomun üstüne düşmeyeyim diye elimi koydum hemen altıma belim ağrıyo bide çok kokrtum sanırım başıma feci bi ağrı yapıştı dünde eşimle kavga ettim ben hamile kalınca sigarayı bırakacağına söz vermişti bi kaç kere yeltendi ama hala içiyo bend sen içtiğin müddetçe senle konuşmuyacağım deidm dün küstüm bugün kesyifsiz bi gün yarın doktorum var belki iştende ayrılabilirimm :sinifsinif:

canım ya çok büyük geçmiş olsun...dikkat et kendine karı koca arasında olur böyle stres yapma eşin belki 19 temmuz bekliyordur.yasak gelecek ya:nazar:

hepiniz sağolsun kızlar işallah 19 temmuzda bırakır. sabah doğum için fiyat baktım biraz uçmuşlar ya memorial 7,000 lisa istiyo doktorumu aradım doğuma 2,500 alıyomuş türkiye hastanesinde yapsam oda ameliyat haneye 1,500 istiyo 2 gün yatış dahil. 4,000 e geliyo fiyatlar epey yüksek

X